Наші випускники

ЖИВА КНИГА ІСТОРІЙ УСПІХУ ВИПУКНИКІВ ХІМІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

Крокуючи в ногу з часом перелік наших випускників актуалізовуємо з врахуванням інформації про них! Хто має інформацію про інших випускників, котрі в другій частині списку, надсилайте її на адресу декана Григорія Дмитріва grygoriy.dmytriv@lnu.edu.ua.

диплом з відзнакою*
захистили кандидатську дисертацію
захистили докторську дисертацію

Випускники 1947 року

  1. Гладишевський Євген Іванович*
  2. Кучер Роман Володимирович*

Випускники 1951 року

  1. Крип’якевич Петро Іванович*

Випускники 1954 року

  1. Заречнюк Олег Сафонійович*
  2. Ковбуз Мирослава Олексіївна

Випускники 1957 року

  1. Банах Онуфрій Степанович

Випускники 1960 року

  1. Солтис Михайло Миколайович*

Випускники 1961 року

  1. Пак Зиновій Петрович

Випускники 1962 року

  1. Дзяна (Семенишин) Дарія Іванівна*

Випускники 1963 року

  1. Опейда Йосип Олексійович

Випускники 1964 року

  1. Бодак Оксана Іванівна

Випускники 1968 року

  1. Врублевська Теодозія Ярославівна*
  2. Левицька Володимира Володимирівна

Випускники 1969 року

  1. Миськів Мар’ян Григорович*
  2. Скоробогатий Ярослав Петрович

Випускники 1970 року

  1. Заградко (Процайло) Тамара Олександрівна
  2. Каличак Ярослав Михайлович
  3. Санагурський Дмитро Іванович

Випускники 1971 року

  1. Герман Нестор Володимирович
  2. Яремко Зеновій Михайлович*

Випускники 1972 року

  1. Возна (Севрук) Наталія Євстахівна
  2. Дутка Володимир Степанович
  3. Топольницька Лариса Леопольдівна

Випускники 1974 року

  1. Аксиментьєва Олена Ігорівна*
  2. Котур Богдан Ярославович*
  3. Палфій (Ломницька) Ярослава Федорівна*

Випускники 1975 року

  1. Яртись Володимир Анатолієвич*

Випускники 1976 року

  1. Печарський Віталій Костянтинович*

Випускники 1977 року

  1. Гринь Юрій Миколайович*
  2. Мілян Володимир Володимирович
  3. Онісковець (Белан) Богдана Дмитрівна

Випускники 1978 року

  1. Ганець (Біла) Євгенія Євгенівна*
  2. Лесюк (Муляк) Олександра Іванівна
  3. Маняко Микола Богданович*
  4. Мицук Роман Дмитрович

Випускники 1979 року

  1. Блажієвський Микола Євстахович
  2. Василечко Володимир Орестович
  3. Завалій Петро Юліянович*
  4. Крупак Ігор Миколайович
  5. Оленич Роман Романович*

Випускники 1980 року

  1. Бодаковська Юлія Володимирівна
  2. Гладишевський Роман Євгенович*
  3. Заверуха Олег Михайлович
  4. Комаровська (Ромака) Любов Петрівна*
  5. Коник Марія Богданівна*
  6. Литовка (Матвіїшин) Людмила Олександрівна*
  7. Міндрул Ганна Василівна
  8. Остапович Богдан Богданович

Випускники 1981 року

  1. Карп’як Володимир Володимирович
  2. Кохан (Шпирка) Зіновія Михайлівна*
  3. Олійник Володимир Володимирович*
  4. Шемрай (Мідяна) Галина Григорівна

Випускники 1982 року

  1. Василечко Леонід Орестович*
  2. Завалій Ігор Юліянович*
  3. Федина Михайло Федорович*

Випускники 1983 року

  1. Балема Віктор Петрович
  2. Цвєткова (Мазяр) Людмила Пантеліївна
  3. Яцишин Михайло Миколайович

Випускники 1984 року

  1. Заремба Василь Іванович
  2. Павлюк Володимир Васильович*

Випускники 1985 року

  1. Михалічко Борис Миронович
  2. Стельмахович Богдан Мирославович

Випускники 1986 року

  1. Сиса Леонід Володимирович

Випускники 1987 року

  1. Красицька (Породко) Ірина Григорівна
  2. Плечій (Бардін) Оксана Іванівна
  3. Шумінський Євген Степанович

Випускники 1988 року

  1. Стець (Сорока) Ірина Несторівна*

Випускники 1989 року

  1. Бойчук (Федина) Лариса Олександрівна

Випускники 1990 року

  1. Бабіжецький Володимир Станіславович

Випускники 1991 року

  1. Брюховецька Ірина Володимирівна
  2. Денисюк (Жак) Ольга Володимирівна*
  3. Зелінський Анатолій Вікторович*
  4. Мазурак Оксана Тимофіївна*
  5. Ничипорук Галина Павлівна
  6. Парасюк Олег Васильович
  7. Решетняк Олександр Володимирович*
  8. Роговик Михайло Петрович

Випускники 1992 року

  1. Білик (Герцик) Оксана Миронівна*
  2. Ганзюк Алла Ярославівна
  3. Дмитрів Григорій Степанович*
  4. Іллів Галина Іванівна
  5. Палій Ярослав Степанович
  6. Червінська Наталія Романівна

Випускники 1993 року

  1. Вронська Людмила Вікторівна
  2. Галаджун Ярослав Володимирович
  3. Гулай Любомир Дмитрович*
  4. Наконечна (Семусьо) Наталія Зиновіївна
  5. Стецьків Андрій Остапович

Випускники 1994 року

  1. Багдай Світлана Романівна
  2. Максимів Оксана Іванівна
  3. Матійчук Василь Степанович
  4. Мельник Геннадій Анатолійович
  5. Оленич Оксана Миколаївна
  6. Хім’як Ярослав Зенонович*

Випускники 1995 року

  1. Беднарська (Бойчишин) Лідія Михайлівна
  2. Боднарюк (Лупшак) Наталія-Оксана
  3. Никипанчук Дмитро Михайлович*
  4. Сеньковська Ірена Вікторівна
  5. Сеньковський Володимир Миронович
  6. Тиванчук Юрій Богданович*

Випускники 1996 року

  1. Гелета (Мазан) Оксана Іванівна
  2. Гузій Андрій Володимирович
  3. Дубенський Віталій Петрович*
  4. Заплатинський Олег Володимирович
  5. Ковалишин Ярослав Степанович*
  6. П’ястка (Дубенська) Лілія Осипівна*
  7. Синицька Алла Валеріївна*

Випускники 1997 року

  1. Демчук Олег Михайлович
  2. Мартяк Роман Львович
  3. Мудрик Ярослав Степанович*
  4. Муць Ігор Романович
  5. Пацай Ігор Орестович*
  6. Сависюк Ігор Андрійович*
  7. Смірнов Матвій Борисович
  8. Щербан Олег Орестович*

Випускники 1998 року

  1. Андрушко Василь Несторович*
  2. Глухий Віктор Володимирович
  3. Гореча Марта Юріївна*
  4. Іванів Тетяна Зиновіївна
  5. Марчук Ірина Євгенівна
  6. Паласюк Андрій Михайлович*
  7. Салдан Іван Володимирович

Випускники 1999 року

  1. Демченко Павло Юрійович*
  2. Долотко Олександр Васильович
  3. Макарик (Зелінська) Оксана Ярославівна*
  4. Побережний Любомир Ярославович
  5. Селедець (Бужанська) Маріанна Василівна
  6. Тимошук Олександр Сергійович

Випускники 2000 року

  1. Вербовицький Юрій Володимирович
  2. Горак Юрій Ігорович
  3. Коркуна Ольга Яремівна*
  4. Козлов Артем Юрійович
  5. Коркуна Ольга Яремівна*
  6. Токайчук Ярослав Олексійович
  7. Філінчук Ярослав Євстахійович*

Випускники 2001 року

  1. Бурка Олег Андрійович
  2. Куприсюк Володимир Васильович
  3. Остап’юк Юрій Володимирович*
  4. Пількевич (Остап’юк) Лариса Мечиславівна
  5. Тимошук Світлана Василівна

Випускники 2002 року

  1. Дзевенко Марія Віталіївна
  2. Міліянчук Христина Юріївна*
  3. Павлюк Олексій Вікторович*
  4. Пукас Світлана Ярославівна
  5. Сашук Володимир Миколайович
  6. Таратула Олег Євгенійович
  7. Таратула Олена Романівна
  8. Тесленко Юрій Олегович
  9. Туриця Віктор Володимирович*
  10. Якубовська (Паласюк) Олена Дмитрівна

Випускники 2003 року

  1. Білик (Оршуляк) Оксана Олегівна*
  2. Заремба Роман Ігорович
  3. Лясковська (Муць) Наталія Михайлівна*
  4. Романів (Заремба) Оксана Іванівна*
  5. Солоха Павло Григорович*
  6. Стефанович (Перевізник) Галина Василівна*
  7. Тугай (Сачко) Анастасія Валеріївна*

Випускники 2004 року

  1. Дерев’янко Марія Євгенівна
  2. Мудрик Галина Юріївна
  3. Нагорний Віктор Олегович*
  4. Перевізник Орест Богданович
  5. Петришин Роман Степанович*
  6. Походило Назарій Тарасович*

Випускники 2005 року

  1. Кінжибало Василь Володимирович*
  2. Литвин Роман Зіновійович
  3. Луцишин Юрій Ярославович*
  4. Сливка Юрій Іванович*
  5. Сметана Володимир Богданович*
  6. Стельмахович Ольга Богданівна
  7. Тарасюк Іван Іванович

Випускники 2006 року

  1. Березовець Василь Васильович
  2. Демченко Григорій Юрійович*
  3. Мідяна (Антонишин) Ірина Степанівна*
  4. Ромака Віталій Володимирович*
  5. Світлик Володимир Орестович*

Випускники 2007 року

  1. Іваник (Демчина) Марта Євгеніївна
  2. Лютий Павло Ярославович
  3. Писаревська Соломія Василівна*
  4. Ридчук Петро Васильович*
  5. Чумало (Домінюк) Наталія Ігорівна*
  6. Ярема Максим Ярославович*
  7. Ярема Олеся Юріївна

Випускники 2008 року

  1. Глова Ігор Зеновійович
  2. Молодило (Шабалкіна) Христина Богданівна

Випускники 2009 року

  1. Возняк (Токайчук) Ірина Володимирівна*
  2. Нефедов Євген Андрійович
  3. Ощаповський Ігор Валентинович*

Випускники 2010 року

  1. Лозинська (Олексів) Леся Вікторівна*
  2. Лук’янов Михайло Юрійович*
  3. Мацюк Наталія Василівна
  4. Семенюк Юрій Ярославович
  5. Штендер Віталій Володимирович*

Випускники 2011 року

  1. Вахула Андрій Романович
  2. Волос (Левицька) Богдана Миколаївна
  3. Бригас Андрій Олександрович
  4. Довгалюк Юрій Миколайович*
  5. Левицький Володимир Олексійович*
  6. Лук’янова (Беднарчук) Тамара Юріївна
  7. Мацелко Оксана Василівна*

Випускники 2012 року

  1. Венгрин (Бондаренко) Світлана Володимирівна
  2. Гніздюх (Стеців) Юлія Антонівна
  3. Мілашюс Вікторія Едуардівна*
  4. Переверзєва (Гула) Тетяна Георгіївна*
  5. Тупис Андрій Миколайович*
  6. Федишин Орест Степанович
  7. Шийка Ольга Ярославівна*

Випускники 2013 року

  1. Заставська Галина Миронівна
  2. Карпа Мар’яна Володимирівна
  3. Надич Надія Любомирівна
  4. Піткович Христина Євгенівна
  5. Романів Іванна Михайлівна
  6. Сенчук Олександр Юрійович*

Випускники 2014 року

  1. Наконечна (Ждан) Анна Орестівна
  2. Ардан Богдан Романович*
  3. Гомза Юрій Володимирович*
  4. Кордан Василь Михайлович*
  5. Макогон Вікторія Миколаївна
  6. Слівінський Тарас Володимирович

Випускники 2015 року

  1. Деленко Тарас Олегович
  2. Гембара Микола Вікторович
  3. Горяча Мирослава Миронівна*
  4. Заремба Назар Васильович
  5. Климентій Настасія Олегівна
  6. Творинська Софія Ігорівна*
  7. Фролов Дмитро Артурович*

Випускники 2016 року

Випускники 2017 року

 

Випускники 1947 року

  1. Горшеніна Галина Іллівна
  2. Єреміцька Євгенія Дмитрівна*
  3. Маліновська Наталія Матвіївна
  4. Мацієвич Тетяна Євгенівна
  5. Перчик Віра Ноївна
  6. Райшер Мері Яківна
  7. Троценко Марта Архипівна*
  8. Цветков Микола Семенович

Випускники 1948 року

  1. Дегтярова Галина Пилипівна
  2. Мельникова Тетяна Михайлівна
  3. Слива Галина Дмитрівна
  4. Тучинська Віра Мойсеївна
  5. Штейнеберг Лея Ошерівна

Випускники 1949 року

  1. Апарович Лариса Михайлівна
  2. Бережнюк Валерія Іванівна
  3. Водолажська Людмила Іванівна
  4. Ворнікова Валентина Веніамінівна
  5. Грищук Анатолій Павлович
  6. Ємельяненко Зінаїда Тимофіївна
  7. Іванченко Параска Савична
  8. Кваша Галина Петрівна
  9. Краснобаєва Ельвіна Володимирівна
  10. Липкіна Антоніна Василівна
  11. Луник Любов Павлівна
  12. Маркова Любов Лаврентіївна
  13. Мудрик Циля Абрамівна
  14. Овчиннікова Ганна Іванівна
  15. Панкратова Олександра Іванівна*
  16. Коцюмаха (Пономаренко) Марія Петрівна
  17. Попова Іда Павлівна
  18. Прокопивнюк Олена Мойсеївна
  19. Пустельник Серафима Давидівна
  20. Саєнко Марія Іванівна
  21. Соболь Олена Петрівна
  22. Тимченко Ольга Олексіївна
  23. Трошина Надія Олександрівна
  24. Штаркман Броня Хаїмівна
  25. Юрженко Раїса Михайлівна
  26. Яценко Олена Федорівна

Випускники 1950 року

  1. Атаманюк Іраїда Іванівна
  2. Браун Зіновій Йосипович
  3. Войцешин Василь Йосипович
  4. Гладишевська Олена Іванівна
  5. Гроцька Любов Василівна
  6. Губанова Лілія Семенівна
  7. Гукевич Ганна Осипівна
  8. Деркач Емілія Архипівна*
  9. Заболотько Іван Іванович
  10. Каденець Лідія Луківна
  11. Колокольнікова Раїса Терентіївна
  12. Куйбіда Людмила Микитівна
  13. Куянова Клара Іванівна
  14. Ліцман Ріма Олександрівна
  15. Мстибовська Галина Йосипівна
  16. Камінська Дарія Яківна
  17. Ніколаєва Ріма Миколаївна
  18. Преварський Анатолій Петрович
  19. Приб Ольга Андріївна
  20. Скосир Ганна Вереміївна
  21. Шабан Валентина Степанівна*
  22. Шарипкіна Маргарита Яківна

Випускники 1951 року

  1. Абліцова Ренета Іванівна
  2. Альбінська Ріта-Лея Хацкілівна
  3. Билашова Раїса Миколаївна
  4. Білоус Олена Пантелеївна
  5. Васильєва Маїна Павлівна
  6. Галко Євгенія Павлівна
  7. Глушко Леніна Михайлівна
  8. Голубовська Людмила Трохимівна
  9. Григорєва Кіра Геннадіївна
  10. Грінберг Любов Наумівна
  11. Гутман Лариса Семенівна
  12. Ільчук Софія Аврамівна
  13. Каплун Тамара Василівна
  14. Кожевнікова Ольга Степанівна*
  15. Колесниченко Юлія Михайлівна
  16. Костенко Людмила Іванівна*
  17. Красиловська Тамара Львівна
  18. Крохмалюк Марія Олександрівна
  19. Кучук Софія Миколаївна
  20. Мікуліна Алевтина Миколаївна
  21. Осіна Зінаїда Федорівна
  22. Палащук Галина Єфремівна
  23. Пестовська Галина Порфірівна
  24. Пінтова Лариса Миколаївна
  25. Рафальська Ніна Некторівна*
  26. Рачинська Наталія Яківна
  27. Середа Ніна Вікторівна
  28. Скалецька Ірма Антонівна*
  29. Скарченко Володимир Костянтинович
  30. Слиж Любов Миколаївна
  31. Сокіл Ялина Миколаївна
  32. Сторож Георгій Фомич
  33. Стояновська Ярослава Осипівна
  34. Сухоносова Алла Олександрівна*
  35. Татомир Ярослав Теофілович
  36. Фрідман Софія Григорівна
  37. Черняк Владислава Федорівна
  38. Шапка Валентина Софронівна
  39. Якимчук Ніна Пилипівна*

Випускники 1952 року

  1. Аврамчук Галина Дмитрівна
  2. Баклановська Алла Миколаївна*
  3. Борток Генадій Олександрович
  4. Гаврилюк Ганна Іванівна
  5. Галанець Зоя Григорівна
  6. Гищук Марія Миколаївна
  7. Глущенко Катерина Іванівна
  8. Кирилюк Сергій Степанович
  9. Кіх-Місюк Віра Антонівна
  10. Козиняк Ірина Василівна
  11. Копайгоренко Ізида Дмитрівна
  12. Купріна Лідія Лазарівна
  13. Кушмелюк Теодор Васильович
  14. Лепінд Розалія Самойлівна
  15. Малєєв Ігор Йосифович*
  16. Маркарян Наполеон Антонович
  17. Мельничин Ксенія Володимирівна
  18. Неємченко Олена Мнколаївна
  19. Оздровський Євген Миколайович
  20. Олійник Михайло Іванович
  21. Осипова Ніна Василівна
  22. Питель Стефанія Павлівна
  23. Поглод Марія Йосифівна
  24. Поглод Розалія Йосифівна
  25. Романцевич Михайло Костянтинович*
  26. Россоха Марія Сергіївна
  27. Садовська Валентина Григорівна
  28. Сидоряк Іван Андрійович
  29. Сокирко Людмила Єфремівна*
  30. Сотниченко Ніна Петрівна
  31. Стеців Степанія Іванівна
  32. Теслюк Михайло Юрійович*
  33. Тимашова Евеліна Євнівна
  34. Тимощук Зоя Василівна
  35. Титаренко Надія Хармампівна
  36. Федущак Наталія Федорівна
  37. Хміляр Людмила Григорівна
  38. Штейнберг Марк Самсонович
  39. Щербакова Алла Павлівна*

Випускники 1953 року

  1. Агеєва Ніна Олексіївна*
  2. Білецька Галина Степанівна
  3. Гладун Стефанія Петрівна
  4. Головацька Уляна Любомирівна
  5. Грацинська Олександра Михайлівна*
  6. Дмитерко Олександра Петрівна
  7. Єлісеєва Олена Григорівна
  8. Зелененька Любов Григорівна
  9. Зусман Роза Ісаківна
  10. Іванова Ніна Яківна*
  11. Когут Любомира Миколаївна
  12. Кульбик Ольга Григорівна
  13. Лизогуб Анатолій Павлович*
  14. Прищук Ніна Романівна
  15. Різник Ірина Зиновіївна
  16. Савчин Віра Петрівна
  17. Сапунова Віра Євстахіївна
  18. Франкевич Дмитро Прокопович
  19. Франчук Йосип Федорович
  20. Церкевич Галина Павлівна
  21. Швай Надія Романівна
  22. Шупер Ольга Максимівна

Випускники 1954 року

  1. Авраменко Алла Андріївна
  2. Андор Йосиф Олексійович
  3. Братковська Інна Роминична*
  4. Валецька Маргарита Володимирівна
  5. Галібей Любов Іванівна*
  6. Гальперина Інна Яківна
  7. Глушкова Людмила Володимирівна*
  8. Грицишин Олександра Якимівна
  9. Гунька Марія Василівна
  10. Демченко Антоніна Василівна*
  11. Заблудовська Маргарита Артемівна
  12. Комлева Наталія Олександрівна
  13. Комова Емілія Михайлівна*
  14. Кочиш Юрій Васильович
  15. Осипова Маргарита Йосифівна
  16. Попова Тетяна Василівна
  17. Романчук Іван Петрович
  18. Савічук Яків Лукич
  19. Хом’як Стефанія-Ольга Михайлівна
  20. Цибко Наталія Іванівна
  21. Цимбаліста Людмила Ларіонівна*
  22. Чорна Ніна Василівна
  23. Шевчук Олена Сергіївна
  24. Шулік Катерина Павлівна
  25. Юрчук Мирослава Семенівна
  26. Яремко Богдана Стефанівна

Випускники 1955 року

  1. Баранов Володимир Васильович
  2. Виноградська Сусанна Михайлівна
  3. Вільшанський Веніамін Андрійович*
  4. Гаврилова Надія Петрівна
  5. Гоголь Олена Яківна
  6. Зосімович Людмила Тимофіївна
  7. Ісакова Емілія Серафимівна
  8. Капустина Фіра Григорівна
  9. Ковальова Аліна Григорівна
  10. Кощавко Антоніна Василівна
  11. Кузьма Юрій Богданович*
  12. Лук’янова Іда Іллівна
  13. Мислович Зоя Олексіївна
  14. Мітек Юзефа Валентинівна
  15. Осецька Ванда Адамівна
  16. Петраш Галина Олександрівна*
  17. Середницький Володимир Миколайович
  18. Топольницька Христина Діонізіївна
  19. Шлаєн Жанна Мойсеївна*
  20. Юрчак Марія Мартинівна

Випускники 1956 року

  1. Антонюк Олександр Васильович
  2. Баран Ольга Миколаївна
  3. Витвицька Віра Іванівна
  4. Герман Сара Йосипівна
  5. Гніденко Маргарита Миколаївна
  6. Гольдман Ціва Шимонівна
  7. Грабчук Олена Охримівна
  8. Гураль Іван Іванович
  9. Дралюк Галина Василівна
  10. Дудченко Людмила Митрофанівна
  11. Заграй Ярослав Михайлович
  12. Качанко Ірина Євгенівна*
  13. Кващишин Мирослава Миколаївна
  14. Кишенюк Марія Петрівна
  15. Клейнерман Ревека Мойсеївна
  16. Кожухар Тамара Іванівна
  17. Козак Марія Миколаївна
  18. Козак Серафима Іванівна
  19. Крючкова Галина Павлівна
  20. Марценюк Іван Миколайович
  21. Мацелюх Марія Михайлівна
  22. Медведовська Інна Йосипівна*
  23. Мельник Олена Андріївна*
  24. Островська Ярослава-Марія Максимівна
  25. Панченко Людмила Іванівна
  26. Пасічник Ольга Михайлівна
  27. Погорецька Лідія Романівна
  28. Погрібна Раїса Ернестівна
  29. Поліщук Галина Іванівна
  30. Романюк Євгенія Степанівна
  31. Саковська Лідія Опанасівна
  32. Сиротенко Надія Тимофіївна
  33. Сікора Юлія Феодосіївна
  34. Скрипничук Олександр Васильович
  35. Смолянінов Ігор Вікторович
  36. Стальнікова Неола Михайлівна
  37. Степанов Михайло Васильович
  38. Чубко Надія Михайлівна
  39. Шаульська Нінель Григорівна
  40. Шевченко Іван Дементійович
  41. Шевчук Михайло Ілліч
  42. Шульгіна Тамара Павлівна
  43. Яциник Ганна Іванівна

