Всеукраїнська олімпіада Львівського національного університету імені Івана Франка з хімії

13.01.2020 | 13:22

Всеукраїнська олімпіада Львівського національного університету імені Івана Франка з хімії

У 2020 році Львівський національний університет імені Івана Франка проводить Всеукраїнську олімпіаду Університету для сприяння у вступі зацікавлених абітурієнтів на спеціальності природничо-математичного та інженерно-технічного спрямування, і зокрема, на хімічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка. Переможці Олімпіади отримують можливість додати до сертифікату ЗНО з хімії до 20 балів, що може суттєво підвищити їхню позицію в рейтингових списках.

Олімпіада проводиться в два тури  – дистанційний та очний.

До участі в Олімпіаді допускаються особи, які вже отримали повну загальну середню освіту або можуть отримати документ про повну загальну середню освіту у 2020 році.

Під час проведення дистанційного туру учасники Олімпіади розв’язують завдання, які розміщені на офіційному веб-сайті Львівського національного університету імені Івана Франка (задачі тут). Розв’язані завдання разом із заповненою анкетою учасника (анкета тут) слід надіслати поштою на хімічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка або на електронну пошту chemdek@lnu.edu.ua (копію листа надіслати на скриньку olha.zhak@lnu.edu.ua) до 1 травня 2020 року.

Адреса для надсилання розв’язків задач:

Деканат хімічного факультету

ЛНУ імені Івана Франка

вул. Кирила і Мефодія, 6/8

м. Львів, 79005

 

Другий тур Олімпіади  відбудеться 16 травня 2020 року в ауд. № 1 хімічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка  за адресою:
м. Львів, вул. Кирила і Мефодія, 6/8.

Учасникам Олімпіади, які пройшли у другий тур, будуть надіслані запрошення.

З усіма питаннями просимо звертатися за тел. (032) 239-45-10, (032) 260-03-91
або на електронну пошту chemdek@lnu.edu.ua (копію листа надіслати на скриньку olha.zhak@lnu.edu.ua).

 

Анкета учасника

Задачі заочний тур 2019-2020 нр