Олімпіади

Всеукраїнська олімпіада Львівського національного університету
імені Івана Франка з хімії

У 2021 році Львівський національний університет імені Івана Франка проводить Всеукраїнську олімпіаду для сприяння у вступі зацікавлених абітурієнтів на хімічний факультет Університету, спеціальності 102 Хімія та 014.06 Середня освіта (хімія). Переможці Олімпіади отримують можливість додати до сертифікату ЗНО з хімії до 20 балів, що може суттєво підвищити їхню позицію в рейтингових списках.

Олімпіада проводиться у два тури  – дистанційний та очний.

До участі в Олімпіаді допускаються особи, які вже отримали повну загальну середню освіту, або є учнями випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів, або мають право на отримання документу про повну загальну середню освіту у 2021 році.

Під час проведення дистанційного туру учасники Олімпіади знайомляться із завданнями, розміщеними на офіційному веб-сайті Університету (задачі тут) та розв’язують їх. Розв’язані завдання разом із заповненою анкетою учасника (анкета тут) слід надіслати поштою на хімічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка або електронним листом на електронну адресу хімічного факультету chemdek@lnu.edu.ua (копію листа надіслати на скриньку olha.zhak@lnu.edu.ua) не пізніше 04 травня 2021 року.

Адреса для надсилання розв’язків задач поштою:
Деканат хімічного факультету
ЛНУ імені Івана Франка
вул. Кирила і Мефодія, 6/8
м. Львів, 79005

Результати дистанційного туру будуть оголошені до 18:00 год 07 травня 2021 року та розміщені на веб-сайті Університету (www.lnu.edu.ua) у Розділі «Всеукраїнська олімпіада Університету»

Другий тур Олімпіади  відбудеться 15 травня 2021 року на хімічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка  за адресою: м. Львів, вул. Кирила і Мефодія, 6/8.

Учасникам Олімпіади, які пройшли у другий тур, будуть надіслані запрошення.

З усіма питаннями просимо звертатися за телефонами +38 (032) 239 45 10,
+38 (032) 260 03 91 або на електронну пошту chemdek@lnu.edu.ua.

 

АРХІВ

16 травня 2020 р. відбувся очний тур Олімпіади Львівського Університету з Хімії.

Вітатаємо переможців Олімпіади і чекаємо Вас 1 вересня в стінах хімічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка!

РЕЗУЛЬТАТИ ОЛІМПІАДИ

1 травня 2020 р. предметно-методична комісія хімічного фкультету підвела підсумки дистанційного туру Всеукраїнської олімпіади Львівського національного університету імені Івана Франка з ХІМІЇ:

Прізвище, ім’я та по-батькові Кількість балів Рекомендація до участі у другому турі Олімпіади
1. Новосад Владислав Васильович 100 рекомендувати
2. Веремчук Ульяна Тарасівна 100 рекомендувати
3. Варчук Діана Ярославівна 100 рекомендувати
4. Лебедь Михайло Іванович 100 рекомендувати
5. Смиш Соломія Сергіївна 100 рекомендувати
6. Серган Аліна Русланівна 100 рекомендувати
7. Король Роксоляна Олегівна 100 рекомендувати
8. Сіварт Димитрій Дмитрович 100 рекомендувати
9. Остапчук Ольга Юріївна 100 рекомендувати
10. Волошин Вікторія Тарасівна 98 рекомендувати
11. Киричук Юлія Тарасівна 95 рекомендувати
12. Білан Вікторія Михайлівна 92 рекомендувати
13. Буц Анна Петрівна 90 рекомендувати
14. Цінкевич Ірина Миколаївна 85 рекомендувати
15. Плахтій Соломія Богданівна 82 рекомендувати
16. Столярчук Мар’яна Романівна 82 рекомендувати
17. Ривак Максим Тарасович 82 рекомендувати
18. Головко Богдана Сергіїівна 75 рекомендувати

Вітаємо переможців цього туру і запрошуємо 16 травня до участі у другому турі Олімпіади.

Оргкомітет.

 

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

(LХ Обласна олімпіада учнів шкіл Львівської області)

15 – 16 лютого 2020 року

Розв’язки завдань теоретичного туру.

