Новини

Визначено переможців Всеукраїнського конкурсу юних дослідників “Кристали” імені Євгена Гладишевського у середній віковій категорії

23.10.2020 | 13:00

Журі Всеукраїнського конкурсу юних дослідників “Кристали” імені Євгена Гладишевського підвело підсумки конкурсу в номінаціях “Найякісніший кристал”, “Найбільший кристал”, “Найоригінальніший кристал” та “Віртуальний кристал” для середньої вікової категорії.
Переможці Всеукраїнського конкурсу юних дослідників “Кристали” імені Євгена Гладишевського у 2020 році за номінаціями:

“Найякісніший кристал”
Сніжана Дрозденко – учениця 6 класу КЗ “Первозванівське НВО” Кіровоградської області;
Олег Палюга – учень 3 класу Школи-гімназії с. Ваньовичі Львівської області.

“Найбільший кристал”
Вікторія Буряк – учениця 1 класу Краматорської ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 Донецької області;
Анастасія Горлушко – учениця 3 класу Великоцвілянської...

21 жовтня 2020 р. Засідання Вченої ради хімічного факультету

20.10.2020 | 12:35

Засідання Вченої ради хімічного факультету відбудеться онлайн
21 жовтня 2020 року о 1700.
Порядок денний:
1. Затвердження тем дисертаційних робіт аспірантів І року навчання.
2. Про план підготовки докторських дисертаційних робіт.
3. Про освітні програми на хімічному факультеті.
4. Про хід виконання держбюджетних тем, що завершуються у 2020 році.
5. Різне.
Протокол № 30 від 21 жовтня 2020 р.

Урочиста академія з нагоди 75-річчя хімічного факультету

09.10.2020 | 11:12

Шановніи колеги,
Урочиста академія з нагоди 75-річчя хімічного факультету, котра мала ваідбутись в п’ятницю, 9 жовтня о 14:00 переноситься на наступний тиждень.
Детальніша інформація про час заходу буде повідомлена на сайті факультету пізніше.

Читати »

Хімічний факультет посів ІІ місце в рейтингу вебсторінок факультетів Університету.

07.10.2020 | 09:31

За результатми рейтингування вебсторінок факультетів Університету сайт Хімічного факультету посів ІІ-е місце з результатом 53,44 бали, поступившись географам всього на 0,37 бали. Особлива подяка УСЬОМУ нашому колективу, адже за показником “Сторінки викладачів” ми займаємо І-ше місце з показником 13,69 балів. Звичайно, що ще є показники де ми можемо також покращити свої позиції, то ж рухаймося надалі в цьому напрямку!

4 жовтня 2020 р. Наукові пікніки у Львові

05.10.2020 | 13:54

Студентське наукове товариство хімічного факультету ЛНУ ім. І. Франка разом з нашим партнером корпопрацією “Артеріум” в особі Миколи Лехновького взяли активну участь в “Наукових пікніках 2020”, які відбулись 4 жовтня, у неділю, з 12:00 до 19:00 на площі перед Центром Довженка. Особлива подяка активним учаникам пікніків: Лопачак Марії, Івах Софії, Михайлевич Анастасії, Качмарику Віталію та Гудзьо Олегу!
Детальніша інформація невдовзі на сторінці Студентського наукового товариства та на головній сторінці Університету.