Вітальне слово

Вітаю Вас на інтернет-сторінці хімічного факультету!

Нас оточують мільйони хімічних сполук, органічних і неорганічних, створених Природою і синтезованих Людиною. Завдання хімії – вивчати ці речовини та їхні перетворення, виявляти зв’язки між їхніми складом, структурою та властивостями.

Хімічний факультет створений у 1945 році. На гербі факультету викарбувано: «Chemia ars synthesis et analysis est» («Хімія – мистецтво синтезу і аналізу»). Факультет пишається своїми випускниками та славиться науковими школами з кристалохімії інтерметалічних і координаційних сполук, хімії високомолекулярних сполук, органічного синтезу гетероциклічних сполук, пошуку нових аналітів та розробки сучасних методів аналізу, які зробили вагомий внесок у фундаментальну науку та практичне застосування її здобутків.

Колектив працівників та студентів факультету робить усе, щоб актуалізувати девіз 2011 року, який був оголошений ЮНЕСКО Міжнародним роком хімії: “Хімія наше життя – хімія наше майбутнє”.

Декан, доц. Г.С. Дмитрів