Випускники 1957 року

  1. Бадік Василь Сергійович
  2. Бугрова Елеонора Михайлівна
  3. Буджерак Лілія Михайлівна*
  4. Вакуленко Ліза Яківна
  5. Вескер Любов Іллінічна
  6. Височанська Ірина Федорівна
  7. Волга Анатолій Семенович
  8. Волощук Лідія Антонівна
  9. Ворко Роман Михайлович
  10. Глухан Леніна Олександрівна
  11. Гойнацький Михайло Миколайович
  12. Грановська Антуанетта Іванівна
  13. Гринишин Ганна Петрівна
  14. Денисюк Євгенія Петрівна
  15. Деркач Георгій Юрійович
  16. Дерунець Галина Феодосівна
  17. Довгошея Маїна Іванівна
  18. Довгошея Тамара Павлівна
  19. Єнгаличева Ділара Рашидівна
  20. Жердєва Ніна Іванівна
  21. Жуковська Лариса Миколаївна
  22. Зайко Мирослава Антонівна
  23. Залуцький Іван Ілліч
  24. Зінчук Василь Костянтинович*
  25. Іваненко Петро Федорович*
  26. Кавута Євгенія Корнелівна
  27. Казьмін Сергій Дмитрович
  28. Канішевська Алла Григорівна
  29. Качмар Богдана Володимирівна
  30. Коваль Марія Павлівна
  31. Ковлига Маркіян Ярославович
  32. Кондратюк Владислава Олександрівна
  33. Король Артур Миколайович
  34. Коряк Емма Борисівна*
  35. Котович Борис Павлович*
  36. Литвинюк Антоніна Яківна
  37. Ліпковський Олексій Семенович
  38. Мазурова Олена Карлівна
  39. Матвієвська Євгенія Антонівна
  40. Мірошниченко Галина Львівна
  41. Могила Наталія Павлівна
  42. Муравйов Ігор Васильович
  43. Навроцький Маріус Олександрович
  44. Огниста Олександра Василівна
  45. Ольшванг Рахіль Абрамівна
  46. Поточак Марія Петрівна
  47. Протасов Володимир Сергійович*
  48. Резнікова Алла Юхимівна
  49. Рожнева Неля Михайлівна
  50. Сабан Катерина Миколаївна
  51. Садкова Аліна Йосипівна
  52. Самокіш Тамара Григорівна
  53. Самосій Ольга-Степанія Михайлівна
  54. Селезненко Леонід Володимирович
  55. Смалюх Ольга Петрівна
  56. Тимофеєв Євген Григорович
  57. Тиха Надія Сидорівна*
  58. Турчин Ганна Василівна
  59. Усенко Валентина Євгенівна
  60. Хвощан Олена Антонівна
  61. Хорошун Ольга Володимирівна
  62. Худякова Ніна Никандрівна
  63. Цись Олена Миколаївна
  64. Чарнєцька Любомира Михайлівна
  65. Черняк Борис Іванович*
  66. Шестак Любов Іванівна
  67. Шестак Микола Петрович
  68. Шимон Лідія Олександрівна
  69. Штейрін Поліна Юхимівна
  70. Яцків Іван Якимович

Випускники 1958 року

  1. Агалакова Людмила Олексіївна
  2. Барановський Леонід Олександрович
  3. Бусель Нелла Наумівна
  4. Бутринська Стефанія Миколаївна
  5. Вертипорох Юрій Йосипович
  6. Весна Ірина Михайлівна
  7. Весна Марія Петрівна
  8. Віденська Ліна Львівна
  9. Волкова Ірина Олексіївна
  10. Воронкова Раїса Михайлівна
  11. Гаврилюк Галина Романівна
  12. Гайворонюк Леніна Дмитрівна
  13. Головчук Лариса Петрівна
  14. Гун Зінаїда Самойлівна
  15. Гутрайх Елеонора Генріхівна
  16. Землянська Людмила Іванівна
  17. Зінкевич Едуард Петрович
  18. Іванов Леонід Леонідович
  19. Іванова Ніна Олександрівна
  20. Ільченко Ніна Іванівна
  21. Індрощук Ольга Федорівна
  22. Ісюк Олексій Максимович
  23. Кадцин Михайло Миколайович
  24. Клібанець Ганна Григорівна
  25. Коржинівська Катерина Валер’янівна
  26. Котовська Марія Миколаївна
  27. Кременецька Ганна Борисівна
  28. Кудрявцева Галина Анатолівна
  29. Лилик Ганна Михайлівна
  30. Літовченко Ніна Миколаївна
  31. Матко Катерина Лаврентіївна
  32. Мужичук Ніна Петрівна
  33. Музиченко Олег Георгійович
  34. Нанінець Ганна Іванівна
  35. Олексів Галина Іванівна*
  36. Павловська Зінаїда Станіславівна
  37. Пазуняк Христина Степанівна
  38. Петлична Людмила Іванівна
  39. Романова Тамара Вікторівна
  40. Саліч Світлана Сергіївна
  41. Самарай Лідія Іванівна
  42. Сенько Аза Василівна
  43. Стопчак Віра Михайлівна
  44. Стрільчук Людмила Василівна
  45. Суржик Ніна Андріївна
  46. Теодорович Марія Євстахіївна
  47. Хапугіна Лариса Арсенівна
  48. Хомацька Алевтина Антонівна
  49. Цепак Ірина Герасимівна
  50. Чухно Лілія Данилівна
  51. Шостак Надія Петрівна
  52. Шпичка Стефанія Григорівна
  53. Яблонська Людмила Василівна*
  54. Янківська Надія Євстахівна

Випускники 1959 року

  1. Абрамюк Софія Олександрівна
  2. Алексеєнко Людмила Іванівна
  3. Барановська Ніна Филимонівна*
  4. Батог Анатолій Єгорович
  5. Безверхня Ніна Яківна
  6. Білецька Таміла Вацлавівна
  7. Борбулевич Ярослав Миколайович
  8. Боросюк Марія Павлівна
  9. Борусевич Людмила Костянтинівна
  10. Василькевич Іван Михайлович
  11. Войтік Зінаїда Сергіївна
  12. Галібей Володимир Іванович
  13. Голованенко Валентина Борисівна
  14. Горбенко Міра Федорівна
  15. Гриник Марія Іванівна
  16. Гук Світлана Григорівна
  17. Драч Борис Сергійович*
  18. Дунець Поліна Петрівна
  19. Євдокименко Вікторія Іванівна
  20. Жукова Надія Єгорівна
  21. Зайцев Юрій Сергійович
  22. Іванишин Ганна Іллінічна
  23. Іванова Алла Миколаївна
  24. Іванчук Галина Григорівна
  25. Ічанська Людмила Яківна
  26. Ковбуз Оксана Антонівна
  27. Колісник Микола Андрійович
  28. Корженевська Надія Галактіонівна
  29. Косик Людмила Антонівна
  30. Крицина Світлана Павлівна
  31. Куціль Христина Станіславівна
  32. Кушнір Марія Михайлівна
  33. Левашова Вікторія Леонідівна
  34. Лукава Олександра Дмитрівна
  35. Мартинюк Ганна Петрівна
  36. Мартовицька Олександра Володимирівна
  37. Машненко Ольга Максимівна
  38. Мироненко Микола Іванович
  39. Можняк Ольга Олександрівна
  40. Мрачковська Ірина Олександрівна
  41. Омельченко Алла Іванівна
  42. Пилипчук Лариса Йосипівна
  43. Риженко Лідія Павлівна
  44. Сенько Інга Вікторівна*
  45. Соломко Неоніла Іванівна
  46. Сопрунюк Надія Григорівна
  47. Ткачук Броніслав Михайлович
  48. Тройнікова Людмила Володимирівна
  49. Хміль Ігор Васильович
  50. Холоднюк Анатолій Юрійович
  51. Цвєткова Леніна Ссменівна
  52. Шаповалова Ліда Петрівна*
  53. Шевченко Людмила Василівна

Випускники 1960 року

  1. Боярина Жанна Аркадіївна
  2. Брандибура Ірина Михайлівна
  3. Бриндас Євгенія Йосипівна
  4. Буратчук Лідія Михайлівна
  5. Верблян Надія Іванівна
  6. Возняк Ольга Дмитрівна
  7. Гржибовська Емма Олексіївна
  8. Гриньків Зіновія Семенівна
  9. Давидович Стефанія Михайлівна
  10. Данілова Лілія Іванівна
  11. Емес-Мисенко Олена Йосипівна
  12. Зайцева Валентина Василівна
  13. Калашников Валентин Петрович
  14. Карлицька Ганна Федорівна
  15. Керда Галина Євгенівна
  16. Кисіль Микола Григорович*
  17. Кішко Мирослава Михайлівна
  18. Ковалик Катерина Григорівна
  19. Колядюк Світлана Василівна
  20. Кононенко Світлана Михайлівна
  21. Коцюба Ліда Захарівна
  22. Кузьміна Вікторина Петрівна
  23. Кулькова Лариса Андріївна
  24. Кулькова Світлана Володимирівна*
  25. Кушнір Євдокія Василівна
  26. Лапан Богдана Теодорівна
  27. Левченко Людмила Антонівна
  28. Линок Світлана Вікторівна
  29. Лукіянчук Людмила Василівна
  30. Марків Елла Яківна
  31. Мартиненко Тамара Андріївна
  32. Новак Зоя Микитівна
  33. Новосельська Марія Йосифівна
  34. Піх Марія Степанівна
  35. Політанський Сергій Федорович*
  36. Привень Броня Наумівна
  37. Сікора Ксенія Павлівна
  38. Сніцар Надія Андріївна
  39. Сорока Валерія Олександрівна*
  40. Уманський Юрій Іванович
  41. Федосюк Людмила Григорівна
  42. Хом’як Ольга Миколаївна
  43. Хромова Неля Іванівна
  44. Чорна Наталія Михайлівна
  45. Чорний Володимир Олександрович
  46. Швець Галина Миколаївна
  47. Шкадова Антоніна Іванівна
  48. Штипуляк Марія Пилипівна
  49. Яцишина Тамара Никонівна

Випускники 1961 року

  1. Блошук Надія Павлівна
  2. Бондарчук Лариса Миколаївна*
  3. Висота Світлана Олександрівна
  4. Глотова Зінаїда Федорівна
  5. Гнєзділова Олена Олександрівна
  6. Голечик Анатолій Олександрович
  7. Горбатюк Ірина Микитівна*
  8. Грабовська Дарія Антонівна
  9. Дзівак Лариса Борисівна
  10. Дубленич Христина Михайлівна
  11. Жовнірчук Володимир Михайлович
  12. Закордонський Віктор Панасович*
  13. Заморський Петро Михайлович
  14. Ільїнська Марія Вікторівна
  15. Касянчук Олександра Єфремівна
  16. Качур Мая Тимофіївна
  17. Коваль Людмила Дмитрівна
  18. Корнільєва Ніна Григорівна
  19. Лазор Ірина Іванівна
  20. Літковець Надія Йосипівна
  21. Марусяк Оксана Володимирівна
  22. Мельник Наталія Іванівна
  23. Млинко Євгенія Яківна
  24. Мулява Мар’ян Петрович*
  25. Павелко Георгій Феофілович
  26. Парійчук Любов Василівна
  27. Поташник Володимира Володимирівна
  28. Пржегорлінський Владислав Йосипович
  29. Рудь Раїса Миколаївна
  30. Свист Іван Андрійович
  31. Сіднівець Лідія Гаврилівна
  32. Солтановська Валентина Сергіївна
  33. Фагараш Марія Борисівна
  34. Чернецька Зіновія Іванівна
  35. Чернюк Григорій Павлович*
  36. Чирик Марія Миколаївна
  37. Ющенко Тетяна Максимівна*

Випускники 1962 року

  1. Афанасьєва Вікторія Соломонівна
  2. Бакута Світлана Андріївна
  3. Балабас Сюзанна Іванівна
  4. Бик Данило Степанович
  5. Біжко Катерина Павлівна
  6. Білякова Зоя Петрівна
  7. Бринь Валентина Миколаївна
  8. Велесик Надія Степанівна
  9. Вишневецька Марія Степанівна
  10. Волочай Галина Петрівна
  11. Гавришко Ірина Миколаївна
  12. Гимер Ганна Федорівна
  13. Гуменна Лідія Леонтівна*
  14. Гупало Олександр Петрович*
  15. Дурибаба Галина Дмитрівна*
  16. Залуцька Ореста Йосипівна
  17. Зелінська Зірка Степанівна
  18. Ковальчук Євген Прокопович
  19. Ковеня Віра Олексіївна
  20. Коноплюк Ганна Іванівна
  21. Коротя Світлана Сергіївна
  22. Кулікова Валентина Олександрівна
  23. Кураш Галина Іванівна
  24. Кушнір Олександра Дмитрівна
  25. Макаренко Парасковія Степанівна
  26. Мельник Дарія Іванівна
  27. Мельник Елеонора Дмитрівна
  28. Мигович Віра Іванівна
  29. Мислицька Євгенія Сергіївна
  30. Митко Ольга Ільківна
  31. Мулярчук Віра Петрівна
  32. Ніколаєвський Алім Микитович
  33. Оліярник Ганна Петрівна
  34. Панасовська Євгенія Юхимівна
  35. Політанська Тамара Іванівна
  36. Прокопович Мирослава Іванівна
  37. Сіренко Раїса Василівна
  38. Сколоздра Роман Володимирович*
  39. Тондій Неоніла Дмитрівна*
  40. Цьмох Марія Василівна
  41. Чубенко Лариса Іванівна
  42. Шевчук Йосиф Петрович
  43. Юрженко Сергій Олександрович
  44. Янчук Тамара Миколаївна
  45. Яцків Галина Григорівна

Випускники 1963 року

  1. Биць Віра Володимирівна
  2. Бордун Раїса Василівна
  3. Бухтіна Ната Львівна
  4. Ваврик Ірина Никонівна
  5. Варварук Надія Степанівна*
  6. Вівчар Ореста Іванівна
  7. Ворожбит Ганна Іванівна
  8. Глушко Людмила Костянтинівна
  9. Головай Ольга Лукінічна
  10. Горбатова Таїсія Михайлівна
  11. Гоян Олена Богданівна
  12. Гріненко Ніна Михайлівна
  13. Демкович Софія Михайлівна
  14. Завірюха Радіон Павлович
  15. Зубрицька Дарія Іванівна
  16. Іванишин Микола Михайлович
  17. Ключковська Ольга Іванівна
  18. Кошовський Богдан Іванович
  19. Кріль Степан Володимирович
  20. Куть Наталія Михайлівна
  21. Куць Іван Васильович
  22. Левчук Ольга Сергіївна
  23. Лупенко Володимир Миколайович
  24. Марковська Раїса Пилипівна
  25. Молостов Віктор Матвійович
  26. Мончак Тетяна Іванівна
  27. Назарук Лариса Микитівна
  28. Олексик Аліса Степанівна
  29. Олексишин Степанія Миколаївна
  30. Онишко Катерина Дмитрівна
  31. Перейма Олександра Іванівна
  32. Плахтій Богдан Григорович
  33. Приходський Василь Семенович
  34. Савка Мирон Антонович
  35. Самилічева Лариса Василівна
  36. Сказіна Людмила Яківна
  37. Сприса Клавдія Василівна
  38. Трушевська Ганна Марківна
  39. Туровський Анатолій Антонович*
  40. Федишин Михайло Васильович
  41. Філістович Тамара Антонівна
  42. Цигуля Олена Олександрівна*
  43. Цюпак Наталія Миколаївна
  44. Чепига Марта Василівна*
  45. Чорнолуцька Зінаїда Авксентівна
  46. Швець Елеонора Олександрівна
  47. Швець Полікарп Кіндратович
  48. Шевчук Ганна Іллінічна
  49. Шемелюк Михайло Петрович
  50. Шемердяк Євгенія Андріївна
  51.  Шулик Даниїла Миколаївна

Випускники 1964 року

  1. Богуцький Петро Макарович
  2. Бур’яненко Анжела Федорівна*
  3. Бурнашова Веніана Венедиктівна
  4. Вацко Орислава Григорівна
  5. Величко Ярослав Тимофійович
  6. Ганзюк Леонід Ілліч
  7. Гнідець Любов Іллівна
  8. Говенко Роман Михайлович
  9. Горак Роман Дмитрович
  10. Гордієнко Микола Олександрович*
  11. Гошовський Іван Миколайович
  12. Дзюба Іван Григорович
  13. Домалевська Галина Теофілівна
  14. Дулова МаргітАндрашівна
  15. Загибайло Мирослав Теодорович
  16. Замостяник Іван Омелянович
  17. Киндюк Надія Дмитрівна*
  18. Кішко Орест Михайлович
  19. Кобрин Дарія Теодорівна
  20. Коваль Таїсія Іванівна
  21. Краснощок Василь Іванович
  22. Кузьменко Надія Павлівна
  23. Лещух Ольга Йосипівна
  24. Лисогор Станіслав Іванович
  25. Литвин Стефанія Дмитрівна
  26. Лоломова Ніна Сергіївна
  27. Лопушанський Василь Антонович
  28. Лукашевська Надія Федорівна
  29. Мельник Ярослав Гнатович
  30. Опайнич Михайло Дмитрович
  31. Отоцька Марія Петрівна
  32. Пономаренко Станіслав Михайлович
  33. Поплавський Валентин Григорович
  34. Потьомкіна Алевтина Андріївна
  35. Рихаль Роман Михайлович
  36. Розум Степан Микитович
  37. Теодорович Розалія Євстахіївна
  38. Троян Алла Олександрівна
  39. Федорук Тетяна Гнатівна*
  40.  Цепак Даниїла Герасимівна
  41. Ярмолюк Ярослав Петрович*
  42. Яциніна Любов Василівна

Випускники 1965 року

  1. Андрощук Людмила Михайлівна
  2. Антошків Катерина Федорівна
  3. Антощак Ганна Миколаївна
  4. Бабурова Ольга Петрівна
  5. Баранчук Зиновій Васильович
  6. Бігун Яким Максимович*
  7. Бова Ганна Іванівна
  8. Боднар Василь Миколайович
  9. Боднар Текля Василівна
  10. Варлашкіна Ольга Іванівна
  11. Волошин Мар’ян Петрович
  12. Волошина Ірина Михайлівна
  13. Волошина Нонна Василівна
  14. Гаврилів Михайло Андрійович
  15. Гапка Оксана Йосипівна
  16. Герасевич Стефанія Михайлівна
  17. Грабчак Богуслава Петрівна
  18. Гриновець Оксана Василівна
  19. Гура Зиновій Миронович
  20. Гута Олексій Михайлович
  21. Дикий Ігор Іванович
  22. Дитюк Ольга Семенівна
  23. Дмитренко Марія Михайлівна
  24. Женюх Микола Григорович
  25. Заторська Людмила Василівна
  26. Козловська Романна Петрівна
  27. Коніков Йосиф Маркович*
  28. Коротя Всеволод Іванович
  29. Крупник Ольга Василівна
  30. Кутній Іванна Михайлівна
  31. Кухарська Ольга Петрівна
  32. Лавренчук Володимир Миколайович
  33. Лисенко Лариса Олексіївна
  34. Любінський Микола Михайлович
  35. Матушевська Надія Федорівна
  36. Мельник Теофіл Йосипович
  37. Мончак Ірина Юріївна
  38. Мороз Зиновій Теодорович
  39. Мотовилюк Надія Никанорівна
  40. Мриглоцька Катерина Володимирівна
  41. Муравйова Алла Олександрівна
  42. Нестерович Тарас Іванович
  43. Новіцька Ніна Федорівна
  44. Осадчук Ганна Степанівна
  45. Панкевич Вероніка Василівна
  46. Панкевич Володимир Дмитрович
  47. Панкратова Валентина Петрівна
  48. Панов Євген Петрович
  49. Пейчева Ганна Іванівна
  50. Покідко Станіслава Євгенівна
  51. Сердюк Надія Костянтинівна*
  52. Скосир Федір Веремійович
  53. Сльозко Оксана Євгенівна*
  54. Софілканич Віра Петрівна
  55. Стратонова Генрієтта Григорівна
  56. Суботіна Марія Дмитрівна
  57. Твардонь Ірина Євгенівна
  58. Тигипко Антоніна Йосипівна
  59. Ткачик Степан Васильович
  60. Томніков Азій Петрович
  61. Трубейло Іван Васильович
  62. Угрин Наталія Степанівна
  63. Українець Тетяна Олексіївна
  64. Фсдорак Тамара Павлівна
  65. Хорошун Олена Олександрівна
  66. Щирба Мирослава Володимирівна
  67. Юрків Микола Іванович
  68. Яремко Данута Григорівна

Випускники 1966 року

  1. Бабська Євгенія Григорівна
  2. Білозір Любов Михайлівна
  3. Боднарчук Олена Юріївна
  4. Борбулевич Ольга Миколаївна
  5. Бордовський Євген Михайлович
  6. Босаківська Ольга Миколаївна
  7. Британ Марія Семенівна
  8. Бубен Ірина Михайлівна
  9. Бурак Альбіна Петрівна*
  10. Ващишин Оксана Олексіївна
  11. Галах Стефанія Григорівна
  12. Горленко Галина Дмитрівна*
  13. Григор’єва Ірена Олександрівна
  14. Губаренко Вікторія Костянтинівна
  15. Дацьків Зенон-Ігор Васильович
  16. Долгоносова Маргарита Миколаївна
  17. Дорош Романія Володимирівна
  18. Дробович Дзвенислава Іванівна
  19. Завадовська Іванна Федорівна
  20. Загайко Ярослава Миколаївна
  21. Здравко Броніслав Йосипович
  22. Земченко Людмила Олексіївна
  23. Зінов’єва Тетяна Михайлівна
  24. Змія Мирослава Миронівна
  25. Іванець Надія Андріївна
  26. Ільків Любов Олександрівна
  27. Ільченко Лариса Вікторівна
  28. Карпенко Надія Леонтіївна
  29. Климків Богдан Григорович
  30. Клімова Тамара Сергіївна
  31. Коваленко Лариса Михайлівна
  32. Коваль Володимир Петрович
  33. Королюк Ірина Григорівна
  34. Косарчин Марія Миколаївна
  35. Коцьомек Марія Володимирівна
  36. Кошель Ольга Степанівна*
  37. Кошмітько Євгенія Олександрівна
  38. Кудлач Богданна Михайлівна*
  39. Кутас Наталія Ільївна
  40. Лагоцька Стефанія Антонівна
  41. Лис Ганна Андріївна
  42. Люта Олеся Марківна
  43. Мельник Ярослав Володимирович
  44. Меркулова Лариса Василівна
  45. Моравська Ірина Федорівна
  46. Мудь Іван Федорович
  47. Павлик Дарія Григорівна
  48. Панова Людмила Сергіївна
  49. Пельчарська Єлизавета Романівна
  50. Плахіна Алла Михайлівна
  51. Полунін Михайло Миколайович
  52. Попович Іванна Степанівна
  53. Пржегорлінська Раїса Василівна*
  54. Проць Тамара Мирославівна
  55. Ратушний Іван Петрович
  56. Роік Галина Григорівна
  57. Самуляк Лідія Миколаївна
  58. Свист Євген Іванович
  59. Святельник Віктор Павлович
  60. Сендега Роман Володимирович
  61. Синишин Дарія Павлівна
  62. Смерека Ольга Михайлівна*
  63. Совга Олена Євгенівна*
  64. Соколовська Тетяна Миколаївна
  65. Федорович Ірина Степанівна
  66. Хавелко Ірина Іванівна
  67. Худякова Ірина Петрівна
  68. Цурканова Тамара Іванівна
  69. Цьолковський Теодозій Іванович
  70. Чорна Іванна Михайлівна
  71. Шилін Едуард Васильович

Випускники 1967 року

  1. Аль-Кейса Дарія Іванівна
  2. Байдала Стефанія Іванівна
  3. Бойко Ірина Григорівна
  4. Борбулевич Нестор Миколайович
  5. Борщ Парасковія Григорівна
  6. Булавчук Василь Прокопович
  7. Вербовська Любомира Богданівна
  8. Вітюк Назарія Ярославівна
  9. Волян Володимира Іванівна
  10. Воротило Стефанія Василівна
  11. Гавронська Олександра Петрівна
  12. Гавуляк Ольга Степанівна
  13. Гасій Дарія Олексіївна
  14. Гинда Оксана Юріївна
  15. Гнутенко Валерій Олександрович
  16. Гнутенко Людмила Андріївна
  17. Грущак Віра Теофілівиа
  18. Деркач Марія Петрівна
  19. Жеребух Ірина Іванівна
  20. Ковалевська Олена Миколаївна
  21. Когут Ганна Йосипівна
  22. Колодій Ірина Адамівна
  23. Колодій Ольга Григорівна
  24. Костів Марта Романівна
  25. Кульчицька Ірина Євгенівна*
  26. Кунченко Лариса Петрівна
  27. Лаврів Ольга Іванівна
  28. Легінь Петро Васильович
  29. Лисак Ярослав Григорович*
  30. Мазепа Христина Петрівна
  31. Маріна Віра Сергіївна*
  32. Микитюк Ірина Михайлівна
  33. Мисковець Галина Миколаївна
  34. Моргунова Тетяна Петрівна
  35. Новічевська Людмила Миколаївна
  36. Обухова Олена Миколаївна
  37. Озерова Надія Лук’янівна
  38. Пайташ Тетяна Петрівна
  39. Паничок Надія Степанівна
  40. Панківська Марія Володимирівна
  41. Піддубний Василь Кузьмич*
  42. Попова Людмила Зиновіївна
  43. Романишин Любомира Григорівна
  44. Романюк Марія Степанівна
  45. Саламаха Зінаїда Андріївна
  46. Сідляр Роман Іванович
  47. Слободянюк Галина Петрівна
  48. Старак Олена Дмитрівна
  49. Стефанишин Целіна Климівна
  50. Томашевський Теофіл Михайлович
  51. Турчин Ганна Миколаївна
  52. Федевич Марія Дмитрівна
  53. Хейфец Ізабела Юхимівна
  54. Цибух Орися Василівна
  55. Чепак Ярослав Федорович
  56. Чепіль Лідія Володимирівна
  57. Чопойдало Надія Василівна
  58. Чурило Іван Михайлович

