Олексій Михайлович Гута, некролог

28.11.2022 | 07:00

Колектив  хімічного  факультету  глибоко  сумує  з  приводу смерті  доцента  кафедри  аналітичної  хімії Олексія Михайловича Гути.

Олексій Гута народився 13 жовтня 1942 р. у с. Мацошин Жовківського району Львівської обл. Після закінчення середньої школи вступив на хімічний факультет, який закінчив з відзнакою у 1965 р. Впродовж 1966 – 1979 рр. працював асистентом кафедри аналітичної хімії Львівського державного університету імені Івана Франка, а від 1979 – доцентом цієї кафедри. У 1975 р. після закінчення заочної аспірантури Київського державного університету імені Тараса Шевченка захистив кандидатську дисертацію на тему “Дослідження хемілюмінесцентних реакцій люцигеніну в присутності сполук хрому”.

Доц. О. Гута активно займався науковою роботою – співавтор понад 150 наукових публікацій. Під його керівництвом захищено дві кандидатські дисертації.

Прощання (похорон) відбудеться 28 листопада, об 11.00 з каплички на вул. Пилипа Орлика.

Висловлюємо  щирі  співчуття  родині.

ВІЧНАЯ ПАМ’ЯТЬ