4 червня 2021 р. Візит учнів ліцею №66 м. Львова на хімічний факультет

06.06.2021 | 18:30

У п’ятницю, 4 червня 2021 р., о 10:00 після тривалої перерви аудиторія №2 відкрила свої двері перед учнями, і цими щасливчиками стала делегація Ліцею №66 м. Львова. Разом з деканом факультету, Григорієм Дмитрівим, учні розглянули презентацію “10 причин чому варто поступати на хімічний факультет”, подивились та проаналізували цікаві досліди від Володимири Левицької, пройшлись екскурсією факультетським міні-музеєм з Наталією Муць, а на завершення змогли попасти в найсучаснішу лабораторію факультету, де їм продемонстрував можливості унікального обладнання Василь Кордан. Найголовніший результат – учні залишились щасливими, а це означає, що можливо хтось з них, а може й не один, стане нашим студентом, щоб мати можливість детальніше вивчати чудову науку ХІМІЮ.