Випускники 1968 року

  1. Бабій Лідія Михайлівна
  2. Березовська Марія Владиславівна
  3. Бучка Зеновія Василівна
  4. Васютик Марія Олексіївна
  5. Ващенко Зорислава Олександрівна
  6. Гейдман Есфіра Наумівна
  7. Гриба Олександра Дмитрівна
  8. Гриців Ольга Любомирівна
  9. Грінка Василь Матвійович
  10. Гуменюк Оксана Миколаївна
  11. Гусєва Алевтина Миколаївна
  12. Дзьобань Марія Петрівна
  13. Дичковська Євгенія Володимирівна
  14. Дмитрук Олександр Філаретович
  15. Древаль Зоряна Василівна
  16. Дробязго Володимир Олексійович
  17. Дяків Ганна Дмитрівна
  18. Знаєвська Марія Михайлівна
  19. Каєв Володимир Іванович
  20. Кардаш Ала Василівна
  21. Клетанін Валерій Федорович
  22. Книгинко Марія Данилівна
  23. Козак Любов Василівна
  24. Корзан Галина Петрівна
  25. Кошик Марта Іванівна
  26. Кузь Віра Іванівна
  27. Мартинович Олександра Євгенівна
  28. Марущак Ольга Григорівна
  29. Маслей Юлія Степанівна
  30. Медяна Анеля Миколаївна
  31. Моршук Марія Мар’янівна
  32. Нечитайло Валентина Іванівна
  33. Никорак Надія Петрівна
  34. Онишкевич Віра Дмитрівна
  35. Орищак Євгенія Олександрівна
  36. Панькова Тереса Євстахівна
  37. Паук Євген Євстахович
  38. Пахолко Степан Степанович
  39. Пилип Марія Федорівна
  40. Пилипович Галина Андріївна
  41. Піньковська Надія Захарівна
  42. Побурко Лідія Михайлівна
  43. Полотнюк Максим Євгенович
  44. Потапчук Зінаїда Володимирівна
  45. Рачинська Марія Федорівна
  46. Романчук Марія Павлівна
  47. Савчак Іван Михайлович
  48. Сайнюк Катерина Миколаївна
  49. Сенчишин Ольга Андріївна
  50. Следянська Галина Миколаївна
  51. Смага Зеновія Іванівна
  52. Стадник Уляна Петрівна
  53. Стахів Ірина Андріївна
  54. Стеблина Олена Іванівна
  55. Сухоставська Лідія Іванівна
  56. Терлецька Лілія Іванівна
  57. Тиблевич Марта Ільківна
  58. Тимочко Жана Йосипівна
  59. Ткач Ганна Дмитрівна
  60. Туранська Галина Михайлівна
  61. Ушак Марія Якимівна
  62. Чернишевська Петронеля Нестерівна
  63. Чорна Клавдія Олександрівна
  64. Шевченко Сергій Георгійович
  65. Шмига Наталія Миколаївна
  66. Яримович Володимир Костянтинович

Випускники 1969 року

  1. Антіпова Ніна Михайлівна
  2. Аракельян Кнарік Карапетівна
  3. Артим Іванна Іванівна
  4. Бабій Андрій Петрович
  5. Байдала Марія Василівна
  6. Бала Марія Петрівна
  7. Бедрицька Галина Михайлівна
  8. Бендзяк Василь Миколайович
  9. Бздир Олександра Дмитрівна
  10. Боднар Марія Степанівна
  11. Бокало Григорій Андрійович
  12. Булан Петронеля Степанівна
  13. Буряк Ліліана Антонівна
  14. Бурко Зиновія Степанівна
  15. Вілков Рудольф Ісайович
  16. Волошин Ярослава Іванівна
  17. Ворона Зиновія Романівна
  18. Галас Оксана Миколаївна
  19. Герасимчук Галина Іванівна
  20. Головчин Галина Антонівна
  21. Горленко Марія Андріївна
  22. Горянова Лариса Федорівна
  23. Грабовська Христина Орестівна
  24. Гресько Людмила Миколаївна
  25. Грінгольд Елеонора Борисівна
  26. Гродзь Любов Романівна
  27. Гуржій Нелля Михайлівна
  28. Гутор Іван Максимович
  29. Гуцол Василь Іванович
  30. Гуцол Мирослава Іванівна
  31. Дечко Галина Іванівна
  32. Дідик Марія Григорівна
  33. Дуда Ярослав Володимирович
  34. Дусько Марія Григорівна
  35. Жуковський Василь Ярославович
  36. Жуковський Володимир Ярославович*
  37. Заїка Володимир Григорович
  38. Зубко Галина Йосифівна*
  39. Зубков Роман Михайлович
  40. Ільчишин Ірина Дмитрівна
  41. Кисиленко Тамара Василівна
  42. Кінжибало Володимир Васильович
  43. Клебанівська Галина Пилипівна
  44. Климчак Марія Володимирівна*
  45. Козій Марта Володимирівна
  46. Корінь Марія Федорівна
  47. Креттер Яніна Станіславівна
  48. Крижановська Дарія Миколаївна
  49. Курас Софія Василівна
  50. Любко Ольга Іванівна
  51. Мазуренко Юрій Семенович
  52. Манишин Дарія Петрівна
  53. Мима Єва Григорівна
  54. Михайлова Нона Олексіївна
  55. Мотовиляк Дарія Володимирівна
  56. Муцак Зиновія Михайлівна
  57. Нестеренко Валентина Михайлівна
  58. Огородник Тамара Филимонівна
  59. Олексин Галина Олексіївна
  60. Олексин Михайло Іванович
  61. Панова Ірина Леонідівна*
  62. Петрук Віра Яківна
  63. Петрухіна Валентина Михайлівна
  64. Півень Розалія Аронівна
  65. Присяжний Володимир Михайлович
  66. Процик Ольга Тадеївна
  67. Реженкова Наталія Ярославівна
  68. Резь Галина Дмитрівна
  69. Рижкова Лідія Андріївна
  70. Сатушев Сергій Олексійович
  71. Сваричевська Світлана Іванівна
  72. Серняк Ольга Дмитрівна
  73. Станько Володимир Миколайович
  74. Стародуб Павло Корнійович
  75. Стек Зиновія Михайлівна
  76. Стецьків Марія Петрівна
  77. Стриганин Родислава Іванівна
  78. Тиванчук Богдан Васильович
  79. Тітакова Ірина Костянтинівна
  80. Тучапська Катерина Петрівна
  81. Харченко Ольга Іванівна*
  82. Хаян Марія Василівна
  83. Хлопова Луїза Василівна
  84. Челядин Володимир Теодорович
  85. Челядин Любомира Іванівна
  86. Чижова Любов Олександрівна
  87. Шмігель Роман Васильович
  88. Шурма Ірина Григорівна
  89. Юрочко Богдан Теодорович
  90. Якубовська Лариса Пилипівна

Випускники 1970 року

  1. Балан Лілія Іванівна
  2. Баса (Дідух) Надія Григорівна
  3. Білецька Ірина Петрівна
  4. Білик Любов Павлівна
  5. Більо Петро Атаназійович
  6. Бішко Ярослав Володимирович
  7. Бойко Андрій Володимирович
  8. Браженко Ольга Іванівна
  9. Брюкова Тетяна Борисівна
  10. Бульо Віра Степанівна
  11. Бурка Марія Йосипівна
  12. Вальовка Йосип Петрович
  13. Василенко Ніна Петрівна
  14. Васильєва Тетяна Олексіївна
  15. Вовк Марія Миколаївна
  16. Возняк Квітослава Іванівна
  17. Гайда Ярослава Михайлівна
  18. Гамаль Валентина Василівна
  19. Голубецький Анатолій Олександрович*
  20. Горбунова Валентина Володимирівна
  21. Грицканюк Мирослава Дмитрівна
  22. Грошова Марія Василівна
  23. Денисюк Галина Олександрівна*
  24. Дзедзик Роман Петрович
  25. Дмитришин Ганна Дмитрівна
  26. Донських Віра Василівна
  27. Духовна Рива Срулівна
  28. Желтоухова (Мануїлова) Алла Семенівна
  29. Журавльова Раїса Тихонівна
  30. Загладько Валентина Антонівна
  31. Засадко Мирослав Трохимович
  32. Зень Богданна Йосипівна
  33. Зіланова Мая Констянтинівна
  34. Іванчук Звеномира Володимирівна*
  35. Калитовський Ярослав Миколайович
  36. Клапатюк Наталія Степанівна
  37. Клованич Любов Андріївна
  38. Ковалисько Юрій Михайлович
  39. Колісніченко Людмила Іванівна
  40. Колодій Ярослав Йосипович
  41. Кондратенко Валерій Борисович
  42. Кондратенко Володимир Іванович
  43. Коркуна Ярема Іванович
  44. Костіна Людмила Євгенівна
  45. Круцан Ганна Михайлівна*
  46. Курницька Надія Іванівна
  47. Лабунський Володимир Васильович
  48. Легінь Богдан Іванович
  49. Легінь Роман Андрійович
  50. Луцевич Дмитро Дмитрович*
  51. Лучечко Віра Романівна
  52. Лучишин Стефанія Теодорівна
  53. Льода Любов Петрівна
  54. Малохліб Софія Едвардівна
  55. Марко Мирослава Антонівна
  56. Мартин Ігор Іванович
  57. Мельник Михайлина Франківна
  58. Мельниченко Василь Іванович*
  59. Михайлишин Марія Миколаївна
  60. Михтюк Станіслав Мефодійович
  61. Мужевич Надія Василівна
  62. Набитович Стефанія Олександрівна
  63. Німкович Євгенія Михайлівна
  64. Олійник Василь Йосипович
  65. Опель Марія Григорівна
  66. Острякова (Довганюк) Марія Дмитрівна
  67. Охримович Христина Остапівна
  68. Панасюк Людмила Володимирівна
  69. Панасюк Григорій Максимович
  70. Паньків Парасковія Федорівна
  71. Пасенкова (Гриневич) Зінаїда Іванівна
  72. Петрова Людмила Євгенівна
  73. Подолянська Марія Василівна
  74. Полянська Віра Йосипівна
  75. Порохнюк (Татренко) Ольга Михайлівна
  76. Проц Дмитро Іванович
  77. Проць Володимир Романович
  78. Рубас Олександр Володимирович
  79. Рябоконь Тамара Іванівна*
  80. Санагурська Лідія Зенонівна
  81. Саприкін Юрій Олександрович
  82. Сачова Міра Михайлівна
  83. Сеньків Ганна Йосафатівна
  84. Скаченко (Сирбу) Людмила Іванівна
  85. Сміян Людмила Петрівна
  86. Сорока Марія Петрівна
  87. Сороківська Ірина Мирославівна
  88. Сосницька Ірина Володимирівна
  89. Степанов Володимир Дмитрович*
  90. Стецьків (Клімкович) Ганна Йосафатівна
  91. Стецьків Віра Петрівна
  92. Татьянченко Тетяна Володимирівна
  93. Токарівська Ольга Михайлівна
  94. Тондій Лариса Дмитрівна
  95. Троцько (Бикова) Тетяна Федорівна
  96. Турлай Микола Андрійович
  97. Федевич Раїса Дмитрівна
  98. Федик Марія Володимирівна
  99. Федорова Валентина Олексіївна
  100. Федорчук Лідія Гнатівна
  101. Федчишин Володимира Антонівна
  102. Філіпович Орися Юліанівна
  103. Фомін Ярослав Юрійович
  104. Цибульський Роман Михайлович
  105. Чалчинська Галина Антонівна
  106. Черкаський Рафаїл Йосипович
  107. Шаховська Ася Семенівна
  108. Шевчук Марія Устимівна
  109. Шіпка Зеновій Петрович
  110. Шульга Алла Василівна
  111. Янечко Світлана Раймондівна
  112. Ярема (Тиванчук) Ганна Теодорівна*
  113. Ярощук Віра Йосипівна
  114. Ястремська Людмила Йосипівна
  115. Ясюк Марія Дмитрівна

Випускники 1971 року

  1. Абрамович Володимир Йосипович
  2. Ануфрієва Ірина Матвіївна
  3. Баран Мирослав Мирославович
  4. Басараб Роман Михайлович
  5. Бачинська Ольга Степанівна
  6. Білик Галина Ярославівна
  7. Бірюк Анатолій Петрович
  8. Борисевич Ганна Іванівна
  9. Бублик Тетяна Іванівна
  10. Буцька Людмила Іванівна
  11. Вантух Ольга Михайлівна
  12. Васильців Ірина Іванівна
  13. Вайнер Олександр Володимирович
  14. Вербовецький Ярослав Михайлович
  15. Войтович Марія Йосипівна
  16. Войтоков Олександр Іванович
  17. Войціцька Ольга Степанівна
  18. Волошина Галина Михайлівна
  19. Вугеншмідт Валерій Григорович
  20. Гавриш Галина Іванівна
  21. Галан Оксана Григорівна
  22. Ганіна Марія Григорівна
  23. Гвоздецька Надія Іллівна
  24. Глущенко Олексій Олександрович
  25. Гоголева Любов Іванівна
  26. Грибович Любов Федорівна
  27. Грицько Ярослав Степанович
  28. Грищенко Любов Іванівна
  29. Гудзовський Анатолій Анатолійович
  30. Гудим Марта Володимирівна
  31. Гусенко Галина Василівна
  32. Гуцол Тамара Василівна
  33. Джураєва Христина Хомівна
  34. Дмитрук Ярослав Васильович
  35. Єнкало Надія Миколаївна
  36. Захарчук Валентина Максимівна
  37. Зубаль Олександра Михайлівна
  38. Іванкова Світлана Миколаївна
  39. Каламунецька Ганна Семенівна
  40. Квасниця Ольга Іванівна
  41. Кирпиченко Ольга Василівна
  42. Кішко Віра Львівна
  43. Клованич Ганна Андріївна
  44. Колесева Галина Тадеївна
  45. Коляндрук Валентина Володимирівна
  46. Копаниця Михайло Андрійович
  47. Кос Ірина Григорівна
  48. Костюк Людмила Андріївна
  49. Коцюруба Анатолій Вікторович
  50. Кошелева Елеонора Сергіївна
  51. Кравець Анізія Іванівна
  52. Крекотень Дмитро Іванович
  53. Кривуцький Володимир Петрович
  54. Крисевич Марія Лук’янівна
  55. Кріль Надія Іванівна
  56. Кроніс Людмила Сергіївна
  57. Кропива Валентина Миколаївна
  58. Кузик Євгенія Данилівна
  59. Кунтий Орест Іванович
  60. Левицька Галина Ярославівна
  61. Ліповрого Надія Миколаївна
  62. Лунь Софія Ільїнічна
  63. Макарик Ярослав Ярославович
  64. Марченко Володимир Андрійович
  65. Метан Олена Степанівна
  66. Мільович Степан Михайлович
  67. Муратова Лілія Олексіївна*
  68. Мяло Павло Іванович
  69. Неліпа Людмила Ігорівна
  70. Николишин Любов Миколаївна
  71. Новосад Ольга Петрівна
  72. Ощаповський Валентин Володимирович
  73. Панчищенко Олена Миколаївна
  74. Пелещак Михайло Васильович
  75. Пиріг Ігор Юрійович
  76. Підгірняк Ярослава Іванівна
  77. Потопальська Валентина Володимирівна
  78. Пугачева Людмила Павлівна
  79. Рехліцька Лідія Михайлівна
  80. Ривак Роман Миколайович
  81. Різник Любов Миколаївна
  82. Романчук Зінаїда Павлівна
  83. Сидун Надія Василівна
  84. Сидун Олексій Іванович
  85. Синиця Надія Іванівна
  86. Слінкіна Йосифа Йосифівна
  87. Сокіл Надія Володимирівна
  88. Солодуха Ярослава Ільківна
  89. Сотничук Марія Олегівна
  90. Срібняк Валентина Григорівна
  91. Степаненко Тетяна Григорівна
  92. Ткачук Олександр Михайлович
  93. Тьорло Ігор Ананійович
  94. Угрин Оксана Степанівна
  95. Федорко Василь Федорович
  96. Федяй Валерій Іванович
  97. Фітьо Ярослав Андрійович
  98. Фоменко Валентина Миколаївна
  99. Хмільовська Марія Іванівна
  100. Ходневич Людмила Миколаївна
  101. Хромовських Лариса Олексіївна
  102. Царук Василь Дмитрович
  103. Черняк Стефанна Петрівна
  104. Чуй Людмила Володимирівна
  105. Чура Стефанія Петрівна
  106. Шендрікова Єлізавета Андріївна
  107. Шумілова Тетяна Леонідівна
  108. Шумська Юнеса Олександрівна
  109. Шутовський Ігор Миколайович
  110. Щепотіна Єлізавета Андріївна*
  111. Юрковська Галина Василівна
  112. Ямчук Жанна Леонідівна
  113. Яницька Лідія Володимирівна
  114. Яровець Володимир Ігорович
  115. Ясинська Ніна Євгенівна

Випускники 1972 року

  1. Антонюк Ірина Василівна
  2. Атаманчук Валентина Олександрівна
  3. Білоус Зінаїда Володимирівна
  4. Білошапко Ганна Михайлівна
  5. Бодьо Данута Кирилівна
  6. Боренько Йосиф Йосифович
  7. Веселівська Ольга Теофілівна
  8. Габа Марія Андріївна
  9. Галецька Марія Василівна
  10. Геча Надія Степанівна
  11. Голуб Лариса Онисимівна
  12. Гопаненко Олександр Миколайович
  13. Горбачевська Христина Романівна
  14. Горічко Віталій Васильович
  15. Григорів Богдан Семенович
  16. Гудак Микола Степанович
  17. Деркач Галина Федорівна*
  18. Доманська Ельжбета Ярославівна*
  19. Жембровська Людмила Казимирівна
  20. Жеребецька Луція-Казимира Миколаївна
  21. Жижара Богдана Миколаївна
  22. Зайло Ірина Михайлівна
  23. Зелінська Наталія Сергіївна
  24. Калахан Олег Степанович
  25. Капліна Юлія Георгіївна
  26. Кияшко Людмила Володимирівна
  27. Кімак Станіслав Петрович
  28. Кобилецька Марія Михайлівна
  29. Ковалик Галина Мефодіївна
  30. Коваль Тетяна Григорівна
  31. Ковальчук Марія Зосимівна
  32. Козлова Лариса Петрівна
  33. Комендат Любов Михайлівна
  34. Косар Лариса Михайлівна
  35. Кришецька Олена Василівна
  36. Кучмінська Надія Йосипівна
  37. Лалак Тамара Михайлівна
  38. Лахоцька Марія Василівна
  39. Левко Марія Теодорівна
  40. Легам Галина-Ганна Іванівна
  41. Лисенко Надія Іванівна*
  42. Литвинюк Мирослава Василівна
  43. Маргуло Зіновій Юхимович
  44. Марунин Марія Григорівна
  45. Мацуська Марта Романівна
  46. Мельник Галина Миколаївна
  47. Миколаєнко Тетяна Іванівна
  48. Мись Семен Васильович
  49. Міщенко Надія Василівна
  50. Мокра Іванна Романівна*
  51. Мудрик Надія Ярославівна
  52. Ольхова Ольга Михайлівна
  53. Онишко Стефанія Григорівна
  54. Палюх Валентина Борисівна
  55. Пищик Ганна Василівна
  56. Плис Ольга Теодозіївна
  57. Равська Людмила Михайлівна
  58. Рахманкін Юрій Петрович
  59. Рудакевич Олег Михайлович
  60. Руденко Валерій Іванович
  61. Садовська Людмила Іванівна
  62. Сенчишин Євгенія Іванівна
  63. Сліпчук Володимир Васильович
  64. Сніцар Олександр Петрович
  65. Солтівський Микола Михайлович
  66. Стадник Тетяна Сергіївна
  67. Стасишин Дарія Іллівна
  68. Тиховецький Ярослав Михайлович
  69. Ткачук Володимир Миколайович
  70. Ткачук Людмила Миколаївна
  71. Фірман Дана Антонівна
  72. Хабурська Марія Петрівна
  73. Халімоненко Алла Олександрівна
  74. Хомічак Любов Василівна
  75. Хринюк Людмила Метрофанівна
  76. Цікало Ірина Володимирівна
  77. Чабан Лідія Степанівна
  78. Черняк Галина Володимирівна
  79. Шпак Емілія Михайлівна
  80. Юрчук Галина Степанівна
  81. Яновська Тетяна Павлівна
  82. Яремечко Ярослава Михайлівна
  83. Яровий Ігор Іванович
  84. Яцинин Дарія Юріївна
  85. Яшак Станіслава Петрівна

Випускники 1973 року

  1. Андрєєва Людмила Борисівна
  2. Андрійчук Василь Михайлович
  3. Бабій Катерина Стахівна
  4. Багай Марія Володимирівна
  5. Баланчук Галина Іванівна
  6. Безруких Ганна Денисівна
  7. Бесага Олександра Михайлівна
  8. Білик Віра Степанівна
  9. Богович Василь Михайлович
  10. Бойчишин Надія Іллярівна
  11. Бойчук Софія Давидівна
  12. Бортей Марія Василівна
  13. Братусь Оксана Йосипівна
  14. Бульба Віра Михайлівна
  15. Васильєв Володимир Михайлович
  16. Васіна Світлана Михайлівна
  17. Венгринович Олександра Євстахіївна
  18. Вовк Дарія-Володимира Володимирівна
  19. Врадій Віра Петрівна
  20. Гарда Ганна Олексіївна
  21. Гардабура Богдан Васильович
  22. Гнатів Ірина-Мирослава Григорівна
  23. Годунько Надія Олександрівна
  24. Гресько Любов Михайлівна
  25. Грех Марія Юріївна
  26. Грибальська Ольга Володимирівна
  27. Гриненко Тамара Іванівна
  28. Гриник Любов Петрівна
  29. Грицан Андрій Васильович
  30. Гута Ірина-Людмила Іванівна
  31. Давидов Володимир Михайлович
  32. Демків Віра Федорівна
  33. Денищич Квітослава-Зоряна Володимирівна
  34. Дерев’янко Ніна Миколаївна
  35. Деркач Марія Йосипівна
  36. Дидинська Орислава Богданівна*
  37. Дідач Зореслава Ярославівна
  38. Дронь Олександра Василівна
  39. Дубас Мирослава Петрівна
  40. Дубицька Валентина Олександрівна*
  41. Дутка Ганна Миколаївна
  42. Жомнір Зоя Олександрівна
  43. Жук Зоя Євгенівна
  44. Зімба Людмила Анатоліївна
  45. Знак Любов Григорівна
  46. Іващук Людмила Миколаївна
  47. Ільчук Текля Василівна
  48. Канюга Розалія Степанівна
  49. Кашпрук Ольга Олексіївна
  50. Квачова Людмила Михайлівна
  51. Кіт Таїса Володимирівна
  52. Ковальчук Анатолій Лукашович
  53. Кондрачук Ольга Веніамінівна
  54. Коніков Олександр Йосипович
  55. Костюк Дарія Володимирівна
  56. Котенко Ліна Іванівна
  57. Крупник Петро Методійович
  58. Курилець Ольга Михайлівна
  59. Кухарська Олена Олександрівна
  60. Лазурко Іван Васильович
  61. Лапіна Галина Олександрівна
  62. Лисенко Світлана Леонідівна
  63. Литвинюк Микола Петрович
  64. Лоза Галина Петрівна
  65. Лубківська Наталія Богданівна
  66. Лунь Ігор Григорович
  67. Мазуренко Богдана Іванівна
  68. Мамчур Любов Теодорівна
  69. Мельник Ірина Федорівна
  70. Мельникова Галина Костянтинівна
  71. Миронюк Ольга Сергіївна*
  72. Мих Віра Михайлівна
  73. Найда Леся Петрівна
  74. Настасюк В’ячеслав Васильович
  75. Недорізанюк Зінаїда Василівна*
  76. Новіков Юрій Євгенович*
  77. Новосад Оксана Павлівна*
  78. Олексів Марія Ярославівна
  79. Омельніська Наталія Григорівна
  80. Онофрійчук Галина Панасівна
  81. Пишик Ольга Степанівна
  82. Піпан Лариса Михайлівна
  83. Поберейко Марія Петрівна
  84. Поліха Віра Омельянівна
  85. Полянський Іван Дмитрович
  86. Приймак Мирон Несторович
  87. Птуха Людмила Петрівна
  88. Пундор Любов Сергіївна
  89. Радечий Володимир Леонович
  90. Ріпецька Ірина Володимирівна
  91. Романюк Богдан Михайлович*
  92. Рудак Петро Михайлович
  93. Саакян Лариса Сергіївна
  94. Сабаль Марія Василівна
  95. Семенюк Лариса Захарівна
  96. Ситняк Марія Іванівна
  97. Сімків Ірина Олексіївна
  98. Скоклюк Любов Степанівна
  99. Славнова Інна Юріївна
  100. Старікова Ольга Романівна
  101. Стрепко Марія Петрівна
  102. Стронціцька Тереса Григорівна
  103. Токарівська Ольга Миколаївна
  104. Токманцева Людмила Степанівна
  105. Трохимець Ельвіра Іванівна
  106. Уліцька Тетяна Йосипівна
  107. Фетюхін Володимир Миколайович
  108. Фетько Марія Михайлівна
  109. Холоднюк Таміла Юріївна
  110. Хома Мирослав Степанович
  111. Хутка Любов Володимирівна
  112. Цирульник Олександр Тимофійович
  113. Черемшинська Любов Степанівна
  114. Чернятєва Віра Миколаївна
  115. Шаповалов Олександр Григорович
  116. Шматенко Любов Василівна
  117. Щепиль Ольга Іванівна
  118. Щепотін Віктор Андрійович
  119. Янчинська Мирослава Олексіївна

