Результати ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії (спеціальність “Хімія”) серед класичних і педагогічних університетів.

15.04.2019 | 13:03

12 квітня 2019 року відбулося закриття і нагородження переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Хімія» серед студентів класичних та педагогічних університетів. В інтелектуальних змаганнях, які розпочалися 10 квітня, взяли участь 52 учасники із 23 закладів вищої освіти України.

Переможцями інтелектуальних змагань серед студентів класичних університетів стали:

1. Артем Янчак (Львівський національний університет імені Івана Франка);
  2. Тарас Сех (Львівський національний університет імені Івана Франка);
  3. Денис Кваша (Київський національний університет імені Тараса Шевченка).

Найвищий рівень знань з хімії серед студентів педагогічних університетів продемонстрували:

1. Денис Церклевич (Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського);
  2. Ростислав Долгіх (ДВНЗ «Криворізький державний педагогічний університет»);
  3. Олексій Бережний (Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка).

Деталі тут.