Остаточні підсумки олімпіади

 

Всеукраїнська олімпіада Львівського національного університету імені Івана Франка з хімії

У 2020 році Львівський національний університет імені Івана Франка проводить Всеукраїнську олімпіаду Університету для сприяння у вступі зацікавлених абітурієнтів на спеціальності природничо-математичного та інженерно-технічного спрямування, і зокрема, на хімічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка. Переможці Олімпіади отримують можливість додати до сертифікату ЗНО з хімії до 20 балів, що може суттєво підвищити їхню позицію в рейтингових списках.

Олімпіада проводиться в два тури  – дистанційний та очний.

До участі в Олімпіаді допускаються особи, які вже отримали повну загальну середню освіту або можуть отримати документ про повну загальну середню освіту у 2020 році.

Під час проведення дистанційного туру учасники Олімпіади розв’язують завдання, які розміщені на офіційному веб-сайті Львівського національного університету імені Івана Франка (задачі тут). Розв’язані завдання разом із заповненою анкетою учасника (анкета тут) слід надіслати поштою на хімічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка або на електронну пошту chemdek@lnu.edu.ua (копію листа надіслати на скриньку olha.zhak@lnu.edu.uaдо 1 травня 2020 року.

Адреса для надсилання розв’язків задач:

Деканат хімічного факультету

ЛНУ імені Івана Франка

вул. Кирила і Мефодія, 6/8

м. Львів, 79005

Другий тур Олімпіади  відбудеться 16 травня 2020 року в ауд. № 1 хімічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка  за адресою:
м. Львів, вул. Кирила і Мефодія, 6/8.

Учасникам Олімпіади, які пройшли у другий тур, будуть надіслані запрошення.

З усіма питаннями просимо звертатися за тел. (032) 239-45-10, (032) 260-03-91
або на електронну пошту chemdek@lnu.edu.ua (копію листа надіслати на скриньку olha.zhak@lnu.edu.ua).

 

Анкета учасника

Задачі заочний тур 2019-2020 нр

 

LIХ ОБЛАСНА ОЛІМПІАДA ШКОЛЯРІВ З ХІМІЇ

 

ВСЕУКРАЇНСЬКA ОЛІМПІАДA УНІВЕРСИТЕТУ

У 2019 році Львівський національний університет імені Івана Франка проводить Всеукраїнську олімпіаду Університету для сприяння у вступі зацікавлених абітурієнтів на спеціальності природничо-математичного та інженерно-технічного спрямування, і зокрема, на хімічний факультет ЛНУ імені Івана Франка:

спеціальність 014.06 “Середня освіта (Хімія)”

спеціальність 102 “Хімія”.

Переможці Олімпіади отримують можливість додати до сертифікату ЗНО з хімії до 20 балів, що може суттєво підвищити їхню позицію в рейтингових списках.

Олімпіада проводиться в два тури  – дистанційний та очний.

До участі в Олімпіаді допускаються особи, які отримали повну загальну середню освіту або можуть отримати документ про повну загальну середню освіту у 2019 році.

Під час проведення дистанційного туру учасники Олімпіади розв’язують завдання, які розміщені на офіційному веб-сайті Львівського національного університету імені Івана Франка (задачі тут). Розв’язані завдання разом із заповненою анкетою учасника (анкета тут) слід надіслати поштою на хімічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка або на електронну пошту chemdek@lnu.edu.ua (копію листа надіслати на скриньку olha.zhak@lnu.edu.ua) до 1 травня 2019 року.

Адреса для надсилання розв’язків задач:

Деканат хімічного факультету

ЛНУ імені Івана Франка

вул. Кирила і Мефодія, 6/8

м. Львів, 79005

Другий тур Олімпіади  відбудеться 11 травня 2019 року в ауд. 2 хімічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка  за адресою:
м. Львів, вул. Кирила і Мефодія, 6/8.
Початок очного туру Олімпіади об 11 год

Учасникам Олімпіади, які пройшли у другий тур, будуть надіслані запрошення. До участі в другому турі допускаються учасники, які набрали не менше 75% балів на першому етапі.

З усіма питаннями просимо звертатися за тел. (032) 239-45-10, (032) 260-03-91 або на електронну пошту chemdek@lnu.edu.ua (копію листа надіслати на скриньку olha.zhak@lnu.edu.ua)

 

LVIII ОБЛАСНА ОЛІМПІАДA ШКОЛЯРІВ З ХІМІЇ

LVII ОБЛАСНА ОЛІМПІАДA ШКОЛЯРІВ З ХІМІЇ