Випускники 1974 року

  1. Ардан Наталія Іванівна
  2. Баран Зіновій Володимирович
  3. Бобер Марія Миколаївна
  4. Боднар Валерій Миколайович*
  5. Бурда Ірина Іванівна
  6. Вартабєдян Валентина Володимирівна
  7. Вартабєдян Олег Володимирович
  8. Вепринська Розана Аркадіївна
  9. Веремчук Клавдія Степанівна
  10. Вихованець Мирослава Євгенівна
  11. Воїна Галина Семенівна
  12. Воскресенська Зоя Володимирівна
  13. Гайдук Марія Василівна
  14. Гайова Ольга Михайлівна
  15. Глега Ліля Пантелеймонівна
  16. Головина (Юхновська) Ірина Михайлівна
  17. Грех Мирослав Євгенович
  18. Гупало Людмила Дмитрівна
  19. Давид Павліна Володимирівна
  20. Джичко Лідія Стахівна
  21. Дмиришин Ганна Іванівна
  22. Довга Марія Дмитрівна
  23. Єрмоленко Вікторія Вікторівна
  24. Жабіцька Світлана Вікторівна
  25. Забавська Леся Володимирівна
  26. Заверуха Галина Дмитрівна
  27. Закалюна Ярослава Петрівна
  28. Залужець Євгенія Олександрівна
  29. Іванів Олександра Іванівна
  30. Іванова Тетяна Олександрівна
  31. Кавецька Ірина Федорівна
  32. Качмар Марія Іванівна
  33. Керод Софія Миколаївна
  34. Кіт Антоніна Іванівна
  35. Кіх Зиновія Володимирівна
  36. Клим Софія Володимирівна
  37. Книгенко Любов Данилівна
  38. Когут Ярослава Миронівна
  39. Коздровицька Романна Теодорівна
  40. Козікова Ніна Андріївна
  41. Коломійчук Ольга Степанівна
  42. Колтун Орися Василівна
  43. Кондратюк Людмила Іванівна
  44. Кондратюк Григорій Афанасійович
  45. Кондурова Ірина Євгенівна*
  46. Коновалова Ольга Яківна
  47. Коцан Леся Михайлівна
  48. Кравець Валентина Дмитрівна
  49. Кришева Лариса Сергіївна
  50. Куча Олена Павлівна*
  51. Кучанська Світлана Валентинівна
  52. Леонтієва Ксенія Іванівна
  53. Мальцева Галина Сергіївна
  54. Мамонтова Оксана Іванівна
  55. Марунич Людмила Анатоліївна
  56. Махлаєв Дмитро Омельянович
  57. Мацьків Орися Петрівна
  58. Машковська Тетяна Федорівна
  59. Мельниченко Наталія Сергіївна
  60. Метик Тетяна Зіновіївна
  61. Микитюк Ніна Антонівна
  62. Міщанчук Зіновій Михайлович
  63. Момрик Марія Федорівна
  64. Музичко Любов Андріївна
  65. Новак Любов Євгенівна
  66. Омельчук Зінаїда Григорівна
  67. Охват Мирослава Михайлівна
  68. Охремчук Людмила Михайлівна
  69. Пащенко Іван Михайлович
  70. Петрів Любов Дмитрівна
  71. Підзирайло Наталія Степанівна
  72. Погинайко Павло Володимирович
  73. Подерягіна Лариса Семенівна
  74. Попадюк Олександра Петрівна
  75. Прокопенко Стефанія Дмитрівна
  76. Процайло Надія Семенівна
  77. Пулькас Галина Іванівна
  78. Раєвська Людмила Павлівна
  79. Рожнів Дарія Степанівна
  80. Ромашев Володимир Євгенович
  81. Савчук Людмила Степанівна*
  82. Салабай Євгенія Михайлівна
  83. Салюк Майя Іванівна
  84. Семенюк Надія Семенівна
  85. Сєвєрова Галина Анатоліївна
  86. Сидоренко Ніна Володимирівна
  87. Скоріна Ольга Тимофіївна
  88. Стрижибовт Ганна Миколаївна
  89. Сутягіна Людмила Вікторівна
  90. Токарчик Зіновія Григорівна
  91. Філевич Ярослава Михайлівна
  92. Хомик Володимир Андрійович
  93. Худяк Марія Григорівна
  94. Цок Оксана Дмитрівна
  95. Черняк Нелля Володимирівна
  96. Чорна Марія Михайлівна
  97. Шатрук Галина Миколаївна
  98. Шафранська Любов Володимирівна
  99. Шохіна Галина Макарівна
  100. Шукалюк Микола Петрович
  101. Щигель Уляна Володимирівна
  102. Юрків Ореста Миколаївна*

Випускники 1975 року

  1. Бабюк Володимир Володимирович
  2. Бабюк Галина Федорівна
  3. Бакай Марія Дмитрівна
  4. Баран Надія Володимирівна
  5. Березюк Дарія Олександрівна
  6. Блажчук Лідія Іванівна
  7. Бодак Софія Андріївна
  8. Бортник Ярослава Іванівна
  9. Бутко Людмила Іванівна
  10. Василишин Надія Андріївна*
  11. Вербовецька Ганна Дмитрівна
  12. Галуніна Людмила Володимирівна
  13. Герцюк Модест Миколайович*
  14. Горин Володимира Степанівна
  15. Горінець Марія Миколаївна
  16. Грабик Ярослав Богданович
  17. Гриб Галина Василівна
  18. Денис Галина Богданівна
  19. Дзера Віра Григорівна
  20. Довга Любов Володимирівна
  21. Дубська Любов Федорівна
  22. Дьорка Любов Олексіївна
  23. Журавель Ольга Миколаївна
  24. Івашньова Маргарита Сергіївна
  25. Качмар Зіра Іванівна
  26. Кирнас Ніна Вікторівна
  27. Кінзерська Нелля Броніславівна*
  28. Клос Мирослава Богданівна
  29. Кордюк Орест Якович
  30. Корецька Оксана Петрівна
  31. Корецький Олександр Степанович
  32. Коротка Людмила Василівна
  33. Котик Петро Миколайович
  34. Коцовська Надія Василівна
  35. Кошелєва Ірина Миколаївна
  36. Кравчук Наталія Олександрівна
  37. Кузьмінська Любов Василівна
  38. Кулик Дарія Йосипівна
  39. Кулікова Людмила Олександрівна
  40. Куліковська Олександра Омельянівна
  41. Лапунова Раїса Володимирівна
  42. Лібкінд Роксана Симонівна
  43. Луців Оксана Ярославівна
  44. Люклян Мирослава Миколаївна
  45. Лясоха Лариса Іванівна
  46. Мазепа Іванна Павлівна
  47. Маїк Марія Михайлівна
  48. Макогонська Ольга Богданівна
  49. Макота Іван Петрович
  50. Маланчук Володимир Степанович
  51. Малашонок Алла Артемівна
  52. Мартиновська Тетяна Олександрівна
  53. Машкара Ірина Михайлівна
  54. Медвідь Степан Дмитрович
  55. Наливайко Марія Семенівна
  56. Опанасик Ніна Петрівна
  57. Опарик Марія Іванівна
  58. Павлів Іванна Володимирівна
  59. Паласюк Михайло Зеновійович
  60. Пашок Олександра Антонівна
  61. Піра Микола Ілліч
  62. Погинайко Лідія Ярославівна
  63. Полянська Любов Миколаївна
  64. Превар Тетяна Іванівна
  65. Притула Віра Михайлівна
  66. Ребот Ольга Йосипівна
  67. Ремез Зоя Олександрівна
  68. Ремез Олександр Павлович
  69. Репчинська Марія-Зиновія Іванівна
  70. Романець Світлана Іванівна
  71. Романишин Оксана Володимирівна
  72. Ружинська Надія Вікторівна
  73. Сидор Орест Мирославович
  74. Тимошук Сергій Петрович
  75. Томашевська Марія Осипівна
  76. Федорова Надія Миколаївна
  77. Федосєєнко Ірина Яківна
  78. Федюк Галина Романівна
  79. Федюкін Олександр Васильович
  80. Фелів Ольга Василівна
  81. Філаненко Світлана Талгатівна
  82. Фугорянська Інна Миколаївна
  83. Халабура Марія Петрівна
  84. Хаустова Людмила Дмитрівна
  85. Холод Ярослава Іванівна
  86. Хомик Оксана Миколаївна*
  87. Хомин Ольга Дмитрівна
  88. Цібере Ольга Іванівна
  89. Чернянська Валентина Миколаївна
  90. Шаповалова Галина Опанасівна
  91. Шпаргала Марія Петрівна
  92. кушева Ольга Опанасівна
  93. Янчар Василь Миколайович
  94. Яцков Микола Васильович*

Випускники 1976 року

  1. Атаманюк Оксана Федорівна
  2. Байвельман Михайло Григорович
  3. Баран Надія Іванівна
  4. Басанець Віталій Васильович
  5. Бердар Лариса Михайлівна
  6. Береська Леся Степанівна
  7. Бєлкіна Валентина Дмитрівна
  8. Білоус Віра Дмитрівна
  9. Більська Тетяна Миколаївна
  10. Богдан Олександра Євстахівна
  11. Браток Теодозія Василівна
  12. Брухаль Любомира Геньріхівна
  13. Булатнікова Наталія Володимирівна
  14. Вежбинська Олександра Володимирівна
  15. Вербовецький Георгій Михайлович
  16. Візна Галина Григорівна
  17. Війтенко Мирослава Андріївна
  18. Волинська Любов Миколаївна
  19. Гаєвська Олена Владиславівна
  20. Головня Тетяна Миколаївна
  21. Головньова Любов Степанівна
  22. Голяс Оксана Іванівна
  23. Горобець Ольга Андріївна
  24. Добруцька Тетяна Борисівна
  25. Дольнікова Любов Василівна
  26. Дорош Лідія Василівна
  27. Думальська Любов Дмитрівна
  28. Дячук Людмила Степанівна*
  29. Зотов Володимир Борисович
  30. Каута Ольга Степанівна
  31. Кінтер Марія Миколаївна
  32. Кінтер Мирослава Зеновіївна
  33. Клим Валентина Володимирівна
  34. Кобржицький Всеволод Вячеславович
  35. Коваленко Лідія Олександрівна
  36. Козар Галина Петрівна
  37. Коломієць Микола Миколайович
  38. Корецька Галина Романівна
  39. Кравчишин Роман Петрович
  40. Лабуза Ігор Володимирович
  41. Лазоренко (Мурміль) Надія Михайлівна*
  42. Лев Марія Іванівна
  43. Левчук Леонід Йосипович
  44. Лещух Христина Йосипівна
  45. Мазяр Марія Петрівна
  46. Марків Надія Григорівна
  47. Михайлишин Ольга Миколаївна
  48. Мончук Оксана Василівна
  49. Мчедлішвілі Ольга Георгіївна
  50. Ніколаєнко Віра Степанівна*
  51. Новікова Оксана Василівна*
  52. Оробчук Любомира Ярославівна
  53. Пасека Ольга Іванівна
  54. Пасемник Орест Богданович
  55. Пасічник Людмила Василівна
  56. Пачок Ігор Володимирович
  57. Пелех Марія Романівна
  58. Петрів Наталія Василівна
  59. Піскун Надія Павлівна
  60. Пласконь Надія Михайлівна
  61. Регусевич Любов Василівна
  62. Рудник Мирослава Петрівна*
  63. Салаш Ганна Йосипівна
  64. Сальнікова Людмила Федорівна
  65. Скоробогата Марія Федорівна
  66. Славич Василь Михайлович
  67. Смоленський Ігор Миколайович*
  68. Сущик Петро Федорович
  69. Тимошик Мирослава Мирославівна
  70. Тирколюк Ярослава Дмитрівна
  71. Химич Орися Василівна
  72. Худин Ольга Миколаївна
  73. Цепух Надія Євгенівна
  74. Черпакова Валентина Іванівна
  75. Шараневич Любов Степанівна
  76. Шевчук Марія Михайлівна
  77. Якимович Богдана Миронівна
  78. Яровець Надія Іванівна

Випускники 1977 року

  1. Баран Галина Василівна
  2. Братюк Оксана Генадіївна*
  3. Вахта Ольга Ярославівна
  4. Вислинська Ганна Мар’янівна
  5. Вінсковська Марія Нестерівна
  6. Гапа Ганна Миколаївна
  7. Гарасим Ірина Данилівна
  8. Гера Надія Миколаївна
  9. Глушко Ганна Петрівна
  10. Грошова Мирослава Адріївна
  11. Дзендзелюк Ольга Петрівна
  12. Дишкант Марія Василівна
  13. Дружкова Тетяна Володимирівна*
  14. Загайська Наталія Ярославівна
  15. Загородник Іванна Іванівна
  16. Звягіна Ярослава Теодорівна
  17. Зозук Ярослава Григорівна
  18. Зозуляк Леоніда Іванівна
  19. Зоставська Людмила Володимирівна
  20. Зрада Михайло Семенович
  21. Кик Марія Володимирівна
  22. Климончук Мирон Васильович
  23. Ковальський Ярослав Петрович
  24. Ковальчук Катерина Антонівна
  25. Ковальчук Олена Іванівна
  26. Коврига Ольга Андріївна
  27. Козова Ірина Степанівна
  28. Кормаш Оксана Василівна
  29. Кочанівська Марта Іванівна
  30. Кутень Ярослав Йосипович
  31. Луцька Надія Іванівна
  32. Лущик Галина Ярославівна*
  33. Максимів Віра Йосипівна
  34. Марич Ольга Миколаївна
  35. Мартинюк Василь Миколайович
  36. Мартинюк Євгенія Михайлівна
  37. Мацигін Галина Михайлівна
  38. Милів Маргарита Олексіївна
  39. Моргаль Ганна Дмитріна*
  40. Надоба Анатолій Антонович
  41. Надоба Галина Павлівна
  42. Оконь Надія Петрівна*
  43. Орищин Степан Васильович*
  44. Павлишин Олександра Антонівна
  45. Павлюк Лариса Олександріївна
  46. Паробецька Віра Павлівна
  47. Писарєва Наталія Петрівна
  48. Подубінська Ольга Володимирівна
  49. Процик Олексій Степанович
  50. Резнікова Валентина Василівна
  51. Римар Галина Володимирівна
  52. Сава Марія Володимирівна
  53. Савчук Любомира Павлівна*
  54. Самолюк Лариса Олексіївна
  55. Самолюк Людмила Миколаївна
  56. Сачко Галина Мар’янівна
  57. Сипко Надія Миколаївна
  58. Смірнова Тамара Олександрівна
  59. Сморчкова Софія Андріївна
  60. Сомов Віктор Миколайович
  61. Тарасюк Оксана Семенівна
  62. Трембач Роман Володимирович
  63. Трембач Стефанія Романівна
  64. Філіпчук Галина Дмитрівна
  65. Фіна Віра Олексіївна
  66. Фінкель Валерія Ізраїлівна
  67. Хасьмінська Зоя Михайлівна
  68. Хлонь Мирослав Сергійович
  69. Шафрайська Галина Іванівна
  70. Ширяєва Людмила Василівна
  71. Штейнберг Володимир Маркович
  72. Ющик Ніна Кіндратівна
  73. Ющишин Віталій Васильович

Випускники 1978 року

  1. Агатинська Лариса Петрівна
  2. Біла Галина Львівна
  3. Бондар Світлана Дмитрівна
  4. Вербич Неоніла Іванівна
  5. Гаврилюк Ірина Євгенівна*
  6. Гірняк Олександра Богданівна
  7. Горбовий Петро Максимович
  8. Горгут Галина Петрівна
  9. Горінецька Ольга Степанівна
  10. Гуцул Ірина Йосипівна
  11. Дейнека Олександра Павлівна
  12. Дем’янова Любов Володимирівна
  13. Діденко Анатолій Іванович
  14. Дмитрах Ореста Володимирівна
  15. Дорош Ярослава Андріївна
  16. Дулька Любов Василівна
  17. Завада Марія Петрівна
  18. Занько Любов Степанівна
  19. Іванів Лілія Володимирівна
  20. Камінецька Ольга Михайлівна
  21. Карнаус Оксана Ярославівна
  22. Качмар Олександра Орестівна
  23. Кісельова Людмила Сергіївна
  24. Коблик Зіновія Богданівна
  25. Ковальчук Олександр Іванович
  26. Козій Ярослав Андрійович
  27. Концева Валентина Гнатівна
  28. Корецька Ольга Едуардівна
  29. Коробко Рімма Степанівна
  30. Костюк Ірина Володимирівна
  31. Кравчук Надія Володимирівна
  32. Красовська Галина Борисівна
  33. Кривуля Любов Василівна
  34. Курилишин Михайло Степанович
  35. Кучеренко Світлана Миколаївна
  36. Кучерепа Надія Василівна
  37. Легуцька Оксана Йосипівна
  38. Лис Марія Іванівна
  39. Лобас Ярослава Петрівна
  40. Мазур Наталія Іванівна
  41. Макаренко Стефанія Стефанівна
  42. Мандзик Віра Михайлівна
  43. Мартинюк Ірина Іванівна
  44. Мартинюк Світлана Олексанлрівна
  45. Мартинюк-Лотоцька Богдана Іванівна
  46. Марціновська Марія Михайлівна
  47. Мельник Оксана Антонівна
  48. Німа Богданна Іванівна
  49. Новікова Марія Іванівна
  50. Пилипенко Надія Дмитрівна
  51. Пиріг Ольга Степанівна
  52. Попіна Леся Онуфріївна
  53. Регуш Марія Михайлівна
  54. Резник Іван Дмитрович*
  55. Рибалко Тетяна Степанівна
  56. Ролюк Віктор Петрович
  57. Сапко Лариса Григорівна
  58. Свідерська Людмила Петрівна
  59. Сіраш Інна Миколаївна
  60. Скуйбеда Олександра Володимирівна
  61. Слиш Надія Михайлівна
  62. Суда Оксана Макарівна
  63. Турчинська Володимира Остапівна
  64. Угрин Марія Дмитрівна
  65. Феник Галина Василівна*
  66. Фрайт Петро Ананійович
  67. Фурманець Людмила Миколаївна
  68. Халявка Олександра Богданівна
  69. Хоб Олександра Богданівна
  70. Хомяк Ксенія Василівна
  71. Худяков Ігор Олександрович
  72. Цюпка Анна Яківна
  73. Чебеняк Ольга Михайлівна
  74. Чебеняк Орест Миронович
  75. Чернецька Олександра Михайлівна
  76. Шипайло Наталія Романівна*
  77. Юрик Галина Антонівна
  78. Юрків Неоніла Іванівна
  79. Якимів Марія Михайлівна

Випускники 1979 року

  1. Борис Ольга Теодорівна
  2. Васільєва Людмила Анатоліївна
  3. Верхолян Валентина Іванівна
  4. Війтів Олександра Степанівна*
  5. Віницька Надія Костянтинівна
  6. Вітик Ольга Степанівна
  7. Войтекунас Юрій Броніславович
  8. Галілуйко Славомир Іванович
  9. Гамалевич Галина Дмитрівна
  10. Ганкіна Галина Михайлівна
  11. Гарвона Ганна Василівна
  12. Генега Богдан Ярославович
  13. Гірник Ігор Степанович
  14. Груник Любов Дмитрівна
  15. Гулик Любов Іванівна
  16. Данай Ганна Андріївна
  17. Єднак Галина Федорівна*
  18. Єсип Марія Петрівна
  19. Зубрицька Тамара Павлівна
  20. Ільницька Оксана Омельянівна
  21. Ільчук Ольга Василівна
  22. Калоєва Тамара Михайлівна
  23. Кіндрацька Ольга Федорівна
  24. Клос Ярослава Ярославівна
  25. Ковальська Оксана Калістратівна
  26. Козак Євгенія Петрівна
  27. Козак Олена Олексіївна
  28. Копчук Галина Михайлівна
  29. Коробій Ганна Гілярівна*
  30. Коротюк Галина Володимирівна
  31. Коротюк Тетяна Андріївна
  32. Косачевич Ольга Миколаївна
  33. Кость Юлія Степанівна
  34. Котовська Любов Дмитрівна
  35. Кочірко Богдан Іванович
  36. Краснопольська Ганна Петрівна
  37. Курна Любов Михайлівна
  38. Куса Віра Миронівна
  39. Куць Любов Євгенівна
  40. Лесюк Софія Петрівна
  41. Литвинко Надія Зеновіївна
  42. Лящук Тетяна Іванівна
  43. Малик Лідія Іванівна
  44. Марунин Ганна Григорівна
  45. Матусяк Ольга Степанівна
  46. Машукова Ірина Миколаївна
  47. Медведик Лариса Петрівна
  48. Мерчук Віра Михайлівна
  49. Михалюк Алла Якимівна
  50. Мілютіна Валентина Іллінічна
  51. Ольховська Надія Іванівна
  52. Онищук Любов Григорівна
  53. Павлів Марія Антонівна
  54. Павлова Оксана Євгенівна
  55. Романюк Віра Сергіївна
  56. Саповський Володимир Михайлович
  57. Семенюк Віра Остапівна
  58. Сикета Надія Федорівна*
  59. Січевич Микола Петрович
  60. Січевич Ольга Михайлівна*
  61. Сторожук Володимир Петрович
  62. Стрийків Романа Омелянівна
  63. Табака Галина Миколаївна
  64. Тернова Валентина Костянтинівна
  65. Ткачук Марія Степанівна
  66. Устяк Ольга Володимирівна
  67. Хамчук Ганна Дмитрівна
  68. Хитрош Світлана Адамівна
  69. Цуп Орися Михайлівна
  70. Черняховська Ірина Петрівна
  71. Чибор Іван Миколайович
  72. Шлапак Лілія Тадеївна*
  73. Явна Мирослава Богданівна
  74. Янюк Валентин Васильович*
  75. Ясницька Ірина Володимирівна

Випускники 1980 року

  1. Андрієвська Людмила Іванівна
  2. Боднар Олександра Михайлівна
  3. Бондар Ольга Володимирівна
  4. Борис Галина Василівна
  5. Воловік Тетяна Миколаївна
  6. Глушко Марія Григорівна
  7. Гнатківська Марія Іванівна
  8. Гнатківський Михайло Михайлович
  9. Городиський Іван Йосифович
  10. Гось Галина Михайлівна
  11. Гулієв Агаджан Абасович
  12. Дем’янець Ольга Петрівна
  13. Демедчук Любов Павлівна
  14. Дідун Євген Осипович
  15. Дмитрук Світлана Валеріївна
  16. Жаркова Галина Іванівна
  17. Загнійна Парасковія Зеновіївна
  18. Замбриборщ Анатолій Васильович
  19. Зборовська Надія Михайлівна
  20. Каличак Ольга Михайлівна
  21. Кардаш Світлана Миронівна
  22. Коваляк Тетяна Андріївна
  23. Козак Надія Миколаївна
  24. Кольченко Любов Василівна
  25. Королишин Ольга Володимирівна
  26. Королюк Наталія Володимирівна
  27. Корота Олена Володимирівна
  28. Косіцина Раїса Володимирівна
  29. Костюшко Зеновія Петрівна
  30. Котович Валерій Борисович
  31. Котур Оксана Ярославівна
  32. Крик Богдана Іванівна
  33. Куземко Тамара Миколаївна
  34. Лібер Богдан Іванович
  35. Лінник Ольга Анатоліївна
  36. Лука Галина Ярославівна
  37. Любко Надія Богданівна
  38. Люсак Світлана Михайлівна
  39. Максим’як Галина Орестівна*
  40. Марковська Мар’ям Володимирівна
  41. Матвісик Роман Андрієвич
  42. Мацяк Олександра Михайлівна
  43. Михалюк Ніна Йосипівна
  44. Мишко Ірина Федорівна
  45. Мишко Роман Романович
  46. Мізак Ігор Антонович
  47. Набитович Іван Романович
  48. Наливайко Галина Григорівна
  49. Наливайко Михайло Степанович*
  50. Олійник Ніна Семенівна
  51. Остапович Лариса Володимирівна
  52. Панкратова Віра Осипівна
  53. Пасічник Любов Ярославівна
  54. Патерило Надія Федорівна
  55. Пелешко Ольга Іванівна
  56. Пелиньо Даниїла Дмитрівна
  57. Петрус Іван Людвікович
  58. Поліщук Мирослава Мстиславівна
  59. Половцева Любов Миколаївна
  60. Радковська Олександра Олександрівна
  61. Римарчук Леся Петрівна
  62. Романів Оксана Дмитрівна
  63. Самілів Богдана Миколаївна
  64. Солоп Ольга Євгенівна
  65. Співаков Леонід Ваніфатієвич
  66. Спондич Василь Іванович
  67. Стара Ніла Володимирівна
  68. Стручок Володимир Сергійович
  69. Терлецька Віра Володимирівна
  70. Терлецький Роман Михайлович
  71. Теслюк Ігор Михайлович
  72. Тимчак Надія Михайлівна
  73. Фаріон Ольга Львівна
  74. Федишин Любов Іванівна
  75. Фещак Галина Броніславівна
  76. Хлібкевич Ореста Семенівна
  77. Шемелюк Ганна Олексіївна
  78. Шкраба Олена Генадіївна
  79. Якубова Катерина Василівна
  80. Якубовська Марія Ярославівна

