6 квітня 2020 р. Розпорядження декана про плани відпрацювання лабораторних занять.

06.04.2020 | 13:23

декана хімічного факультету Львівського національного

університету імені Івана Франка

№ 8

Відповідно до рішення Ректорату завідувачам кафедр до 13.04.2020 р. підготувати плани відпрацювання лабораторних занять (виключно ту частину, яка відведена для безпосереднього виконання експерименту) в чотирьохтижневий період з орієнтовним початком відпрацювання від 14.05.2020 р.

Інформацію про графік відпрацювань надіслати в деканат та розмістити на вебсторінках кафедр.

Декан хімічного факультету, доцент                                                                                                                                                                                                                       Г.С. Дмитрів.