Вітаємо Романа Євгеновича Гладишевського з обранням академіком Національної академії наук України

27.05.2021 | 21:41

На Загальних зборах Національна академія наук України 26 травня 2021 року обрала члена-кореспондента НАН України, професора, завідувача кафедри неорганічної хімії, проректора з наукової роботи Львівського національного університету імені Івана Франка Романа Євгеновича Гладишевського академіком Національної академії наук України.

Колектив хімічного факультету щиро вітає Романа Євгеновича з високим званням, що є свідченням видатного особистого внеску в розвиток національної науки та освіти, і зичить міцного здоров’я, благополуччя, невичерпної енергії та подальших професійних успіхів на благо розвитку нашої держави!