Вітальне слово декана

Вітаю Вас на інтернет-сторінці хімічного факультету!

Нас оточують мільйони хімічних сполук, органічних і неорганічних, створених Природою і синтезованих Людиною. Завдання хімії – вивчати ці речовини та їхні перетворення, виявляти зв’язки між їхніми складом, структурою та властивостями та створювати нові матеріали для прогресу Людства.

Хімічний факультет створений у 1945 році. На гербі факультету викарбувано: «Chemia ars synthesis et analysis est» («Хімія – мистецтво синтезу і аналізу»). Факультет пишається своїми випускниками та славиться науковими школами з кристалохімії інтерметалічних і координаційних сполук, хімії високомолекулярних сполук, органічного синтезу гетероциклічних сполук, пошуку нових аналітів та розробки сучасних методів аналізу, які зробили вагомий внесок у фундаментальну науку та практичне застосування її здобутків.

Колектив працівників та студентів факультету робить усе, щоб актуалізувати девіз 2011 року, який був оголошений ЮНЕСКО Міжнародним роком хімії: “Хімія наше життя – хімія наше майбутнє”.

Як стати хіміком, або 10 причин вступати на хімічний факультет

Відеовізитівка хімічного факультету

День відкритих дверей на хімічному факультету (youtube)

Інтерв’ю декана факультету для проєкту «Діалоги про»

Інтерв’ю декана факультету для проєкту «Почесні амбасадори Львова»

Інтерв’ю декана факультету для проєкту «Інтерв’ю з людьми, які творять ваше майбутнє», частина 1

Інтерв’ю декана факультету для проєкту «Інтерв’ю з людьми, які творять ваше майбутнє», частина 2

Інтерв’ю декана факультету для проєкту «Vivat Academia»

Інтерв’ю декана факультету для проєкту «Наукові бесіди»

Інтерв’ю декана факультету для проєкту «Освітнє серце Львова»

Лабораторії хімічного факультету

Телебачення про результати досліджень науковців хімічного факультету:

Супермагніти

Термоелектричні матеріали

Акумулятори нового покоління

Звіт декана хімічного факультету за березень 2019 р. – лютий 2020 р.

Звіт декана хімічного факультету за березень 2020 р. – лютий 2021 р.

Звіт декана хімічного факультету за березень 2021 р. – лютий 2022 р.

Звіт декана хімічного факультету за березень 2022 р. – лютий 2023 р.

Звіт декана хімічного факультету за березень 2023 р. – лютий 2024 р.

Декан хімічного факультету, Григорій Дмитрів