Лабораторія центр колективного користування науковим обладнанням “Лабораторія матеріалознавства інтерметалічних сполук”

• Про лабораторію
  • Співробітники

Центр колективного користування науковим обладнанням “Лабораторія матеріалознавства інтерметалічних сполук”, створений відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 02.05.2018 року № 444, є структурним підрозділом Львівського національного університету імені Івана Франка. Центр надає доступ науковцям до обладнання для проведення наукових досліджень і науково-технічних розробок. Учасниками Центру є Національний університет “Львівська політехніка”, ДВНЗ “Ужгородський національний університет”, Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, Хмельницький національний університет.

Співробітники

провідний інженер (сумісник)ЗЕЛІНСЬКИЙ Анатолій Вікторовичпровідний інженер (сумісник)
провідний інженер (сумісник)КОРДАН Василь Михайловичпровідний інженер (сумісник)