Конференції

Сімнадцята наукова конференція “Львівські хімічні читання – 2019”

Шановні колеги!

З приємністю запрошуємо Вас до участі у Сімнадцятій науковій конференції “Львівські хімічні читання – 2019”, яка відбудеться на хімічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка з 2 по 5 червня 2019 року.

Перше повідомлення про конференцію міститься тут.

Програма конференції

ЗБІРНИК ТЕЗ

Оргкомітет

 

V Науково-методична конференція “Сучасні тенденції навчання хімії”

29 березня 2019 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбудеться V Науково-методична конференція “Сучасні тенденції навчання хімії”.

Напрями роботи конференції:

– навчання хімії у закладах загальної середньої та професійної освіти;

– методична підготовка хіміків у закладах вищої освіти;

– мотивація та формування стійкого інтересу до вивчення хімії як важливої природничої науки;

– інновації в хімічній освіті;

– науково-дослідницька складова діяльності вчителя хімії;

– пріоритетні напрями наукових досліджень у галузі хімії та впровадження їхніх результатів у фахову підготовку вчителя хімії.

 

Відкриє конференцію Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

 З вступним словом виступлять:

Володимир Мельник, член-кореспондент НАН України, професор, ректор Львівського національно університету імені Івана Франка

Любомира Мандзій, директор департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації;

Роман Гладишевський, член-кореспондент НАН України, професор, проректор з наукової роботи Львівського національно університету імені Івана Франка.

Ключові доповіді виголосять:
Ольга Ярошенко, член-кореспондент НАПН України, професор, завідувач відділу інтеграції вищої освіти і науки Інституту вищої освіти Національної академії педагогічних наук України;

Олег Блажко, завідувач кафедри хімії та методики навчання хімії Вінницького державного педагогічного університету імені М. Коцюбинського;

Марія Савчин, професор кафедри природничо-математичної освіти Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти;

Лілія Олексин, народний вчитель України, вчитель хімії Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Реєстрація учасників триватиме з 900 до 945 у вестибюлі головного корпусу Університету (м. Львів, вул. Університетська, 1). Урочисте відкриття конференції – о 1000 у Дзеркальній залі Університету.

Програма конференції

Дізнатись більше

Зареєструватись 

 

VІ Школа молодих науковців – Конгрес кристалографів України

26-28 вересня 2018 року на кафедрі неорганічної хімії хімічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка відбудеться VІ Школа молодих науковців – Конгрес кристалографів України.

Мета Школи – ознайомити учасників із сучасними рентгенівськими дифракційними методами дослідження будови речовини, продемонструвати спеціальне обладнання та експериментальне використання рентгенівської дифракції, а також удосконалити знання в розрахункових методах рентгеноструктурного аналізу.

У програмі Школи заплановано чотири лекції провідних фахівців у галузі порошкової та монокристальної дифракції та три майстер-класи з проведення рентгенівського фазового та структурного аналізу, визначення кристалічної структури, ознайомлення з кристалографічними базами даних, зустрічі з відомими вченими та колегами-кристалографами.

Ініціатором проведення Школи є кафедра неорганічної хімії Львівського національного університету імені Івана Франка. Дифракційні методи дослідження кристалічної структури започатковані на кафедрі в 50-х роках минулого століття та плідно розвиваються сьогодні. Здобутки та великий науковий досвід вчених кафедри вказують на пріоритетні надбання в цьому напрямку.

Детальніше на сайті Школи

 

 

Шановні колеги!

 Запрошуємо Вас
взяти участь у роботі

VIII Український з’їзд з електрохімії за участю закордонних вчених та
VI Науково-практичний семінар студентів, аспірантів і молодих учених
«Прикладні аспекти електрохімічного аналізу»,
присвячені 100-річчю Національної академії наук України

4–7 червня 2018 р.

Програма конференції

Матеріали конференції:

Частина 1

Частина 2