27 вересня 2021 р. Участь працівників хімічного факультету у воркшопі «Розробка та оновлення навчальних програм: інновації, інтернаціоналізація та цифровізація»

12.10.2021 | 17:32

Гаранти освітні програм, які реалізуються на хімічному факультитеиті, Григорій Дмитрів та Олексій Павлюк і координатор академічної мобільності хімічного факультету Оксана Зелінська взяли участь у воркшопі «Розробка та оновлення навчальних програм: інновації, інтернаціоналізація та цифровізація» (“Developing and Updating Study Programmes: Innovation, Internationalisation and Digitalisation”), який відбувся в понеділок, 27 вересня 2021 року з 14.00 год. до 15.30 год. в рамках участі Львівського національного університету імені Івана Франка в проекті “Bologna Hub Peer Support”.

Попередній перегляд зображення