Випускники 1981 року

  1. Андрєєва Оксана Миколаївна
  2. Антонів Ганна Григорівна
  3. Бабінець Неля Богданівна
  4. Баляс Ярослав Володимирович
  5. Банахевич Руслана Зеновіївна
  6. Барбасова Любов Василівна
  7. Березовська Наталія Василівна*
  8. Бецько Надія Іванівна
  9. Блендоногий Дмитро Павлович
  10. Блонська Емілія Леонідівна
  11. Бодлак Ганна Омелянівна
  12. Брухаль Богдан Семенович
  13. Брухаль Віра Степанівна
  14. Бучко Надія Степанівна
  15. Волос Надія Миколаївна
  16. Гавришко Богдана Данилівна
  17. Гануляк Леся Миколаївна
  18. Гвоздецька Ірина Іллінішна
  19. Гнатюк Людмила Степанівна
  20. Голдрич Орислава Емілівна
  21. Головатий Михайло Ярославович
  22. Голубець Олександра Федорівна
  23. Голубець Ярослава Осипівна
  24. Губар Наталія Андріївна
  25. Гуменюк Ольга Володимирівна
  26. Данкевич Оксана Миколаївна
  27. Данкевич Ярослав Григорович
  28. Денисова Марія Вікторівна
  29. Денисюк Сергій Лолієвич
  30. Дзіндзілевич МихайлоТимофійович
  31. Дідула Роксоляна Мирославівна
  32. Дмитраш Ганна Леонідівна
  33. Дмитрик Любов Степанівна
  34. Дудич Мирослава Степанівна
  35. Загустіна Галина Олександрівна
  36. Зборовська Любов Михайлівна
  37. Іванова Ольга Василівна
  38. Ільницька Орися Миколаївна
  39. Климович Лариса Василівна
  40. Кондратюк Людмила Мар’янівна
  41. Копилець Володимир Іванович
  42. Котик Василь Степанович
  43. Кузьо Галина Дмитрівна
  44. Лата Леся Петрівна
  45. Ленчук Ігор Володимирович
  46. Лущик Галина Федорівна
  47. Льода Любов Мирославівна
  48. Мавдрик Єва Андріївна
  49. Матвіїв Надія Михайлівна*
  50. Мельник Людмила Іванівна
  51. Мігус Тетяна Захарівна
  52. Мідяний Степан Васильович
  53. Новікова Марія Леонідівна
  54. Оленяк Тетяна Петрівна
  55. Олещук Тереза Михайлівна
  56. Оліярник Марія Михайлівна
  57. Павлучинська Леся Богданівна
  58. Палех Юрій Борисович
  59. Панкевич Роман Володимирович
  60. Панкевич Юрій Володимирович
  61. Паралюк Ольга Петрівна
  62. Пожидаєва Галина Євгенівна
  63. Полінчук Світлана Олексіївна
  64. Поліщук Орест Петрович
  65. Райтер Катерина Савівна
  66. Ребко Руслана Іванівна*
  67. Решутко Надія Михайлівна
  68. Рондяк Степан Іванович
  69. Савело Ярослав Іванович
  70. Салабай Любов Петрівна
  71. Сливка Віра Дмитрівна
  72. Соколюк Раїса Миколаївна
  73. Тиховліз Олеся Євгенівна
  74. Тріска Любомира Степанівна
  75. Флюнт Роман Ігорович
  76. Чечула Віра Іванівна
  77. Швець Алла Федорівна
  78. Щербина Ірина Володимирівна*
  79. Щур Ольга Каролівна
  80. Юган Ольга Богданівна
  81. Янчук Олександр Миколайович

Випускники 1982 року

  1. Андрейко Мирослава Григорівна
  2. Антощак Ігор Миколайович
  3. Баглай Любомира Ярославівна
  4. Бакалець Павліна Миронівна
  5. Баляс Наталія Василівна*
  6. Бубняк Галина Володимирівна
  7. Всрменічев Василь Єгорович
  8. Вітюк Галина Семенівна
  9. Гаврилова Тетяна Анатолівна*
  10. Гавришко Марія Данилівна
  11. Гайкалова Людмила Миколаївна
  12. Гевко Лідія Євгенівна
  13. Гілевич Любов Андріївна
  14. Гоба Марія Миколаївна
  15. Гораль Оксана Євгенівна
  16. Грешняєва Ольга Анатоліївна
  17. Гриджук Надія Іванівна
  18. Гриник Любов Іванівна
  19. Гуменна Лідія Петрівна
  20. Давидюк Петро Петрович
  21. Дуб Осип Мирославович*
  22. Дубинка Олександра Ігорівна*
  23. Дубовський Константин Іванович
  24. Завалій Галина Юріївна
  25. Казновська Леся Степанівна*
  26. Кам’яненко Марія Григорівна
  27. Карівець Марія Петрівна
  28. Киричук Галина Павлівна
  29. Кісіль Любов Іванівна
  30. Клим Лариса Степанівна
  31. Климаш Михайло Миколайович
  32. Ковальчук Надія Іванівна
  33. Ковальчук Наталія Леонтіївна
  34. Козак Ірина Василівна
  35. Козаренко Віра Володимирівна*
  36. Кохмат (Клюба) Любов Теофілівна
  37. Кошель Світлана Павлівна*
  38. Кропивич Дарія Олексіївна
  39. Кудлак Романна Петрівна
  40. Кузик Марія Богданівна
  41. Курташ Юлія Мар’янівна
  42. Лабойко Віра Романівна
  43. Лень Галина Ярославівна
  44. Маковецький Степан Михайлович
  45. Макух Надія Петрівна
  46. Матульська Олександра Вікторівна*
  47. Мечержак Лариса Петрівна
  48. Нагас Ганна Леонідівна
  49. Нагорна Людмила Анатоліївна
  50. Несесюк Людмила Ростиславівна
  51. Огризло Марта Миронівна
  52. Осєчкін Сергій Іванович
  53. Пальчикевич Оксана Михайлівна
  54. Петришин Галина Михайлівна
  55. Пилипчак Галина Андріївна
  56. Попко Оксана Зіновіївна*
  57. Прохурська Ореста Ігорівна
  58. Радь Ольга Володимирівна
  59. Рудакевич Мирон Михайлович
  60. Савчук Олег Михайлович
  61. Саприкіна Галина Степанівна
  62. Сидорчук Марія Володимирівна
  63. Скаковська Надія Олексіївна
  64. Слопак Оксана Миколаївна
  65. Слука Олександра Богданівна
  66. Степанов Василь Михайлович
  67. Твардовська Ольга Олексіївна
  68. Тимченюк Ольга Петрівна
  69. Тимчишин Любов Михайлівна
  70. Трач Юрій Богданович
  71. Турчин Ярослав Іванович
  72. Федюк Марія Антонівна
  73. Фірко Олександра Григорівна
  74. Чернихівська Любов Йосипівна
  75. Чіпак Галина Степанівна
  76. Чорноморець Галина Петрівна
  77. Чуйко Галина Михайлівна
  78. Щур Зеновія Михайлівна
  79. Яртись Анатолій Анатолієвич*

Випускники 1983 року

  1. Беднарська Надія Олексіївна
  2. Будна Марія Іванівна
  3. Будний Михайло Васильович
  4. Бура Оксана Антонівна
  5. Бутляр Теодозія Адамівна
  6. Венгер Любов Іванівна
  7. Витвицька Галина Михайлівна*
  8. Гаврилів Євген Михайлович
  9. Герасим Стефанія Стефаніївна
  10. Гординська Ольга Петрівна
  11. Горпініч Надія Сергіївна
  12. Гринів Ігор Олексійович
  13. Гринів Лідія Степанівна
  14. Гринів Оксана Іванівна
  15. Гуменна Галина Йосифівна
  16. Гунц Катерина Іванівна
  17. Дацина Володимир Миколайович
  18. Демчук Богданна Богданівна
  19. Дмитришин Сергій Петрович
  20. Древаль Валентина Михайлівна
  21. Дуб Леся Богданівна
  22. Дубас Іванна Андріївна
  23. Дубас Любов Зіновіївна*
  24. Дуда Надія Іванівна
  25. Зарицька Надія Іванівна
  26. Засідко Оксана Богданівна
  27. Заставна Ольга Романівна
  28. Калитчак Мирослава Василівна
  29. Кацалай Ельжбета Маріанівна
  30. Кацманова Лариса Дмитрівна
  31. Кіліба Віра Олексіївна
  32. Кіндрат Галина Степанівна
  33. Климочко Марія Степанівна
  34. Кобернюк Наталія Валентинівна
  35. Ковальчук Олександра Петрівна
  36. Колиняк Олександра Іванівна
  37. Коляда Люся Юріївна
  38. Королишин Романа Романівна
  39. Косюк Петро Петрович
  40. Крецула Ярослава Андріївна
  41. Кульгавець Михайло Миколайович
  42. Курило Ольга Степанівна*
  43. Лешко Любов Василівна
  44. Ляхович Адріана Павлівна
  45. Ляхович Михайло Борисович
  46. Малашняк Ольга Іванівна
  47. Мастенко Любов Миронівна
  48. Мацьопа Ганна Володимирівна
  49. Михайлишин Марія Іванівна
  50. Мороз Ярослав Григорович
  51. Насадюк Василь Олексійович*
  52. Насадюк Галина Миколаївна
  53. Овод Микола Романович*
  54. Овод Оксана Василівна
  55. Парасюк Василь Михайлович
  56. Петрушкевич Галина Євгенівна
  57. Пилипчак Галина Ярославівна
  58. Попович Марія Іванівна
  59. Роговик Володимир Михайлович*
  60. Савуляк Любов Ярославівна
  61. Сидор Світлана Іванівна
  62. Смага Андрій Зенонович
  63. Смолянюк Ганна Михайлівна
  64. Сологуб Оксана Леонідівна
  65. Сорока Ганна Іванівна
  66. тадницький Михайло Степанович
  67. Сувало Зореслава Володимирівна
  68. Сучик Катерина Романівна
  69. Тарадай Петро Олексійович
  70. Терещук Надія Анатоліївна
  71. Ткачук Володимир Дмитрович*
  72. Федина Ярослава Федорівна
  73. Франко Ірина Петрівна
  74. Цвєтков Олександр Миколайович
  75. Цик Людмила Іванівна
  76. Цоколь Олександра Олегівна
  77. Чучман Теодор Дмитрович
  78. Шавель Оксана Олексіївна
  79. Шамрай Людмила Петрівна
  80. Шарабура Ганна Йосипівна
  81. Школик Наталія Ігорівна
  82. Щупак Олександра Йосифівна
  83. Юзик Галина Юліанівна

Випускники 1984 року

  1. Андонова Валентина Ніколаєва
  2. Андрусяк Роман Іванович*
  3. Бараняк Володимир Михайлович
  4. Бережницька Олександра Мирославівна
  5. Блоцька Леся Іванівна*
  6. Борак Ганна Василівна
  7. Букса Оксана Михайлівна
  8. Бунь Наталія Миколаївна
  9. Гаврилів Наталія Миколаївна
  10. Гаврилюк Леся Миколаївна
  11. Годик Михайло Васильович
  12. Гомонко Ігор Іванович
  13. Грабович Ганна Мар’янівна
  14. Гребенькова Олена Михайлівна
  15. Грибович Ірина Нестерівна
  16. Гримнак Марія Михайлівна
  17. Грицаюк Галина Іванівна
  18. Данчук Наталія Любомирівна
  19. Джигерей Олег Георгійович
  20. Дідух Ольга Петрівна
  21. Довгаль Юрій Іванович
  22. Завалій Олександра Юліанівна
  23. Засанська Оксана Василівна*
  24. Захарко Ірина Іванівна
  25. Здебська Наталія Олександрівна
  26. Ілясова Маргарита Маматамінівна
  27. Киценюк Софія Михайлівна
  28. Клим’юк Неоніла Михайлівна
  29. Клюба Оксана Іванівна
  30. Король Оксана Федорівна
  31. Костюк Лариса Йосифівна
  32. Крайник Надія Володимирівна
  33. Курітник Роман Григорович
  34. Лаврів Марія Михайлівна
  35. Луців Оксана Романівна*
  36. Макар Леся Григорівна
  37. Макар Любов Омелянівна
  38. Мартишин Марія Осипівна
  39. Марчук Тетяна Іванівна
  40. Матвіїшин Галина Ярославівна*
  41. Матвійчук Олександра Степанівна
  42. Маційовський Володимир Орестович
  43. Микийчук Володимир Миколайович
  44. Міняйло Галина Іванівна
  45. Мірошніченко Олександр Миколайович
  46. Мурміль Оксана Михайлівна
  47. Павлюк Ірина Олексіївна
  48. Пелип Галина Ярославівна
  49. Пігаль Людмила Іванівна
  50. Підкамінна Лариса Євгенівна
  51. Піскун Світлана Севастьянівна
  52. Пономаренко Галина Святославівна
  53. Попадинець Надія Іванівна
  54. Пушкова Тетяна Борисівна
  55. Саламаха Петро Степанович
  56. Сковринок Ольга Петрівна
  57. Скоморовська Ірина Романівна
  58. Снігур Тетяна Василівна
  59. Ставська Людмила Едуардівна
  60. Старунська Любов Любомирівна
  61. Твердохліб Галина Іванівна
  62. Телекало Марія Іванівна
  63. Тижбір Романна Теодорівна
  64. Тріщ Галина Володимирівна
  65. Федорович Лілія Євстахівна
  66. Філатова Ірина Володимирівна
  67. Холод Оксана Миронівна
  68. Цар Галина Василівна
  69. Чиж Ігор Романович
  70. Чихрій Степан Іванович
  71. Шевчук Катерина Володимирівна
  72. Шелемей Роман Михайлович
  73. Шпак Оксана Борисівна
  74. Шутяк Леся Степанівна
  75. Яресьо Ірина Антонівна*
  76. Ярощук Марія Григорівна

Випускники 1985 року

  1. Бабчик Ольга Романівна
  2. Балко Надія Миронівна
  3. Баранівська Василина Дмитрівна
  4. Березюк Тетяна Іванівна
  5. Бовт Мирослава Андріївна*
  6. Бурбан Ірина Євгенівна
  7. Бучко Ольга Олексіївна
  8. Витвицька Марта Богданівна
  9. Галуніна Олена Володимирівна
  10. Гарасимик Леся Степанівна
  11. Гриб Любов Василівна
  12. Гримак Михайло Йосипович
  13. Гриневич Ольга Романівна
  14. Грисюк Лариса Петрівна
  15. Губаль Ольга Степанівна
  16. Давид Мирослава Іванівна
  17. Демкович Надія Миколаївна
  18. Джугалик Лідія Антонівна
  19. Дрібняк Оксана Олексіївна
  20. Дусин Ольга Ярославівна
  21. Єсип Галина Іванівна
  22. Жук Віктор Євгенович
  23. Жур Мирослава Ярославівна
  24. Забитівська Олександра Петрівна
  25. Захарець Лілія Іванівна
  26. Збаращук Олександра Львівна
  27. Кашуля Сергій Васильович
  28. Кирилюк Світлана Романівна
  29. Козак Оксана Юліанівна
  30. Кондратюк Галина Дмитрівна
  31. Кохан Олексій Михайлович
  32. Кохан Світлана Йосипівна
  33. Кочин Оксана Володимирівна
  34. Кошлата Ніна Леонідівна
  35. Красевич Людмила Сергіївна
  36. Крошко Галина Василівна
  37. Крукевич Люся Ярославівна
  38. Кульчицька Людмила Мар’янівна
  39. Курівчак Ярослав Васильович
  40. Курітник Ірина Осипівна
  41. Кущак Ганна Іванівна
  42. Лега Лідія Михайлівна
  43. Леза Марія Іванівна
  44. Ляшок Галина Євгенівна
  45. Мариняк Марія Ярославівна
  46. Масляник Ольга Петрівна
  47. Мельник Григорій Михайлович
  48. Мельник Оксана Іванівна
  49. Михайлів Леся Олексіївна
  50. Мілинська Ірина Іванівна
  51. Мороз Оксана Іванівна*
  52. Музика Любов Павлівна
  53. Никипіпо Іван Михайлович
  54. Німець Ганна Василівна
  55. Нога Андрій Степанович
  56. Охват Михайло Михайлович
  57. Павлик Галина Іванівна
  58. Павлик Ігор Іванович
  59. Павлик Ірина Мирославівна
  60. Панчак Надія Богданівна*
  61. Перейма Лариса Василівна
  62. Перетятко Лідія Володимирівна
  63. Питель Галина Зіновіївна
  64. Протиняк Мирослава Ярославівна*
  65. Рак Мирослава Михайлівна
  66. Ременюк Костянтин Васильович
  67. Савва Людмила Володимирівна
  68. Самардак Олег Станіславович
  69. Сапрука Любов Степанівна
  70. Сафронов Сергій Олегович
  71. Семенюк Людмила Миколаївна
  72. Стефанишин Віра Василівна
  73. Стеців Оксана Степанівна
  74. Стецкович Галина Едуардівна
  75. Столяр Тетяна Миколаївна
  76. Сулик Орися Орестівна
  77. Сурін Надія Ярославівна
  78. Терещенко Наталія Анатоліївна*
  79. Тсрлецька Олена Едуардівна
  80. Ткачук Віктор Іванович
  81. Ткачук Світлана Петрівна
  82. Топілко Галина Омелянівна
  83. Тріщ Олександра Володимирівна
  84. Федорчук Анатолій Олександрович
  85. Фірчук Тамара Ананіївна
  86. Харатіна Віра Олександрівна
  87. Хом’як Людмила Михайлівна
  88. Чая Марія Степанівна
  89. Якубень Леся Михайлівна

Випускники 1986 року

  1. Байса Олена Романівна
  2. Балюк Ольга Богданівна
  3. Бачинська Ірина Євгенівна
  4. Безноско Леся Василівна
  5. Блавицька Галина Володимирівна
  6. Богуцька Богдана Петрівна
  7. Бойко Наталія Романівна
  8. Бокало Юрій Теодорович
  9. Боровець Людмила Георгіївна
  10. Броня Світлана Василівна
  11. Василишин Марія Павлівна
  12. Возняк Ольга Мирославівна
  13. Войтекунас Ванда Юріївна
  14. Ганжала Надія Хомівна
  15. Гембусь Галина Іванівна
  16. Губич Ігор Богданович
  17. Гуменюк Антоніна Севастьянівна
  18. Дзяна Галина Олексіївна
  19. Дзяний Ростислав Борисович
  20. Ділай Софія Андріївна
  21. Дмитрів Ольга Степанівна
  22. Долінська Галина Йосипівна
  23. Дручило Світлана Борисівна
  24. Дульцева Ольга Анатоліївна*
  25. Жеребецька Ольга Григорівна
  26. Жолобович Галина Миколаївна
  27. Іванців Віра Мар’янівна
  28. Ілик Галина Іванівна
  29. Казимирів Олександра Романівна
  30. Калюжна Дарія Віталіївна
  31. Ключка Ігор Петрович
  32. Коваліско Орислава Іванівна
  33. Козак Ірина Іванівна
  34. Команяк Галина Володимирівна
  35. Костур Мирослав Михайлович
  36. Кравс Олександра Богданівна
  37. Кренцюк Ірина Прокопівна
  38. Криницька Зеновія Еміліанівна
  39. Крупа Галина Данилівна
  40. Купович Романа Богданівна
  41. Курівчак Надія Іванівна
  42. Кучер Ольга Романівна*
  43. Луцик Дарія Степанівна
  44. Маглатюк Людмила Анатоліївна
  45. Малко Ганна Іванівна
  46. Мартинюк Надія Василівна
  47. Марценюк Богдан Володимирович
  48. Марценюк Василь Йосипович
  49. Марценюк Галина Дмитрівна
  50. Матвіїшин Галина Михайлівна
  51. Матвіїшин Оксана Василівна
  52. Матвійчук Дарія Ігорівна
  53. Миронюк Марія Іванівна
  54. Мінакова Надія Олексіївна
  55. Момот Тетяна Павлівна
  56. Островська Оксана Йосипівна
  57. Охременко Лідія Володимирівна
  58. Павлів Лариса Федорівна
  59. Панкевич Тетяна Вікторівна
  60. Пастернак Ірина Остапівна
  61. Печарська Любов Іванівна
  62. Пикулицька Марія Дмитрівна
  63. Пуцан Ірина Андріївна
  64. Ріпа Марія Петрівна
  65. Романцова Галина Євгенівна*
  66. Рудчук Наталія Олексіївна
  67. Смага Ірина Анатоліївна
  68. Соболевська Галина Іванівна
  69. Сухінська Леся Володимирівна
  70. Терешко Василь Васильович
  71. Труханенко Ірина Іванівна
  72. Туркот Галина Кіндратівна
  73. Ульчак Ольга Степанівна
  74. Филик Лідія Йосипівна
  75. Чепіль Ганна Григорівна
  76. Чериба Наталія Михайлівна
  77. Чурко Леся Несторівна
  78. Шевчук Любов Павлівна
  79. Шкоропад Олена Володимирівна
  80. Шмігель Марія Миколаївна
  81. Шостак Ярослав Михайлович
  82. Шперик Марія Василівна
  83. Янович Марія Олегівна
  84. Яснобулка Олександра Володимирівна

Випускники 1987 року

  1. Білан Тамара Макарівна
  2. Білецька Ольга Ярославівна
  3. Блажийовська Галина Євстахівна*
  4. Боднар Марія Євстахівна
  5. Бонк Надія Едуардівна
  6. Бояновська Лариса Романівна
  7. Бучацька Ганна Богданівна
  8. Вишивана Галина Григорівна
  9. Ворожбит Ольга Олексіївна
  10. Гаврилів Лідія Вікторівна
  11. Галян Наталія Володимирівна*
  12. Грабовська Надія Володимирівна
  13. Давида Надія Юліанівна
  14. Демків Наталія Іванівна
  15. Деркач Тетяна Валеріївна
  16. Дзюбина Олександра Аркадіївна
  17. Дмитрик Ольга Богданівна
  18. Добрянська Світлана Михайлівна
  19. Довбуш Алла Ярославівна
  20. Еленець Людмила Миколаївна
  21. Завірюха Лариса Володимирівна
  22. Зазуляк Тетяна Степанівна
  23. Захарчук Наталія Петрівна*
  24. Кавин Леся Іванівна
  25. Каркавчук Наталія Зеновіївна
  26. Кафлик Оксана Павлівна
  27. Качмарська Ірина Іванівна
  28. Клуб Галина Миколаївна
  29. Ковцун Уляна Миколаївна
  30. Корнєєва Ірина Петрівна
  31. Костецька Надія Василівна
  32. Кравченко Наталія Вікторівна
  33. Купець Марія Василівна
  34. Купрунець Світлана Вячеславівна
  35. Литвин Ірина Ярославівна
  36. Лозовська Галина Іванівна
  37. Максимова Людмила Тимофіївна
  38. Мартинюк Галина Валентинівна
  39. Мельник Наталія Петрівна
  40. Митник Ірина Іванівна
  41. Михалічко Галина Іванівна
  42. Мілян Олена Володимирівна
  43. Мірошніченко Світлана Миколаївна
  44. Москалик Марія Володимирівна
  45. Навроцька Оксана Степанівна
  46. Олексин Оксана Ярославівна*
  47. Павлусів Ірина Богданівна
  48. Паньків Іванна Ярославівна
  49. Пентегова Ірина Василівна*
  50. Пероговська Ольга Костянтинівна
  51. Петрович Галина Дмитрівна
  52. Пиляк Галина Миколаївна
  53. Підганюк Ірина Володимирівна
  54. Пітула Вікторія Романівна
  55. Поліщук Лариса Василівна
  56. Продун Оксана Степанівна
  57. Прокоп Наталія Всеволодівна
  58. Прохніцька Алла Віталіївна*
  59. Процик Оксана Михайлівна
  60. Русенко Ореста Юріївна
  61. Саїк Наталія Андріївна
  62. Семенюк Світлана Йосипівна
  63. Сива Мирослава Миколаївна
  64. Созанська Людмила Юріївна
  65. Тарадайник Олександра Володимирівна
  66. Хархаліс Наталія Володимирівна
  67. Циплюк Тетяна Степанівна
  68. Черняховська Леся Володимирівна
  69. Юзич Андрій Романович
  70. Юзич Наталія Іванівна
  71. Якимець Тетяна Степанівна

