8 вересня 2020 р. Розпорядження декана хімічного факультету щодо зміни організації навчального процесу на факультеті

08.09.2020 | 15:07

декана хімічного факультету Львівського національного

університету імені Івана Франка

№ 14

Львів                                                                             8 вересня 2020 року

З метою запобігання появи випадків захворювання на COVID-19 серед студентів хімічного факультету внести зміну в організацію навчального процесу на факультеті з 9 вересня 2020 р.

Усі лекційні заняття продовжувати проводити в режимі онлайн згідно з розкладом.

Усі практичні та лабораторні проводити в очному режимі згідно з розкладом почергово виключно з половиною групи (підгрупи) за системою чисельник/знаменник. З іншою половиною групи (підгрупи) проводити заняття онлайн з максимальним залученням студентів до самостійної роботи.

Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Декан хімічного факультету,                                                         доц.  Г.С. Дмитрів.