20 березня 2020 р. останній день надсилання інформації до книги, приуроченої 75-літтю Хімічного факультету

08.03.2020 | 14:19

Шановні випускники! 29 травня Хімічний факультет відзначатиме своє 75-річчя і ми будемо видавати книгу, котра, окрім інформації про факультет та кафедри, міститиме спогади про навчання на факультеті та «Історії успіху» вибраних випускників. На превеликий жаль, я не можу пообіцяти абсолютно усім випускникам, що всі Ваші історії увійдуть в паперовий варіант цієї книги (це пов’язано з фінансовим питанням поліграфії), але у варіант електронний ми включимо усіх! Просимо до 20 березня написати про себе матеріал до двох сторінок та надіслати портретне фото, а також інші фото, які вважаєте за потрібні до включення у статтю про Вас. Якби Ви змогли особисто прибути на цю подію, то це було б чудово. Також велике прохання поширити цю інформацію серед своїх однокурсників!

З повагою,

Григорій Дмитрів

Декан хімічного факультету

Для додаткової інформації контактуйте безпосередньо зі мною: 0674398956, gr_dmytriv@yahoo.com