31 жовтня 2023 р. Геллоуін на хімічному факультеті.

01.11.2023 | 18:28
Ввечері 31 жовтня 2023 р. на хімічному  факультеті відбувся справжній Геллоуін.
2 авдиторія ще не була такою гарною та не бачила так багато цікавих і неповторних образів студентів, яких було понад 60.
Подію відвідали студенти найрізноманітніших факультетів: від хімічного та біологічного до журналістики та іноземних мов.
Донат хоч і був необов’язковою умовою при реєстрації, але кожен з присутніх зробив свій вклад у нашу перемогу: ми задонатили на ЗСУ 3404 грн.
Лекція у виконанні Павла Клизуба про життя Фріца Габера і його вклад у хімію розповіла, що все має дві сторони медалі, особливо хімія.
Усі команди детективів на відмінно справились з детективними історіями та всі отримали призи, а команда абсолютних переможців “Вінкс” отримала найбільший приз – цілу коробку солодощів.
Неймовірна Вікторія Рибак та її асистент Василь Коліда показували різноманітні цікавезні досліди: духи у колбі, кольорові вогні, гарячий сніг, люмінесценцію розчинів і люмінофорів, криваві порізи скальпелем на руках Вікторії (ніхто не постраждав!), недоторку, якої дійсно не варто торкатись.
Де ви ще таке зможете відчути й побачити, як не на хімічному факультеті, де кожного дня відбувається магія?
Ми всім вдячні, хто провів цей вечір з нами, та запрошуємо на наступні події від НТХ