31 січня 2020 року. Вручення дипломів магістрів випускникам хімічого факультету.

03.02.2020 | 15:15

31 січня 2020 р. о 16:00 в Актовій залі університету відбулось урочисте вручення дипломів магістрам хімічного факультету, які навчались за освітньо-професійним рівнем підготовки.

Зі словами підтримки та побажаннями майбутніх професійних успіхів магістрів привітав декан хімічного факультету Григорій Дмитрів, заступник декана Ольга Шийка, завідувач кафедри неорганічної хімії Роман Гладишевський, завідувач кафедри аналітичної хімії Ліля Дубенська,  завідувач кафедри фізичної та колоїдної хімії Олександр Решетняк, порадник однієї з академгруп Зіновія Шпирка. Окрім слів привітань від викладачів була гарна промова самих студентів: як ведучих урочистості, так і випускників.

Бажаємо нашим новоспеченим магістрам успіхів у подальшому житті.