Телепроект «ЛІГА ЗНАНЬ»

11.02.2020 | 12:58

Львівський національний університет імені Івана Франка і телеканал «НТА-незалежне телевізійне агентство» розпочинають просвітницький проект – інтелектуальну телегру «ЛІГА ЗНАНЬ».

Телегру проводитимуть у форматі інтерактивної олімпіади з окремих навчальних предметів. Перші два випуски програми будуть присвячені українській мові/літературі та хімії.

Участь в телегрі можуть взяти учні 10-ого та 11-ого класів закладів загальної середньої освіти м. Львова та Львівської області, які пройдуть попередній відбір. Для участі у відбірковому етапі школярі повинні до 20 лютого 2020 року заповнити  відповідну реєстраційну форму:

Навчальний предмет «Хімія»:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSchLHVhuUQXFoOPmvYX4zAAyIL2EZyYyGE_I2OeiIucs8V3iQ/viewform

Крім того, зареєструватися на відбірковий етап можна за електронною адресою: ligaznan@gmail.com

Відбірковий етап для участі в телегрі з хімії відбудеться у Львівському університеті 22 лютого 2020 року.

20 учнів, які продемонструють найкращі результати під час відбіркового етапу, будуть запрошені до участі в основному етапі змагань, який відбудеться в Актовій залі Львівського університету і транслюватиметься в телеефірі каналу «НТА». Телегра проходитиме у 3 тури, про детальні правила змагань усіх учасників повідомлять заздалегідь. Переможці отримають цінні призи.

____

Окрім того, в рамках проекту, оголошено конкурс серед вчителів ЗЗСО та співробітників і здобувачів освіти закладів вищої освіти Львова та області на найцікавіші запитання. Ті автори, чиї запитання будуть відібрані для використання в програмі, будуть відзначені, запрошені на програму та нагороджені цінними призами.

Запитання можна надсилати до 10 березня 2020 року, шляхом заповнення реєстраційної форми:

Навчальний предмет «Хімія» – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfJINQmt7Qw8_fAInDw10Vs0h5Q2Hsy6zr8HVCYt9oaMoYzLw/viewform

Надіслати запитання можна і за електронною адресою: ligaznan@gmail.com