Лабораторія лабораторія спектральних досліджень

• Про лабораторію

Лабораторія спектральних досліджень створена наказом ректора Університету № О-13 від 18.02.2022 р. як науково-навчальний підрозділ Університету. Діяльність лабораторії скерована на забезпечення належного рівня наукової діяльності і навчального процесу, що стосуються спектральних досліджень і вимірювань в ультрафіолетовій, видимій та інфрачервоній ділянках спектру. Лабораторія обладнана ІЧ-Фур’є спектрофотометром IRAffinity (Shimadzu), спектрофотометром UV/Vis UV-2600i (Shimadzu), вагою аналітичною Radvag AS 310.X2, шафою сушильною СП-30С. Спектрофотометри укомплектовані комп’ютерами з відповідним програмним забезпеченням та базами даних. На стадії запуску в експлуатацію хромато-мас-спектрометр Shimadzu LC-2050C 3D з діодно-матричним детектором та моноквадрупольним мас-детектором LCMS-202.