Випускники 1988 року

  1. Андрейців Алла Володимирівна
  2. Антонова Галина Юріївна
  3. Бабіжецька Мирослава Василівна
  4. Базилів Лілія Василівна
  5. Бєлашова Наталія Олександрівна
  6. Билень Оксана Петрівна
  7. Бобків Ірина Ярославівна
  8. Боднар Світлана Олександрівна
  9. Бойко Тетяна Іванівна
  10. Бондирева Людмила Францівна
  11. Бриляк Марія Степанівна
  12. Булькевич Галина Богданівна
  13. Бутрій Марія Василівна
  14. Василишин Наталія Степанівна
  15. Вігуро Марина Ігорівна
  16. Волошин Лідія Йосипівна
  17. Гамалевич Ольга Дмитрівна
  18. Гатілова Галина Йосипівна
  19. Гвоздович Жанна Йосипівна
  20. Гетьманчук Олександра Степанівна
  21. Гложик Зоряна Зіновіївна
  22. Дзвониська Наталія Василівна
  23. Калат Лілія Іванівна
  24. Кантарович Наталія Іванівна
  25. Клак Вікторія Іванівна
  26. Климович Лариса Василівна
  27. Козловська Вікторія Броніславівна
  28. Колодій Ірина Дмитрівна
  29. Кондрук Надія Миколаївна
  30. Коновал Олена Іванівна
  31. Кравець Лілія Флорисівна
  32. Крук Ірина Павлівна
  33. Куцій Наталія Петрівна
  34. Маїк Дарія Євгенівна
  35. Максимів Леся Михайлівна
  36. Максимчук Ірина Сергіївна
  37. Маланяк Олександра Степанівна
  38. Манзюк Наталія Валеріївна
  39. Мартиневич Лілія Федорівна*
  40. Мігус Тетяна Захарівна
  41. Міліщук Світлана Іванівна
  42. Міліщук Сергій Васильович
  43. Мурська Марія Василівна
  44. Мякуш Оксана Романівна*
  45. Нагірна Ірина Леонідівна*
  46. Немировська Ольга Володимирівна*
  47. Оверко Ірина Василівна
  48. Озарків Ірина Миколаївна
  49. Пелипець Марія Вікторівна
  50. Першикова Катерина Олексіївна
  51. Плахтій Оксана Олексіївна*
  52. Полінчук Олена Анатоліївна
  53. Поперечна Дарія Олексіївна
  54. Ратуш Галина Миколаївна
  55. Робак Валентина Каролівна
  56. Савула Галина Василівна
  57. Сиротииська Валентина Ростиславівна
  58. Слюсар Надія Богданівна
  59. Смачило Леся Петрівна
  60. Стисько Любов Іванівна
  61. Строгуш Леся Григорівна
  62. Тепла Марія Теодорівна
  63. Теплякова Тамара Анатоліївна
  64. Тустановська Оксана Михайлівна
  65. Хабурська Світлана Євгенівна
  66. Харів Галина Володимирівна*
  67. Черненко Ольга Олексіївна*
  68. Шемелюк Ірина Михайлівна
  69. Шкоропад Ігор Григорович
  70. Штокало Дарія Василівна
  71. Ямроз Олег Йосифович

Випускники 1989 року

  1. Анісімова Олена Володимирівна
  2. Антонишин Любов Дмитрівна
  3. Беген Надія Павлівна*
  4. Біль Марія Павлівна
  5. Богонович Віктор Михайлович*
  6. Богонович Надія Іванівна
  7. Бойко Лілія Йосипівна
  8. Бубняк Андрій Богданович
  9. Вознюк Галина Василівна
  10. Галамушка Леся Іванівна*
  11. Горєшнік Євгеній Аркадійович*
  12. Демковська Галина Дмитрівна
  13. Дердюк Уляна Любомирівна
  14. Діденко Світлана Василівна
  15. Дмитрів Надія Ярославівна
  16. Дулиба Галина Володимирівна
  17. Живицька Оксана Миронівна
  18. Занько Андрій Іванович
  19. Каспірович Людмила Володимирівна
  20. Каспряк Ольга Андріївна
  21. Кіт Людмила Іванівна
  22. Коваль Ірина Богданівна
  23. Кренцюк Людмила Михайлівна
  24. Крутень Наталія Климентівна
  25. Куртяк Ольга Іванівна
  26. Лапіцька Ольга Мирославівна
  27. Лейбенко Олег Миколайович
  28. Мадилюс Зоя Іванівна
  29. Малик Марія Володимирівна
  30. Марійчин Лілія Іванівна
  31. Марійчин Юрій Васильович
  32. Мельник Алла Анатоліївна
  33. Миколаєвич Ольга Ярославівна
  34. Назаренко Марія Володимирівна
  35. Назарчук Ірина Петрівна
  36. Новосад Петро Богданович
  37. Нога Світлана Федорівна
  38. Оленюк Оксана Миронівна
  39. Палідович Ірина Богданівна
  40. Педь Наталія Ярославівна
  41. Пігур Олександра Іванівна
  42. Підгаєцька Галина Михайлівна
  43. Пйонтко Лариса Михайлівна
  44. Поплавська Олександра Михайлівна
  45. Семоненко Юрій Миколайович
  46. Сенів Людмила Віталіївна
  47. Сидоренко Олександр Олександрович*
  48. Тенюк Олександра Іванівна
  49. Топоринський Андрій Ярославович
  50. Трач Ірина Богданівна
  51. Федоришин Лідія Василівна
  52. Хабурський Борис Володимирович
  53. Хархаліс Людмила Павлівна
  54. Хоміць Марія Євгенівна
  55. Циганко Галина Михайлівна
  56. Черняк Алла Олексіївна*
  57. Черняк Тарас Борисович
  58. Шах Ірина Модестівна
  59. Швець Роксоляна Зіновіївна
  60. Яковишин Тетяна Федорівна

Випускники 1990 року

  1. Артем Олександра Василівна
  2. Баляс Олександра Володимирівна
  3. Безсмольна Вікторія Василівна
  4. Білінська Ірина Михайлівна
  5. Біляк Любомира Степанівна
  6. Бурдяк Уляна Ігорівна*
  7. Буричка Людмила Богданівна
  8. Виджак Роман Миколайович
  9. Вишиваний Михайло Іванович
  10. Гаврилюк Ніна Григорівна
  11. Гадема Марія Омелянівна
  12. Ганзюк Андрій Леонідович
  13. Гарбар Галина Борисівна
  14. Гладка Наталія Тарасівна
  15. Голубець Галина Петрівна
  16. Дідик Галина Терентіївна
  17. Іванишин Леся Михайлівна
  18. Кадикало Елла Максимівна
  19. Калітовська Катерина Василівна
  20. Каліщук Анатолій Миколайович
  21. Карп’як Мирослав Богданович*
  22. Кінаш Наталія Іванівна
  23. Кінаш Оксана Іванівна
  24. Клим Любомира Орестівна
  25. Кобзан Леся Нссторівна
  26. Когут Наталія Ярославівна
  27. Колесник Людмила Василівна
  28. Коцюх Мирослава Степанівна
  29. Крамарова Наталія Богданівна
  30. Красівська Лідія Олександрівна
  31. Кульматицька Леся Богданівна
  32. Ліпковський Олексій Олексійович
  33. Лучечко Ірина Михайлівна
  34. Лучків Людмила Ярославівна
  35. Лущанець Леся Степанівна*
  36. Маєвський Андрій Володимирович*
  37. Марушко Лариса Петрівна
  38. Марчишин Наталія Богданівна
  39. Миколушко Галина Володимирівна
  40. Мудра Ірина Семенівна
  41. Наконечна Ольга Владиславівна*
  42. Небелюк Любов Миколаївна
  43. Окулова Оксана Володимирівна
  44. Павленко Віктор Віталійович
  45. Павленко Емілія Богданівна
  46. Палагнюк Галина Богданівна
  47. Палій Ірина Євгенівна
  48. Панчишин Світлана Ярославівна*
  49. Побережна Світлана Василівна
  50. Посполітак Оксана Володимирівна*
  51. Пристанський Руслан Євгенович
  52. Росоловська Галина Антонівна
  53. Сеньків Тетяна Михайлівна
  54. Сорока Іванна Михайлівна
  55. Тарапата Галина Адамівна
  56. Татарчинська Галина Йосипівна
  57. Ткачук Оксана Василівна
  58. Топоринська Наталія Юріївна
  59. Феліцин Наталія Миронівна*
  60. Хондучко Алла Михеївна
  61. Шкап’як Богданна Олександрівна
  62. Шурко Галина Михайлівна

Випускники 1991 року

  1. Балагурак Ірина Романівна
  2. Баран Олег Степанович
  3. Баран Таїсія Афанасіївна
  4. Вихопень Галина Степанівна
  5. Вус Галина Степанівна
  6. Ганзійчук Наталія Володимирівна
  7. Геруля Надія Іванівна
  8. Дідух Стефанія Миколаївна
  9. Довбуш Анна Михайлівна
  10. Жинчин Лариса Іванівна
  11. Жинчин Роман Іванович
  12. Зелінська Неля Леонідівна
  13. Івандюк Мар’яна Євгенівна
  14. Кара Галина Олексіївна
  15. Качмар Оксана Мар’янівна
  16. Ковальчук Артур Євгенович
  17. Ковальчук Оксана Опанасівна
  18. Козяр Марія Миколаївна
  19. Кормило Ганна Григорівна
  20. Костюк Олена В’ячеславівна
  21. Коцур Марта Богданівна
  22. Креховецька Оксана Михайлівна
  23. Крохмальна Марта Іванівна
  24. Кузик Валентина Андріївна
  25. Литовченко Наталія Іванівна
  26. Лучечко Наталія Михайлівна
  27. Маланюк Леся Йосипівна
  28. Матвієнко Зоряна Мирославівна
  29. Михайлишин Уляна Богданівна
  30. Мірчук Світлана Миколаївна
  31. Мокра Ольга Федорівна
  32. Наквацька Лариса Іванівна
  33. Нестерук Світлана Ігорівна
  34. Олексюк Ірина Петрівна
  35. Онишко Михайло Йосипович
  36. Охман Галина Ярославівна
  37. Пиж Любов Дмитрівна
  38. Пилипчук Олена Анатоліївна*
  39. Плакущенко Галина Василівна
  40. Покидько Вікторія Василівна
  41. Потерейко Любов Романівна
  42. Проць Лідія Ярославівна
  43. Проць Юрій Миронович*
  44. Пука Романна Володимирівна
  45. Ремешило Ігор Петрович*
  46. Роговик Ірина Ярославівна
  47. Романюк Михайло Володимирович
  48. Савка Андрій Іванович
  49. Савчак Ірина Миколаївна
  50. Салієвич Юрій Теодорович
  51. Стадник Іван Володимирович
  52. Стопачинська Оксана Ярославівна
  53. Томащук Наталія Іллівна*
  54. Томин Мар’яна Миколаївна
  55. Турій Світлана Миколаївна
  56. Федевич Надія Ярославівна
  57. Філь Юрій Іванович
  58. Харук Юрій Михайлович
  59. Хімка Галина Євгенівна
  60. Цуркан Сергій Васильович
  61. Ярошевська Вікторія Михайлівна
  62. Яцишин Євген Маркіянович

Випускники 1992 року

  1. Акерман Леся Володимирівна
  2. Багрій Романна Андріївна
  3. Білінський Олег Йосипович
  4. Боднар Олександр Іванович
  5. Борисюк Людмила Степанівна
  6. Брозь Тетяна Ігорівна
  7. Буряник Олег Ярославович
  8. Ващук Ірина Вікторівна
  9. Вербинська Олена Степанівна
  10. Глуховецька Оксана Вікторівна
  11. Гнатишин Сергій Ярославович*
  12. Гулай Ольга Іванівна*
  13. Деленко Олег Леонович
  14. Демішина Ольга Анатоліївна
  15. Деникевич Микола Євгенович
  16. Деркач Володимир Олексійович*
  17. Дичківська Віра Федорівна
  18. Доскоч Андрій Валерійович
  19. Заборовський Андрій Богданович
  20. Зарічна Мирослава Степанівна
  21. Зарічна Світлана Петрівна
  22. Зарічний Ігор Миронович
  23. Клипич Ольга Леонідівна
  24. Козак Ярослав Михайлович
  25. Костогриз Ганна Сергіївна
  26. Костюченко Іван Іванович
  27. Крив’як Марія Василівна
  28. Лаба Ольга Василівна
  29. Лабанців Орися Нестерівна*
  30. Максимів Олена Гнатівна
  31. Марчук Галина Григорівна*
  32. Марчук Ігор Мусійович
  33. Мединська Мар’яна Романівна
  34. Мостинець Галина Євгенівна
  35. Назарчук Галина Богданівна
  36. Нечай Олександр Петрович
  37. Окрепкий Ярослав Романович
  38. Олійник Ірина Ярославівна
  39. Опайнич Ігор Михайлович*
  40. Палій Валентина Андріївна
  41. Парадюк Леся Василівна*
  42. Паращак Оксана Іванівна
  43. Пилипюк Любов Денисівна
  44. Подайко Олександра Михайлівна
  45. Проць Людмила Миколаївна*
  46. Проць Лариса Степанівна
  47. Резь Ярослав Федорович
  48. Сарабун Надія Зиновіївна
  49. Сойка Лариса Дмитрівна
  50. Стегура Галина Миронівна
  51. Стецуняк Андрій Степанович
  52. Стецуняк Наталія Ярославівна
  53. Стопачинський Валентин Петрович
  54. Федякіна Наталія Олександрівна
  55. Харченко Наталія Георгіївна
  56. Чура Андрій Мар’янович
  57. Шевчук Марія Богданівна
  58. Школик Іван Федорович
  59. Шостак Наталія Орестівна
  60. Шостак Олег Мирославович
  61. Шпетко Марія Дмитрівна
  62. Юзефів Галина Миронівна
  63. Юрочко Віктор Богданович*
  64. Яремчук Олег Ігорович
  65. Ястремська Ірина Тарасівна
  66. Ястремський Андрій Ярославович*

Випускники 1993 року

  1. Андрушків Неоніла Богданівна
  2. Антончак Ганна Богданівна
  3. Багрій Євген Любомирович
  4. Банах Оксана Євгенівна*
  5. Бражніков Юрій Борисович
  6. Братусь Василь Вікторович
  7. Буряник Ольга Антонівна
  8. Валієв Сергій Робертович
  9. Вартузов Володимир Васильович*
  10. Васюник Марія Іванівна
  11. Велика Олександра Юріївна
  12. Вербинський Ігор Романович
  13. Виклюк Олена Федорівна
  14. Вовщук Мирон Іванович
  15. Галай Оксана Миколаївна
  16. Голенкова Наталія Орестівна
  17. Горак Юрій Андрійович
  18. Греділь Віра Василівна
  19. Грубий Іван Михайлович
  20. Гуляк Олександра Василівна
  21. Доскоч Андрій Маркіянович
  22. Драч Наталія Анатоліївна
  23. Думич Леся Василівна
  24. Дяків Марія Василівна
  25. Іванишин Ростислав Михайлович
  26. Іваськевич Оксана Володимирівна
  27. Каравайцева Світлана Володимирівна
  28. Карасюк Ганна Богданівна
  29. Козар Маріанна Миколаївна*
  30. Кондришина Уляна Іванівна
  31. Кропивницька Оксана Володимирівна
  32. Кузьмак Наталія Мар’янівна
  33. Кухар Тетяна Антонівна
  34. Кухарчук Василь Миколайович
  35. Лаврик Оксана Василівна
  36. Левицький Андрій Дмитрович
  37. Лейбов Марко Семенович*
  38. Лешчишин Олена Степанівна
  39. Лісовська Марія Теодорівна
  40. Любенок Галина Михайлівна
  41. Марчик Олена Михайлівна
  42. Михальнюк Ольга Анатоліївна
  43. Мінасян Уляна Дмитрівна
  44. Можарівський Юрій Адольфович*
  45. Музичук Юрій Пилипович
  46. Новоставський Роман Степанович
  47. Окрепка Ірина Несторівна
  48. Палій Галина Василівна
  49. Пановик Галина Сафронівна
  50. Пановик Оксана Михайлівна
  51. Пац Ігор Євгенович
  52. Піддубна Наталія Олександрівна
  53. Плісак Роман Михайлович
  54. Потерейко Ігор Миколайович
  55. Пукач Ганна Іванівна
  56. Пухка Оксана Володимирівна
  57. Рисовський Михайло Мирославович
  58. Рудь Юлія Миколаївна
  59. Савка Оксана Андріївна
  60. Свистун Леся Тадеївна
  61. Святошенко Богдан Григорович
  62. Смук Ігор Йосипович
  63. Стасишин Юлія Володимирівна
  64. Стусик Олександра Романівна
  65. Судик Леся Петрівна
  66. Сушинцева Наталія Миколаївна
  67. Ташак Мирослава Степанівна
  68. Тиркус Ігор Богданович
  69. Ткаченко Ірина Олексіївна
  70. Федорчук Валентина Іванівна
  71. Франків Марта Ярославівна
  72. Хоміцька Лідія Андріївна
  73. Худь Петро Ярославович
  74. Чупик Оксана Іванівна
  75. Шегедин Володимир Йосипович
  76. Широкоступ Віталій Олексійович
  77. Школик Софія Юріївна
  78. Яріш Наталія Романівна

Випускники 1994 року

  1. Альтшилер Любов Романівна
  2. Бавдис Світлана Михайлівна
  3. Бобошко Оксана Юріївна
  4. Боднар Наталія Володимирівна
  5. Бондарук Олена Михайлівна
  6. Борсук Роксоляна Володимирівна
  7. Бучек Любов Степанівна
  8. Бучок Оксана Львівна
  9. Вальчук Катерина Юріївна
  10. Глива Ольга Зенонівна
  11. Голембйовська Вікторія Володимирівна*
  12. Гурзель Наталія Василівна
  13. Гусак Наталія Констянтинівна
  14. Данилюк Алла Зиновіївна
  15. Дзядура Ельвіра Йосипівна
  16. Дзьоба Марія Миронівна
  17. Духова Оксана Ярославівна
  18. Дячек Наталія Дмитрівна
  19. Запотоцька Любов Михайлівна
  20. Канафоцька Галина Іванівна
  21. Капроцька Світлана Миколаївна
  22. Когут Оксана Омелянівна
  23. Козак Оксана Євгенівна
  24. Козак Святослав Михайлович
  25. Козій Ірина Ігорівна
  26. Курбан Надія Петрівна*
  27. Курило Надія Петрівна
  28. Лиса Наталія Корнеліївна
  29. Лихтей Мирослава Богданівна
  30. Лукашук Галина Василівна*
  31. Макаро Володимир Васильович
  32. Максимчук Вікторія Яремівна
  33. Мартинюк Ірина Валентинівна
  34. Мельник Тетяна Євгенівна
  35. Мороз Галина Іванівна
  36. Остапчук Наталія Михайлівна
  37. Павлусь Надія Іллівна
  38. Пастернак Марія Павлівна
  39. Пастух Микола Олександрович
  40. Петрук Тетяна Миколаївна
  41. Пільо Степан Григорович
  42. Полідович Маріанна Василівна
  43. Приданчук Оксана Степанівна
  44. Ревкевич Оксана Миколаївна
  45. Сарапіна Оксана Степанівна
  46. Свинар Марія Олексіївна
  47. Скок Оксана Гаївна
  48. Слинкін Ярослав Володимирович
  49. Снігур Мирослава Василівна
  50. Соломко Катерина Юріївна
  51. Ступень Марія Степанівна
  52. Фединець Оксана Іванівна
  53. Филь Галина Петрівна
  54. Холевінська Ольга Михайлівна
  55. Цибульська Галина Володимирівна
  56. Чуй Тетяна Юріївна
  57. Шварчовська Наталія Львівна*
  58. Шевчук Світлана Ігорівна
  59. Шутяк Наталія Романівна
  60. Щеглюк Лілія Василівна
  61. Ярмолюк Володимир Йосифович
  62. Ярошевич Віра Володимирівна

Випускники 1995 року

  1. Беднарчук Лариса Миколаївна
  2. Бедрій Софія Йосипівна
  3. Березюк Оксана Василівна
  4. Бернацька Тетяна Михайлівна
  5. Біба Марія Петрівна
  6. Білинська Олександра Степанівна
  7. Брик Галина Євгенівна
  8. Бурак Оксана Петрівна
  9. Бучинський Андрій Миколайович*
  10. Василишин Олег Євгенович
  11. Васін Андрій Георгійович
  12. Вовк Галина Ярославівна
  13. Войціховська Алла Станіславівна
  14. Гавронська-Маланчук Ірина Степанівна
  15. Гнідець Оксана Іванівна
  16. Говдерчак Ірина Василівна
  17. Горечий Андрій Іванович
  18. Дацишин Ірина Степанівна
  19. Дем’янчук Ростислав Михайлович
  20. Демків Лілія Адамівна
  21. Дмитрів Іванна Петрівна
  22. Дубровська Ганна Василівна
  23. Дубровський Мирослав Михайлович
  24. Дудар Ірина Петрівна
  25. Жук Ірина Василівна
  26. Іваніка Наталія Сергіївна
  27. Карпа Лілія Іванівна
  28. Кеворков Дмитро Георгійович*
  29. Коваль Лариса Василівна
  30. Когут Оксана Богданівна
  31. Кочут Ігор Орестович
  32. Круцько Іннеса Сергіївна
  33. Кунинець Леся Ярославівна
  34. Лісна Леся Дмитрівна
  35. Лойко Оксана Іванівна
  36. Мацишин Світлана Іванівна
  37. Мирончук Надія Богданівна
  38. Мозіль Олена Павлівна
  39. Мокра (Мельник) Оксана Петрівна*
  40. Недільський Олег Олександрович
  41. Нікішина Оксана Анатоліївна
  42. Оринчак Надія Ярославівна
  43. Павлів Зоряна Романівна
  44. Панас Ігор Михайлович
  45. Панас Оксана Михайлівна
  46. Пасічнюк Роксолана Іванівна
  47. Пасічнюк Руслан Вікторович
  48. Питляр Зоряна Миронівна
  49. Поліщук Володимир Миколайович
  50. Радчук Богдана Богданівна
  51. Савватєєва Оксана Степанівна
  52. Сапацінська Оксана Петрівна
  53. Симан Ігор Васильович
  54. Сімоха Олександра Степанівна
  55. Складанюк Руслан Васильович
  56. Стецьків Лариса Василівна
  57. Тиховецький Степан Ярославович
  58. Федина Олександра Володимирівна
  59. Харамбура Ірина Мирославівна
  60. Чуприк Мирослава Володимирівна
  61. Чучвера Ірина Венедиктівна
  62. Шевчик Тетяна Олександрівна
  63. Шляхтич Наталія Михайлівна
  64. Шум Алла Дмитрівна
  65. Яремчук Віктор Юрійович

Випускники 1996 року

  1. Баран Юлія Богданівна
  2. Вербенець Ольга Михайлівна
  3. Веселков Володимир Володимирович
  4. Винник Оксана Тадеївна
  5. Гілета Ольга Орестівна
  6. Гнатюк Наталія Ростиславівна
  7. Гойда Надія Василівна
  8. Городиська Ірина Михайлівна
  9. Груздєва Ганна Олександрівна
  10. Дідух Галина Іванівна
  11. Дмитренко Оксана Миколаївна
  12. Єзерська Любов Петрівна
  13. Зіньків Наталія Нестерівна
  14. Зубик Оксана Якимівна
  15. Іванів Ольга Богданівна
  16. Іванців Іванна Ярославівна
  17. Існюк Ольга Дмитрівна
  18. Калимон Леся Дмитрівна
  19. Канарейкіна Юлія Володимирівна
  20. Карпюк Оксана Василівна
  21. Кислицький Юрій Миколайович
  22. Кісь Ірина Ярославівна
  23. Кіцкало Ганна Богданівна
  24. Кленіна Олена Валеріївна
  25. Коблюк Наталія Олексіївна
  26. Коваль Ірина Володимирівна
  27. Ковальчук Ірина Андріївна
  28. Ковальчук Олена Миколаївна*
  29. Корсак Тетяна Петрівна
  30. Коцур Галина Юліанівна
  31. Кривуцька Світлана Володимирівна*
  32. Кушнір Марія Михайлівна
  33. Кушнірчук Ірина Станіславівна
  34. Леуш Наталія Іванівна
  35. Малай Ірина Романівна
  36. Маланкевич Марія Миколаївна
  37. Мирошниченко Галина Василівна
  38. Онищук Наталія Ярославівна
  39. Паляниця Ольга Михайлівна
  40. Панкевич Наталія Михайлівна
  41. Панчишак Галина Євстахіївна
  42. Парфенюк Олена Миколаївна
  43. Паславський Ігор Володимирович
  44. Пелих Ірина Миронівна
  45. Покотило Ірина Анатоліївна
  46. Поліщук Ліна Станіславівна*
  47. Процайло Леся Володимирівна*
  48. Родіонова Анна Ігорівна
  49. Савицька Ірина Ярославівна
  50. Сколоздра Оксана Михайлівна*
  51. Смакула Андрій Іванович
  52. Смакула Леся Юріївна
  53. Терлецька Наталія Іванівна
  54. Токарський Олексій Олексійович
  55. Федько Любов Іванівна
  56. Франко Майя Анатоліївна
  57. Фридрих Ярослав Миколайович
  58. Хахула Надія Василівна
  59. Цісовська Мирослава Іванівна
  60. Шавель Наталія Степанівна
  61. Шевчук Юлія Юріївна

