VІІI Школа-симпозіум молодих науковців “Рентгенівська порошкова дифракція. Аналіз багатофазних зразків”

13.11.2021 | 00:05

2-3 грудня 2021 року кафедра неорганічної хімії Львівського національного університету імені Івана Франка проводить VІІI Школу-симпозіум молодих науковців “Рентгенівська порошкова дифракція. Аналіз багатофазних зразків”. Буде організовано лекції, майстер класи, зустрічі з провідними вченими. Школа відбудеться дистанційно на платформі Zoom. Учасникам необхідно заповнити реєстраційну форму до 26 листопада 2021 року. Успішне проходження програми Школи передбачає отримання сертифікату.

Школа відбувається за підтримки Львівського конференц-бюро в рамках проекту “Пакет підтримки розвитку конференц-індустрії у м. Львові”  Львівської міської ради .