Випускники 1997 року

  1. Артимишин Олена Романівна
  2. Баранець Оксана Іванівна
  3. Білик Ніна Володимирівна
  4. Братусь Андрій Миколайович
  5. Братусь Оксана Григорівна
  6. Бурмак Наталія Олегівна
  7. Бучан Галина Михайлівна
  8. Веселовська Оксана Орестівна
  9. Гаразд Оксана Степанівна
  10. Голяк Оксана Іванівна
  11. Горін Олександра Ярославівна
  12. Дабіжа Ольга Миколаївна*
  13. Дмухальська Євгенія Богданівна
  14. Єзікова Світлана Володимирівна
  15. Зробок Оксана Ярославівна
  16. Іваницька Ольга Петрівна
  17. Кисіль Галина Данилівна
  18. Конюшко Наталія Богданівна
  19. Левтюх Наталія Ігорівна
  20. Лосінська Наталія Володимирівна
  21. Матвій Наталія Ярославівна
  22. Мельник Уляна Станіславівна
  23. Микитчина Мирослава Степанівна
  24. Морміль Ірина Михайлівна
  25. Процак Наталія Вікторівна
  26. Романюк Андрій Леонтійович
  27. Савчин Лілія Юріївна
  28. Семенишин Ірина Олександрівна
  29. Слюсаренко Руслана Ярославівна
  30. Стахура Уляна Олегівна
  31. Степанова Надія Володимирівна
  32. Тарас Ольга Богданівна
  33. Хімка Леся Михайлівна
  34. Ценюх Оксана Михайлівна
  35. Шельвах Оксана Михайлівна

Випускники 1998 року

  1. Андрохович Антонін Антонович
  2. Бабій Сергій Володимирович
  3. Бабюк Микола Володимирович
  4. Береза Володимир Вікторович
  5. Білинський Володимир Богданович
  6. Бова Лариса Вадимівна
  7. Борис Романна Юріївна
  8. Братунь Руслана Петрівна
  9. Будник Сергій Леонідович*
  10. Буга Галина Миколаївна
  11. Буртовий Руслан Васильович*
  12. Бутлер Олег Ярославович
  13. Венгрин Світлана Іванівна
  14. Вербіцька Олена Адамівна
  15. Височан Оксана Володимирівна
  16. Галатин Ольга Петрівна
  17. Голінчак Наталія Богданівна
  18. Гошовська Любов Володимирівна*
  19. Грициняк Марія Мирославівна
  20. Гудз Володимир Зенонович
  21. Гук Наталія Володимирівна
  22. Дашевська Лілія Борисівна
  23. Дебеляк Ольга Михайлівна
  24. Демчина Роман Олександрович
  25. Іванницька Оксана Володимирівна
  26. Киця Андрій Романович
  27. Клочун Ігор Анатолійович
  28. Корецька Романна Романівна
  29. Костів Ігор Любомирович
  30. Костів Надія Ярославівна
  31. Круть Марія Романівна
  32. Левус Ірина Василівна
  33. Лисак Ірина Володимирівна
  34. Матвійчук Наталія Михайлівна
  35. Мотовильський Олександр Васильович
  36. Николишак Оксана Павлівна*
  37. Нікельська Марта Степанівна
  38. Петльована Вікторія Олександрівна
  39. Покидько Мирослава Мирославівна
  40. Принада Наталія Василівна*
  41. Салаш Любомир Миколайович
  42. Сахнюк Ірина Ігорівна*
  43. Сіховська Наталія Миколаївна
  44. Софінська Оксана Василівна
  45. Стратан Наталія Валентинівна
  46. Ткачук Андрій Володимирович
  47. Тотчик Світлана Володимирівна
  48. Хім’як Тетяна Володимирівна*
  49. Чумак Ігор Володимирович*
  50. Юзина Юлія Анатоліївна
  51. Юрків Леся Василівна
  52. Юхим Михайло Богданович
  53. Януш Ірена Антсівна
  54. Ярошевич Тетяна Леонідівна

Випускники 1999 року

  1. Антошевська Ірина Орестівна
  2. Бережна Оксана Володимирівна
  3. Вайда Надія Володимирівна
  4. Василишин Роман Ярославович
  5. Виноградова Іванна Сергіївна
  6. Бітів Ірина Іванівна
  7. Волченко Наталія Георгіївна
  8. Головко Василь Євгенович
  9. Горішна Ольга Ярославівна*
  10. Гуменюк Роман Васильович*
  11. Гуменюк Тетяна Михайлівна
  12. Денисюк Мирослава Святославівна
  13. Дудчак Любов Богданівна*
  14. Думас Мирослава Петрівна
  15. Дячук Ольга Анатоліївна
  16. Євтушок Олександр Вікторович
  17. Карп’як Наталія Богданівна
  18. Кісь Наталія Романівна
  19. Климко Галина Романівна
  20. Ковалишин Леся Степанівна*
  21. Кохан Тамара Василівна
  22. Кулик Володимир Васильович
  23. Курдибан Марта Юріївна
  24. Куришко Ольга Володимирівна
  25. Лапан Олександра Михайлівна
  26. Левченко Наталія Володимирівна
  27. іщук Олег Іванович
  28. Макітра Наталія Романівна
  29. Макота Оксана Іванівна*
  30. Марусяк Галина Михайлівна
  31. Матвіїв Леся Зиновіївна
  32. Матійчук Юлія Едвардівна
  33. Мацук Світлана Михайлівна
  34. Оліярник Оксана Ярославівна
  35. Паславська Руслана Іванівна
  36. Паславський Володимир Володимирович
  37. Партиця Наталія Степанівна
  38. Пащук Ганна Степанівна
  39. Підкович Наталія Іванівна
  40. Подоляник-Самець Марія Петрівна
  41. Поперечна Наталія Петрівна*
  42. Приставський Тарас Омелянович
  43. Прокопюк Наталія Миколаївна
  44. Романик Оксана Степанівна
  45. Романкова Наталія Миколаївна
  46. Савицька Галина Богданівна
  47. Сапронова Олена Анатоліївна
  48. Свиріпа Віталій Миколайович
  49. Смаль Тетяна Юріївна*
  50. Соловей Ольга Ігорівна
  51. Сташко Руслан Орестович
  52. Суха Марія Богданівна
  53. Ткач Олексій Андрійович
  54. Федак Оксана Василівна*
  55. Федюк Галина Михайлівна
  56. Харчос Анатолій Юрійович
  57. Холод Галина Миколаївна*
  58. Цицик Наталія Романівна
  59. Шепарович Роман Богданович
  60. Юрко Наталія Анатоліївна

Випускники 2000 року

  1. Баришніков Віталій Олександрович
  2. Близнюк Ярослав Валерійович
  3. Богдан Марія Ярославівна
  4. Боцьора Галина Миронівна
  5. Висп’янська Галина Василівна
  6. Вітик Наталія Зенонівна
  7. Возняк Ольга Валеріївна
  8. Волошин Ольга Григорівна
  9. Гірна Марія Богданівна
  10. Данилко Леся Ігорівна
  11. Денис Ірина Андріївна
  12. Дубровський Петро Михайлович
  13. Дякун Ірина Ігорівна
  14. Жук Оксана Євгенівна
  15. Заторська Галина Михайлівна
  16. Зварич Ярина Богданівна
  17. Калитовська Мирослава Богданівна
  18. Кебас Ганна Теодорівна
  19. Кебас Наталія Теодорівна
  20. Керницька Юлія Зенонівна
  21. Кіраль Ігор Іванович
  22. Кобрин Леся Олегівна*
  23. Ковальчук Ігор Васильович
  24. Козій Наталія Романівна
  25. Козлова Марієтта Юріївна
  26. Кравець Ірина Анатоліївна
  27. Леськів Ольга Богданівна
  28. Лях Ніна Ігорівна
  29. Мазуренко Ірина Віталіївна*
  30. Малоїд Галина Зиновіївна
  31. Мартяк Тетяна Миронівна
  32. Марцинкевич Ангеліна Володимирівна
  33. Мойсевич Вероніка Ярославівна
  34. Мокра Ірина Петрівна
  35. Павлик Людмила Іванівна
  36. Пашович Володимир Богданович
  37. Пилипчук Галина Володимирівна
  38. Пиріг Руслана Володимирівна
  39. Разумейко Наталія Вікторівна
  40. Романів Марія Михайлівна
  41. Садкова Олена Валеріївна
  42. Сітар Андрій Станіславович
  43. Степанюк Світлана Петрівна
  44. Степук Світлана Василівна*
  45. Стецук Наталія Павлівна
  46. Тамчук Наталія Петрівна
  47. Танасійчук Оксана Ярославівна
  48. Тимчишин Іванна Богданівна
  49. Ткаченко Наталія Григорівна*
  50. Ткаченко Сергій Львович
  51. Турчинська Ольга Анатоліївна
  52. Тюшка Любов Миронівна
  53. Юринець Оксана Ярославівна
  54. Яремчук Ірина Богданівна

Випускники 2001 року

  1. Азарська Ольга Алевтинівна*
  2. Андреїшин Іванна Олегівна
  3. Бабюк Володимир Володимирович
  4. Білас Надія Романівна
  5. Ващишин Галина Василівна
  6. Возняк Олександра Андріївна
  7. Войцеховська Антоніна Миколаївна
  8. Гиз Галина Володимирівна
  9. Гринишин Оксана Василівна
  10. Гутовський Ігор Богданович*
  11. Демидчук Богдан Андрійович
  12. Дубан Ольга Ярославівна
  13. Жбанков Олексій Євгенович
  14. Зарицька Ірина Ярославівна
  15. Ілечко Лілія Володимирівна
  16. Ільчина Роман Ярославович*
  17. Коваль Марія Василівна
  18. Костів Мар’яна Михайлівна
  19. Кураш Леся Богданівна
  20. Куртий Мар’ян Миколайович
  21. Кухаришин Ірина Михайлівна
  22. Лавренюк Ірина Василівна
  23. Ладанівська Ірина Володимирівна
  24. Лазаренко Ірина Ярославівна
  25. Левицький Святослав Богданович
  26. Лужна Юлія Олегівна
  27. Лукачук Мар’яна Олегівна*
  28. Мединська Стефанія Іванівна
  29. Мельник Ігор Теофілович
  30. Метко Людмила Станіславівна
  31. Метріковська Світлана Іванівна
  32. Мішула Василь Васильович
  33. Моравецька Надія Юріївна
  34. Мроць Ірина Андріївна
  35. Музичка Ольга Романівна*
  36. Новик Ірина Володимирівна
  37. Паласюк Тарас Михайлович*
  38. Питляр Наталія Миронівна
  39. Попович Мирослава Володимирівна
  40. Селедець Ольга Василівна
  41. Середич Микола Миколайович
  42. Сметанецький Василь Ярославович
  43. Стойко Станіслав Станіславович
  44. ТелегловаТетяна Володимирівна
  45. Терендій Богдан Михайлович*
  46. Тиховецький Андрій Ярославович
  47. Федак Оксана Володимирівна
  48. Харчина Лариса Михайлівна
  49. Цялковський Володимир Михайлович*
  50. Чинчик Олена Степанівна
  51. Щепанкевич Лідія Едвардівна
  52. Яремко Андрій Іванович
  53. Яцура Оксана Богданівна

Випускники 2002 року

Бакалаври

  1. Джуман Галина Іванівна

Спеціалісти

  1. Арабська Ольга Василівна
  2. Багрій Наталя Павлівна
  3. Бєлікова Анна Юріївна
  4. Білан Ольга Тарасівна
  5. Боднар Штефан Сімйон
  6. Браташ Любов Петрівна
  7. Василевський Богдан Ярославович
  8. Веремчук Ігор Всеволодович*
  9. Верещагін Олег Миколайович*
  10. Вербовицька Тетяна Іванівна
  11. Галько Олеся Богданівна
  12. Головатська Неоніла Леонідівна
  13. Григус Оксана Андріївна
  14. Грицай Володимир Михайлович*
  15. Дейнека Даниїла Теодозіївна
  16. Єзерська Наталія Миколаївна
  17. Зеленяк Тетяна Михайлівна
  18. Зінько Леся Василівна
  19. Ігнатюк Оксана Віталіївна
  20. Карабін Оксана Орестівна
  21. Ковнацька Оксана Мар’янівна
  22. Ковтун Оксана Володимирівна
  23. Козак Ігор Романович
  24. Колінчак Леся Ярославівна
  25. Копистянська Юлія Володимирівна
  26. Кос Світлана Ярославівна
  27. Лазарук Богдан Григорович
  28. Ляшок Галина Петрівна
  29. Магорівська Надія Ярославівна
  30. Мар’юк Оксана Василівна
  31. Мельник Зоряна Леонідівна
  32. Мисько Ірина Петрівна
  33. Мишко Андрій Романович
  34. Міщенко Олена Леонідівна
  35. Москаль Ольга Романівна
  36. Нестеренко Лідія Федорівна
  37. Оленин Уляна Омелянівна
  38. Отчич Марія Йосифівна
  39. Попівняк Наталія Богданівна
  40. Похила Наталія Вікторівна*
  41. Пугач Олег Володимирович
  42. Семенюк Олександр Володимирович
  43. Скиданович Наталія Іванівна
  44. Смолинець Микола Михайлович
  45. Сновидович Богдан Іванович
  46. Собко Василь Ілліч
  47. Степук Наталія Василівна
  48. Цидуляк Галина Степанівна
  49. Цішевська Галина Георгіївна
  50. Шевчук Людмила Миколаївна*
  51. Школка Наталія Вікторівна
  52. Ягнюк Ольга Йосипівна

Випускники 2003 року

Спеціалісти

  1. Антонишин Леся Андріївна
  2. Бобиляк Ірина Іванівна
  3. Васильків Надія Іванівна
  4. Верещак Юлія Миронівна
  5. Гилевич Ольга Ярославівна
  6. Гончарук Любов Степанівна
  7. Дарвай Марія Іванівна
  8. Дацишин Людмила Григорівна
  9. Демчина Ірина Іванівна*
  10. Дубик Наталія Миколаївна
  11. Євчук Оксана Миколаївна
  12. Канцір Мар’яна Ярославівна
  13. Кваснишин Світлана Вікторівна
  14. Клевета Світлана Ярославівна
  15. Козак Іванна Іванівна
  16. Колодій Марія Ярославівна
  17. Кудрик Катерина Володимирівна
  18. Ліпкевич Іван Іванович
  19. Лобанов Михайло Валерійович
  20. Макогін Оксана Теодорівна
  21. Мелешко Олег Ярославович
  22. Микитин Тетяна Василівна
  23. Мотлюк Оксана Василівна
  24. Наконечна Леся Петрівна
  25. Невідомська Світлана Олександрівна
  26. Нікітенко Тарас Васильович
  27. Підзирайло Лілія Йосифівна
  28. Полянська Ірина Іванівна
  29. Попович Марія Ярославівна
  30. Складанівський Всеволод Олегович
  31. Тепла Наталія Мар’янівна
  32. Циба Володимир Сергійович

Магістри

  1. Бесараб Наталія Анатоліївна
  2. Богдан Наталія Володимирівна
  3. Бойко Іван Іванович*
  4. Винницька Марія Миколаївна*
  5. Воляник Ольга Василівна
  6. Греділь Мирослава Іванівна
  7. Гринчишин Ірина Володимирівна*
  8. Данилюк Оксана Богданівна*
  9. Кондратенко Юлія Володимирівна
  10. Кулик Олена Романівна*
  11. Мельник Андрій Леонідович*
  12. Мішула Олена Миронівна
  13. Могитич Світлана Богданівна*
  14. Озімбловська Ірина Мар’янівна
  15. Пеленьо Галина Зіновіївна*
  16. Рубаха Тетяна Іванівна
  17. Сачанюк Віталій Петрович*
  18. Стецина Олександр Васильович*
  19. Ступак Руслан Степанович*
  20. Ференц Володимир Миронович*
  21. Хрицанюк Аліція Романівна

Випускники 2004 року

Спеціалісти

  1. Беднарчук Наталія Орестівна
  2. Булага Мар’яна Петрівна
  3. Гайдучок Михайло Григорович
  4. Гах Віра Іванівна
  5. Гільжинська Олена Михайлівна
  6. Годованець Ірина Михайлівна
  7. Голобінка Роман Іванович
  8. Григор’єва Олена Сергіївна
  9. Джурин Марія Теодорівна
  10. Дума Віталій Володимирович
  11. Ільчишин Мирослава Ярославівна
  12. Клапач Микола Степанович
  13. Кільян Марія Василівна
  14. Левицький Роман Васильович
  15. Лень Наталія Володимирівна
  16. Мацина Богдана Ярославівна
  17. Оленчук Ольга Василівна
  18. Ривак Іванна Степанівна
  19. Рябчук Тарас Едуардович
  20. Цимбала Надія Іванівна
  21. Шпилька Ірина Михайлівна
  22. Шупарська Анастасія Іванівна
  23. Юнко Оксана Іванівна

Магістри

  1. Андрейчук Мирослава Степанівна
  2. Березовець Володимир Васильович*
  3. Бонішко Оксана Станіславівна
  4. Возняк Лілія Петрівна
  5. Войтихівська Галина Григорівна*
  6. Волощук Роман Миколайович*
  7. Галан Олена Сергіївна
  8. Голдак Олександр Степанович
  9. Гуменний Микола Іванович*
  10. Зелінська Марія Василівна*
  11. Михалевич Наталія Миколаївна
  12. Михнюк Світлана Леонідівна
  13. Міка Тарас Мирославович*
  14. Мороз Оксана Ігорівна
  15. Новіков Андрій Сергійович
  16. Нощенко Григорій Володимирович*
  17. Окрепка Галина Степанівна*
  18. Пілющак Ольга Петрівна
  19. Потюк Наталія Стефанівна
  20. Снегерьова Ксенія Вікторівна*
  21. Федик Леся Григорівна
  22. ЧавусУляна Миколаївна
  23. ЧервінкаУляна Орестівна
  24. Шкуренко Олександр Олександрович*

Випускники 2005 року

Спеціалісти

  1. Бабій Оксана Михайлівна
  2. Баланчук Оксана Миколаївна
  3. Бучко Лариса Дмитрівна
  4. Вакулюк Володимир Миколайович
  5. Галянтий Роман Ігорович
  6. Горай Наталія Євгенівна
  7. Гринчишин Надія Михайлівна
  8. Гуменюк Андрій Михайлович
  9. Гураль Андрій Михайлович
  10. Демидчук Ірина Андріївна
  11. Демчук Світлана Володимирівна
  12. Дідич Мар’яна Богданівна
  13. Дяків Богдан Васильович
  14. Дяків Ірина Петрівна
  15. Зарічна Уляна Михайлівна
  16. Іжик Степан Іванович
  17. Кузів Антоніна Іванівна
  18. Курій Марія Михайлівна
  19. Лата Мар’яна Михайлівна
  20. Лесько Андрій Іванович
  21. Маков’як Богдан Ярославович
  22. Максимець Мирон Миронович
  23. Максимчук Марія Петрівна
  24. Нерода Ірина Миколаївна
  25. Обілевська Оксана Ігорівна
  26. Олійник Руслан Васильович
  27. Пекар Олег Ігоревич
  28. Пеленьо Оксана Степанівна
  29. Рак Маріанна Іванівна
  30. Тарас Іванна Богданівна
  31. Федишин Іванна Романівна
  32. Федюк Володимир Михайлович
  33. Федюра Віталій Олександрович
  34. Химич Марія Василівна
  35. Цап Ольга Мирославівна

Магістри

  1. Бень Зоряна Ярославівна
  2. Бєлоусова Ольга Сергіївна
  3. Бутинець Оксана Ярославівна
  4. Вакулюк Олена Володимирівна*
  5. Гінайло Наталія Василівна
  6. Дендюк Катерина Василівна
  7. Дума Мар’яна Євгенівна
  8. Дутка Юрій Володимирович
  9. Закорчемна Ірина Михайлівна*
  10. Знак Василь Степанович
  11. Іванюта Ольга Іванівна
  12. Копоть Оксана Володимирівна*
  13. Крупа Ігор Ігорович
  14. Ладика Ольга Олегівна
  15. Левунь Іванна Іванівна
  16. Лущанець Наталія Ярославівна*
  17. Максимчук Володимир Сергійович
  18. Малюс Наталія Василівна
  19. Павлів Ольга Петрівна
  20. Полянська Тетяна Іванівна
  21. Середа Оксана Володимирівна*
  22. Скіра Ірина Богданівна
  23. Скоропад Марія Ігорівна
  24. Солдак Андрій Анатолійович
  25. Тиханська Ольга Миронівна
  26. Федак Наталія Михайлівна
  27. Шабашова Олена Юріївна

Випускники 2006 року

Спеціалісти

  1. Балич Тарас Степанович
  2. Білик Марія Ігорівна
  3. Білоус Юрій Ігорович
  4. Боршош Софія Юріївна
  5. Волос Василь Васильович
  6. Голод Тетяна Юріївна
  7. Голяк Михайло Григорович
  8. Дац Орислава Ярославівна
  9. Добуш Ірина Миронівна
  10. Іванів Ірина Михайлівна
  11. Івах Олег Ігорович
  12. Каличак Тарас Ігорович
  13. Карук Христина Федорівна
  14. Качаровська Марія Ігорівна
  15. Кісиличка Володимир Миколайович
  16. Клим Надія Петрівна
  17. Коцур Ірина Володимирівна
  18. Кравченко Назарій Миколайович
  19. Лисек Катерина Євгеніївна
  20. Маркевич Христина Ярославівна
  21. Мартинюк Галина Володимирівна
  22. Порух Любомир Ярославович
  23. Потопляк Марія Ігорівна
  24. Сафіяник Оксана Іванівна
  25. Сенк Олена Георгіївна
  26. Серафим Леся Григорівна
  27. Сидорович Олександра Ростиславівна
  28. Сітка Ольга Ігорівна
  29. Стень Ірина Михайлівна
  30. Судило Інна Миколаївна
  31. Фединяк Тетяна Миколаївна
  32. Шикула Ольга Миколаївна

Магістри

  1. Біла Ірина Зіновіївна
  2. Богів Наталія Василівна
  3. Боровський Євген Степанович
  4. Бубес Ольга Йосипівна
  5. Віннічук Андрій Євгенович*
  6. Вороткова Світлана Сергіївна
  7. Гав’як Олександр Валерійович
  8. Дрегер Андрій Юрійович
  9. Дякович Галина Ярославівна
  10. Живан Галина Петрівна
  11. Звір Оксана Зіновіївна
  12. Іжик Ольга Ігорівна
  13. Кавчак Неля Романівна*
  14. Колпакова Ольга Олександрівна*
  15. Коробій Дмитро Васильович
  16. Курилів Тетяна Ярославівна
  17. Маланчук Оксана Богданівна
  18. Матвіїшин Роман Ігорович
  19. Мілєєв Наталія Романівна
  20. Мілявський Микола Львович
  21. Нестер Марія Іванівна
  22. Пилявський Олександр Олегович
  23. Підлипний Назар Іванович
  24. Процак Михайло Ярославович
  25. Савицька Оксана Ігорівна*
  26. Садова Марія Михайлівна*
  27. Скоропад Мар’яна Богданівна
  28. Сулипа Роман Ярославович
  29. Шевчик Іван Миколайович
  30. Юрків Віталій Володимирович
  31. Яремчишин Ростислав Петрович

Випускники 2007 року

Спеціалісти

  1. Батько Андрій Ярославович
  2. Батько Марія Володимирівна
  3. Вівчар Галина Богданівна
  4. Гавришкевич Олеся Іванівна
  5. Гуркавець Оксана Миколаївна
  6. Дацків Ірина Михайлівна
  7. Капусняк Олег Васильович
  8. Кузьмич Світлана Степанівна
  9. Кузьмич Тетяна Вікторівна
  10. Ладига Оксана Степанівна
  11.  Махмер Надія Петрівна
  12. Мечержак Наталія Зіновіївна
  13. Мотиль Ольга Вікторівна
  14. Навроцька Ірина Петрівна
  15. Рашко Надія Омелянівна
  16. Рем Ольга Іванівна
  17. Сеньковський Олег Миронович
  18. Скорбач Микола Богданович
  19. Соханьчак Галина Адамівна
  20. Сташків Ольга Зеновіївна
  21. Столярчук Надія Степанівна
  22. Столярчук Тетяна Богданівна
  23. Ясниська Марія Юріївна
  24. Яцура Володимир Богданович

Магістри

  1. Баторик Олег Богданович
  2. Бельбас Ольга Володимирівна
  3. Березяк Оксана Володимирівна
  4. Бондаренко Катерина Євгеніївна
  5. Булдакова Марія Мирославівна
  6. Бурбан Дмитро Миколайович
  7. Вакулка Андрій Олександрович
  8. Вовк Ірина Володимирівна*
  9. Грицик Марія Ярославівна
  10. Драб Людмила Іванівна
  11. Дубровський Роман Олексійович*
  12. Ісакова Уляна Володимирівна
  13. Капустей Галина Михайлівна*
  14. Козак Роксолана Степанівна*
  15. Кунько Володимир Юрійович
  16. Кучминда Оксана Романівна
  17. Лиходід Андрій Сергійович
  18. Погорілець Ірина Ігорівна
  19. Полько (Ридчук) Мар’яна Володимирівна*
  20. Синишин Богдана Богданівна
  21. Соколов Леонід Володимирович
  22. Стахурська Катерина Федорівна
  23. Стрикула Мирослава Павлівна
  24. Шевців Галина Теодозівна
  25. Яцків Ольга Степанівна*

Випускники 2008 року

Спеціалісти

  1. Баран Світлана Григорівна
  2. Вагляр Мар’яна Михайлівна
  3. Валявка Христина Романівна
  4. Верхоляк Оксана Романівна
  5. Вольчак Марія Ігорівна
  6. Гайдук Оксана Іванівна
  7. Гладиш Микола Тарасович
  8. Глущак Галина Федорівна
  9. Дем’янчук Надія Михайлівна
  10. Діанова Анастасія Віталіївна
  11. Дмитерчук Тетяна Михайлівна
  12. Жуковська Галина Володимирівна
  13. Коваль Христина Михайлівна
  14. Когут Ірина Іванівна
  15. Кузик Соломія Остапівна
  16. Кушнір Надія Володимирівна
  17. Лотоцька Марія Тарасівна
  18. Макало Ірина Степанівна
  19. Максим Наталія Василівна
  20. Мельник Галина Миколаївна
  21. Михалина Марта Богданівна
  22. Москва Марта Теодозіївна
  23. Окуневич Ірина Степанівна
  24. Панзига Ольга Миколаївна
  25. Рибак Юрій Олегович
  26. Роздайбіда Юрій Володимирович
  27. Сеньчук Олег Ігорович
  28. Сіра Надія Володимирівна
  29. Старцев Михайло Анатолійович
  30. Сухнацький Мар’ян Олексович
  31. Терлецька Наталя Тарасівна
  32. Хавряк Микола Миколайович
  33. Циганик Олег Степанович
  34. Юхименко Валерія Олександрівна

Магістри

  1. Андрейчук Христина Анатоліївна
  2. Бігун Інна Михайлівна*
  3. Вавренюк Інна Миколаївна
  4. Гайдук Іван Миколайович
  5. Головенко Олександр Миколайович
  6. Горовенко Роман Анатолійович
  7. Гук Наталія Володимирівна
  8. Данильчук Ірина Олександрівна
  9. Ейзенбраун Віталій Вячеславович
  10. Загорська Вікторія Віталіївна
  11. Кедрук Тетяна Йонівна
  12. Кравець Оксана Богданівна
  13. Крупак Андрій Ігорович*
  14. Курило Ольга Михайлівна
  15. Лиса Леся Степанівна
  16. Мельникова Ірина Володимирівна
  17. Мироненко Петро Сергійович
  18. Михалина Галина Мирославівна*
  19. Михалічко Олег Борисович
  20. Мончак Михайло Михайлович*
  21. Оліяр Віра Романівна
  22. Підлипна Наталія Іванівна
  23. Потопник Михайло Андрійович*
  24. Радь Назар Іванович*
  25. Теслюк Оксана Олександрівна
  26. Харчук Роман Віталійович*
  27. Хільчук Альона Володимирівна

Випускники 2009 року

Спеціалісти

  1. Бадан Марія Теодорівна
  2. Герман Ольга Іванівна
  3. Гладун Микола Володимирович
  4. Голованова Анна Олександрівна
  5. Дністрян Василина Антонівна
  6. Дубіль Марія Степанівна
  7. Зубрицька Наталія Михайлівна
  8. Івашків Наталія Миколаївна
  9. Карпій Оксана Ігорівна
  10. Корда Володимир Богданович
  11. Красуляк Марія Володимирівна
  12. Куприсюк Андрій Васильович
  13. Куцериб Ірина Михайлівна
  14. Литвин Ольга Андріївна
  15. Маслиган Василь Богданович
  16. Маудза Любов Михайлівна
  17. Мисак Леся Євгенівна
  18. Пасечко Надія Романівна
  19. Пістун Марія Михайлівна
  20. Проців Юлія Євгенівна
  21. Романюк Галина Володимирівна
  22. Савка Наталія Василівна
  23. Стручинська Наталія Мирославівна
  24. Хробак Іванна Володимирівна
  25. Якубовська Ірина Дмитрівна

Магістри

  1. Бакун Галина Іванівна
  2. Балабан Ольга Вікторівна
  3. Баран Володимир Володимирович*
  4. Бойко Володимир Володимирович
  5. Бойко Марія Ярославівна
  6. Вивюрська Ольга Андріївна*
  7. Григорська Олександра Миколаївна
  8. Грітченко Олена Євгенівна
  9. Давиденко Наталія Вікторівна*
  10. Демчук Володимир Степанович
  11. Жук Степан Васильович
  12. Кінтер Мар’яна Олегівна
  13. Кубай Юлія Юріївна
  14. Кук Тетяна Олегівна
  15. Маньо Світлана Юріївна
  16. Михайлюк Христина Василівна
  17. Мякуш Ольга Ярославівна
  18. Нощенко Олександр Володимирович
  19. Пекар Ольга Володимирівна
  20. Першин Наталія Олександрівна
  21. Пона Галина Миколаївна*
  22. Рибак Христина Миколаївна
  23. Сидор Марта Ігорівна
  24. Сиротинська Інна Вікторівна
  25. Совин Олена Ростиславівна*
  26. Солоха-Климчак Володимир Геннадійович
  27. Стасюк Наталія Євгенівна
  28. Юркевич Марія Володимирівна

Випускники 2010 року

Спеціалісти

  1. Боднар Наталія Євгенівна
  2. Борик Ольга Василівна
  3. Борис Оксана Єгорівна
  4. Буць Наталія Ігорівна
  5. Главацька Тетяна Василівна
  6. Демченко Андрій Володимирович
  7. Джурин Ірина Теодорівна
  8. Дидяк Леся Ярославівна
  9. Заяць Ольга Євгенівна
  10. Кикоть Олена Василівна
  11. Клавденко Галина Сергіївна
  12. Клименко Олександр Михайлович
  13. Клодзинська Оксана Володимирівна
  14. Ключанська Ольга Віталіївна
  15. Коваль Ірина Петрівна
  16. Кучма Лілія Ярославівна
  17. Кушка Мирослава Андріївна
  18. Лабінська Ірина Романівна
  19. Лазор Мар’яна Олегівна
  20. Максимович Ігор Романович
  21. Мацюпа Максим Григорович
  22. Надрічний Роман Петрович
  23. Петричко Андрій Сергійович
  24. Підлипна Галина Іванівна
  25. Пришляк Руслан Ігорович
  26. Рак Богдан Іванович
  27. Романюк Арсен Юрійович
  28. Світлак Андрій Ігорович
  29. Ткачук Марія Володимирівна
  30. Трубич Марія Григорівна
  31. Федюра Христина Олександрівна
  32. Форостина Оксана Мирославівна
  33. Ходинчак Мар’яна Станіславівна
  34. Хрущ Василь Зіновійович
  35. Чорний Тарас Мирославович
  36. Швейчук Тетяна Володимирівна

Магістри

  1. Бикалович Наталія Михайлівна
  2. Гаврилюк Ольга Володимирівна
  3. Гвоздецький Володимир Ярославович*
  4. Гладиш Мар’яна Василівна
  5. Гринда Юрій Миколайович*
  6. Ілечко Ольга Ігорівна
  7. Ільків Зоряна Василівна
  8. Каличак Олександра Ярославівна
  9. Кондратєв Роман Ігорович*
  10. Копоть Святослав Володимирович*
  11. Корень Ярослав Михайлович*
  12. Костик Зоряна Вадимівна
  13. Кропивницька Ірина Михайлівна
  14. Курилишин Ірина Михайлівна*
  15. Лисий Олег Борисович
  16. Макарик Світлана Мирославівна
  17. Максим Ірина Василівна
  18. Марчишин Оксана Михайлівна*
  19. Мельник Андрій Миколайович
  20. Мельник Тетяна Миколаївна
  21. П’єкна Ірина Мирославівна
  22. Процишин Христина Вікторівна
  23. Пустовойченко Микола Миколайович*
  24. Савка Роман Дмитрович*
  25. Самсонова Ірина Ігорівна*
  26. Семенюк Ірина Михайлівна
  27. Сеньчук Оксана Ігорівна*
  28. Собашек Олеся Йосифівна*
  29. Триндяк Уляна Ярославівна
  30. Фульмес Христина Степанівна
  31. Шайнога Наталія Іванівна

Випускники 2011 року

Спеціалісти

  1. Бейзик Оксана Олегівна
  2. Благута Лілія Іванівна
  3. Вінярська Мар’яна Ігорівна
  4. Вірт Галина Федорівна
  5. Глова Оксана Василівна
  6. Гурман Вікторія Олександрівна
  7. Джигирей Володимир Олегович
  8. Доскочинська Марія Володимирівна
  9. Дубик Марія Миколаївна
  10. Жеребецький Ігор Іванович
  11. Замороз Катерина Михайлівна
  12. Зубачик Степан Михайлович
  13. Лехновський Микола Васильович
  14. Листвак Володимир Романович
  15. Макогон Степан Васильович
  16. Малетич Мар’яна Степанівна
  17. Мех Ольга Олегівна
  18. Новіков Сергій Вікторович
  19. Пивоварська Іванна Романівна
  20. Підлубна Юлія Олегівна
  21. Потапчук Андрій Васильович
  22. Саварин Ігор Вікторович
  23. Сайко Ольга Іванівна
  24. Свідрак Галина Володимирівна
  25. Слотвінський Андрій Євгенович
  26. Соловйов Василь Олександрович
  27. Стаднишин Мар’яна Олегівна
  28. Табачишин Леся Ярославівна
  29. Твердохліб Володимир Васильович
  30. Телюк Ольга Василівна
  31. Топій Мар’яна Орестівна
  32. Хархаліс Антон Ярославович
  33. Хомяк Галина Дмитрівна
  34. Царик Галина Любомирівна
  35. Шимчук Ірина Віталіївна
  36. Школяр Оксана Степанівна

Магістри

  1. Беднарчук Олександр Михайлович
  2. Бідюк Денис Євгенійович
  3. Брецко Ганна Михайлівна
  4. Войтюк Олександр Олександрович
  5. Вонс Христина Михайлівна
  6. Галапац Надія Петрівна
  7. Гарда Ірина Олегівна*
  8. Гудзій Вікторія Анатоліївна
  9. Демчина Іванна Іванівна
  10. Дзьоба Арсен Романович
  11. Ковальчук Василь Володимирович
  12. Кулеба Христина Володимирівна
  13. Кунько Анастасія Сергіївна*
  14. Левандовська Мирослава Василівна
  15. Ліпко Юлія Михайлівна
  16. М’ягкота Олеся Степанівна*
  17. Олійник Антон Олегович
  18. Охріменко Галина Володимирівна
  19. Павлюк Василина Андріївна
  20. Плотиця Сергій Іванович
  21. Ребрик Андрій Миколайович*
  22. Різник Дмитро Васильович
  23. Скібіцький Роман Петрович
  24. Токаренко Анна Романівна*
  25. Тома Оксана Іванівна*
  26. Федорів Христина Володимирівна
  27. Чихрій Марія Богданівна*
  28. Шишка Тетяна Михайлівна
  29. Юзюк Зоряна Іванівна
  30. Юринець Христина Ігорівна
  31. Якимович Андрій Богданович

Випускники 2012 року

Бакалаври

  1. Перфільєв Андрій Вікторович

Спеціалісти

  1. Басараб Наталя Григорівна
  2. Брик Оксана Стефанівна
  3. Будулич Мар’яна Ярославівна
  4. Ващишин Наталія Василівна
  5. Вергун Володимир Миронович
  6. Вітер Марія Саверінівна
  7. Ганачівська Марія Григорівна
  8. Гатала Світлана Вікторівна
  9. Граца Олена Вікторівна
  10. Гринчишин Зоряна Романівна
  11. Грицик Юрій Олександрович
  12. Жук Ірина Ростиславівна
  13. Занов’як Ірина Петрівна
  14. Кіцак Орися Леонідівна
  15. Кос Ірина Василівна
  16. Кручкевич Ірина Степанівна
  17. Кухар Микола Ігорович
  18. Лук’янова Альона Миколаївна
  19. Маковска Анна Петрівна
  20. Параняк Тетяна Володимирівна
  21. Пилипчак Лілія Русланівна
  22. Пітуля Олесь Васильович
  23. Погрібна Оксана Павлівна
  24. Процан Ольга Василівна
  25. Рак Христина Михайлівна
  26. Рій Уляна Іванівна
  27. Собко Ірина Іванівна
  28. Тесак Христина Андріївна
  29. Тяжкун Уляна Василівна
  30. Фаренюк Лідія Олександрівна
  31. Фурдь Мар’яна Іванівна
  32. Череділіна Анастасія Ігорівна
  33. Шмигельська Ольга Євгенівна
  34. Шостак Олеся Ярославівна
  35. Яворський Богдан Володимирович

Магістри

  1. Боса Ольга Петрівна
  2. Вахула Андрій Ярославович
  3. Воротняк Василина Зіновіївна
  4. Воськало Іванна Романівна
  5. Глюдз Наталія Зеновіївна
  6. Діжак Юлія Іванівна
  7. Дмишко Олена Олегівна
  8. Костюк Ірина Миколаївна
  9. Кулик Іванна Василівна
  10. Мазур Леся Ігорівна
  11. Маланяк Христина Ігорівна*
  12. Мудрик Оксана Іванівна*
  13. Нижник Оксана Степанівна
  14. Павлосюк Орест Петрович*
  15. Пастерніцька Вікторія Зигмундівна
  16. Пелех Наталія Михайлівна
  17. Подоляк Марта Андріївна
  18. Ровінська Катерина Михайлівна*
  19. Сабат Назарій Михайлович
  20. Савчин Юлія Богданівна
  21. Сезоненко Тетяна Олександрівна
  22. Сенюк Катерина Романівна
  23. Стеца Тетяна Петрівна*
  24. Стоколоса Лідія Ярославівна
  25. Турба Зоряна Богданівна
  26. Урись Мар’яна Богданівна
  27. Федина Віталія Михайлівна*
  28. Фесюк Сніжана Сергіївна
  29. Хамик Андрій Іванович
  30. Ходак Юлія Ігорівна
  31. Хома Марія Ігорівна
  32. Янович Ольга Василівна

Випускники 2013 року

Бакалаври

  1. Тихонова Вікторія Ігорівна
  2. Шипунов Ілля Андрійович

Спеціалісти

  1. Бутрій Марина Миколаївна
  2. Врублевська Катерина Олександрівна
  3. Гриньків Наталя Михайлівна
  4. Грицик Любов Іванівна
  5. Дуб Ірина Володимирівна
  6. Жаднова Ольга Сергіївна
  7. Житницька Оксана Олегівна
  8. Карвацька Марія Ярославівна
  9. Карпишин Ольга Іванівна
  10. Кіцай Мар’яна Володимирівна
  11. Ледвовк Степан Васильович
  12. Макар Іванна Миколаївна
  13. Малиновська Катерина Андроніківна
  14. Матківська Богданна Володимирівна
  15. Мозола Марта Олегівна
  16. Мухін Олексій Васильович
  17. Окіс Роман Степанович
  18. Покора Віра Михайлівна
  19. Семенюк Юлія Степанівна
  20. Симончук Юлія Вікторівна
  21. Федів Юлія Євгеніївна
  22. Фрис Юрій Степанович
  23. Цидуляк Мар’яна Михайлівна
  24. Ціш Галина Ярославівна
  25. Яблонська Іванна Ярославівна

Магістри

  1. Бациц Святослав Олександрович*
  2. Бачинська Марта Михайлівна
  3. Бойко Галина Ярославівна
  4. Головей Світлана Анатоліївна
  5. Дичко Наталія Олегівна
  6. Ільків Зоряна Василівна
  7. Карпинська Вікторія Вікторівна*
  8. Корпало Христина Богданівна*
  9. Кос Роман Володимирович
  10. Костецька Антоніна Володимирівна
  11. Коцюбайло Анастасія Анатоліївна
  12. Кущак Маріанна Михайлівна*
  13. Лозова Тетяна Олександрівна
  14. Лучит Лілія Ярославівна*
  15. Метик Оксана Володимирівна
  16. Панкевич Ольга Богданівна*
  17. Петришин Уляна Ігорівна
  18. Роман Анна Ярославівна
  19. Руніч Романа Ярославівна
  20. Созанський Мартин Андрійович
  21. Сора Надія Мирославівна*
  22. Степаненко Леся Ігорівна*
  23. Стороженко Надія Олександрівна
  24. Тріщ Віталія Володимирівна
  25. Ханас Оксана Володимирівна
  26. Шевченко Ірина Олександрівна
  27. Юрків Галина Миколаївна

Випускники 2014 року

Бакалаври

  1. Лукашук Вероніка Андріївна
  2. Сорокіна Оксана Романівна

Спеціалісти

  1. Андрусів Олеся Романівна
  2. Бабей Петро Анатолійович
  3. Владімірова Анастасія Вікторівна
  4. Вовк Марія-Марта Володимирівна
  5. Волян Галина Володимирівна
  6. Воробець Діана Ярославівна
  7. Воробйова Оксана Юріївна
  8. Гермак Наталя Володимирівна
  9. Гнилюх Наталія Олегівна
  10. Грицай Оксана Романівна
  11. Грицеляк Тимофій Петрович
  12. Дердюк Тетяна Вікторівна
  13. Довжаниця Тетяна Юріївна
  14. Дубович Любов Михайлівна
  15. Жмурко Ірина Іванівна
  16. Заріцька Світлана Іванівна
  17. Калюжний Остап Юрійович
  18. Кіричук Оксана Михайлівна
  19. Коробкіна Ольга Володимирівна
  20. Крилишин Марія Богданівна
  21. Михаревич Наталія Василівна
  22. Олейник Віра Олександрівна
  23. Орловська Ольга Романівна
  24. Петрук Мар’яна Андріївна
  25. Пуравець Оксана Іванівна
  26. Рак Юлія Сергіївна
  27. Романюк Катерина Віталіївна
  28. Рубай Галина Петрівна
  29. Саган Наталія Володимирівна
  30. Свищ Юлія Юріївна
  31. Стасюк Ольга Валеріївна
  32. Столяр Оксана Анатоліївна
  33. Фішер Надія Миколаївна
  34. Харків Марія Ігорівна
  35. Шульган Ольга Володимирівна
  36. Яцула Марія Степанівна

Магістри

  1. Бачинська Богдана Михайлівна
  2. Бобровська Юлія Анатоліївна*
  3. Бурда Андрій Петрович*
  4. Ведмідь Роман Віталійович
  5. Галамай Романа Ігорівна
  6. Горфиняк Іванна Володимирівна
  7. Данилів Ян Юрійович
  8. Демидова Христина Володимирівна
  9. Джигирей Наталія Іванівна
  10. Дзярук Марта Володимирівна*
  11. Дячук Богдана Анатоліївна
  12. Задорожна Ірина Володимирівна*
  13. Кравець Ілона Володимирівна
  14. Кулеша Марія Мар’янівна
  15. Кушнір Іванна Володимирівна
  16. Мирдич Ганна Василівна
  17. Нещадін Андрій Олегович*
  18. Оленюк Тетяна Ярославівна
  19. Омелянчук Анастасія Олександрівна
  20. Пеленьо Христина Степанівна
  21. Пелех Ірина Юріївна
  22. Петренко Олександра Вадимівна
  23. Полігас Ольга Володимирівна
  24. Проць Катерина Михайлівна
  25. Романів Вікторія Ігорівна*
  26. Сало Мар’яна-Ольга Михайлівна
  27. Сеньків Ірина Тарасівна
  28. Стисло Роксолана Олегівна
  29. Ханас Мар’яна Романівна
  30. Хвальбота Людмила Орестівна*
  31. Швед Олена Василівна
  32. Щодрий Володимир Богданович
  33. Янчук Любов Вікторівна

Випускники 2015 року

Бакалаври

  1. Боднар Софія Олександрівна
  2. Максимів Андрій Ігорович
  3. Міклюх Надія Василівна
  4. Чудик Ірина Михайлівна

Спеціалісти

  1. Білоус Андрій Богданович
  2. Борисовська Уляна Михайлівна
  3. Галинич Ярина-Оксана Романівна
  4. Гінда Мар’яна Романівна
  5. Герасим Марія Василівна
  6. Гладь Роман Ігорович
  7. Губач Юлія Ігорівна
  8. Ільчук Ярослав Васильович
  9. Каліщук Наталія Анатоліївна
  10. Кропис Юлія Василівна
  11. Литвин Юлія Андріївна
  12. Матвійчук Іванна Миколаївна
  13. Молодець Юлія Володимирівна
  14. Нагірна Катерина Ігорівна
  15. Нишкур Наталія Орестівна
  16. Осьміловська-Крамар Марія Миколаївна
  17. Побурчак Любов Іванівна
  18. Ребрик Василь Миколайович
  19. Романишин Оксана Романівна
  20. Савчин Наталія Євгенівна
  21. Савчук Катерина Миколаївна
  22. Співак Мар’яна Романівна
  23. Сторожевська Алевтина Олександрівна
  24. Стосик Анастасія Олександрівна
  25. Таборовець Василь Васильович
  26. Трач Анастасія Валеріївна
  27. Ходовіцька Василина Василівна
  28. Худобляк Марія-Олеся Вікторівна
  29. Ціздин Ганна Миронівна
  30. Штендер Іванна Володимирівна

Магістри

  1. Багнюк Інна Романівна
  2. Бас Марія Михайлівна
  3. Библів Богдана Дмитрівна*
  4. Бойко Марина Олександрівна*
  5. Бурик Марія Вікторівна
  6. Гай Ольга Ростиславівна
  7. Гудзь Юлія Степанівна
  8. Гладка Ірина Андріївна
  9. Даниляк Марія-Олена Михайлівна*
  10. Довжаниця Тетяна Юріївна
  11. Євтух Мар’яна Андріївна
  12. Жак Тетяна Володимирівна
  13. Жигайло Марія Михайлівна
  14. Зангартен Лідія Богданівна
  15. Збишко Оксана Іванівна
  16. Іванко Ірина Іванівна
  17. Ільницька Марта Анатоліївна
  18. Карабін Марія Богданівна
  19. Кореновська Наталія Петрівна
  20. Лащукевич Христина Михайлівна
  21. Лемішка Марія Василівна
  22. Магунь Андрій Ярославович
  23. Макарук Михайло Володимирович
  24. Маруняк Василь Ігорович
  25. Махов Станіслав Сергійович*
  26. Мацюк Марія Василівна
  27. Орловська Мирослава Олександрівна*
  28. Панахид Оксана Ігорівна
  29. Романчук Інна Анатоліївна
  30. Рубай Галина Петрівна
  31. Сич Галина Вячеславівна
  32. Стаднік Віталій Євгенійович
  33. Стасів Наталія Любомирівна
  34. Тупис Христина Володимирівна
  35. Ус Іванна Леонідівна
  36. Федина Андрій Степанович
  37. Царук Юлія Русланівна
  38. Шишка Оксана Володимирівна

Випускники 2016 року

Бакалаври

  1. Кобилюх Анастасія Назарівна
  2. Купчинська Марія Михайлівна
  3. Лиу Тхі Фионг Ліен*
  4. Михалець Анна Вікторівна
  5. Чилій Марія Олегівна

Спеціалісти

  1. Бац Марія Олегівна
  2. Биркович Руслана Михайлівна
  3. Бляшук Тетяна Валентинівна
  4. Вовк Наталія Михайлівна
  5. Гайдучок Наталія Михайлівна
  6. Галущак Ірина Романівна
  7. Гев’як Тетяна Вікторівна
  8. Гренюх Вікторія Ігорівна
  9. Грицай Марта Орестівна
  10. Дубик Ольга Іванівна
  11. Жмурко Богдан Богданович
  12. Закревська Уляна Ігорівна
  13. Звір Іванна Миколаївна
  14. Зірчак Вікторія Онуфріївна
  15. Іванців Ганна Вікторівна
  16. Ільків Наталія Миколаївна
  17. Кіт Василь Володимирович
  18. Коваль Марія Ігорівна
  19. Кувік Мирослава Андріївна
  20. Куць Марія Михайлівна
  21. Мазурок Ангеліна Василівна
  22. Муціківський Степан Ярославович
  23. Никипіло Марія Іванівна
  24. Павлюх Надія Ігорівна
  25. Пеляк Юлія Зіновіївна
  26. Покиньборода Юлія Ігорівна
  27. Прокоп’як Марта Олегівна
  28. Рідка Олена Ростиславівна
  29. Рошак Соломія Миколаївна
  30. Руда Соломія Ігорівна
  31. Савшак Надія Степанівна
  32. Самойлова Емма Сергіївна
  33. Соловій Михайло Ярославович
  34. Тимчук Олеся Сергіївна
  35. Чигин Наталія Миронівна
  36.  Якуб’як Марія Дмитрівна