18 травня 2019 року. Фінальний етап Всеукраїнського конкурсу юних дослідників «Кристали» імені Євгена Гладишевського

20.05.2019 | 17:54

18 травня 2019 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка провели фінальний етап і нагородили переможців Всеукраїнського конкурсу юних дослідників «Кристали» імені Євгена Гладишевського. Традиційний конкурс відбувається вже вдесяте і цього року він об’єднав понад 3,5 тисячі юних дослідників з усіх регіонів України.

З-поміж усіх учасників абсолютним переможцем Конкурсу серед школярів старшої вікової категорії став учень 9 класу ОЗЗСО «Жидичинський ліцей» Ківерцівського району Волинської області Дмитро Скорубський.

Друге місце посіли учениця 11 класу Української гімназії №1 м. Івано-Франківськ Анастасія Мельницька й учень 9 класу Львівського фізико-математичного ліцею Павло Турчиняк.

Третє місце у змаганнях вибороли: учень 10 класу Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар» Богдан Кучер, учень 9 класу Ліцею №28 м. Львів Дмитро Сидорчук та учениця 10 класу ОНЗ «Петрівський НВК “ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ступенів”» Знам’янського району Кіровоградської області Анна Холявінська.

Також організатори нагородили наймолодших учасників інтелектуальних змагань – учнів середньої вікової категорії, яких оцінювали у межах чотирьох номінацій: «Найбільший кристал», «Найякісніший кристал», «Найоригінальніший кристал» і «Віртуальний кристал».

Отож, «Найякісніший кристал» цьогоріч вдалося виростити учениці 1 класу  НВО «СЗНЗ І ступеня “Гармонія” – гімназія імені Тараса Шевченка – центр позашкільного виховання “Контакт”» Кіровоградської області Діані Джанієвій та учневі 3 класу Лисичанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 Луганської області В’ячеславу Карпенку. У номінації «Найбільший кристал» перемогу здобули учениця 4 класу Львівської СЗШ І ступеня №53 Аліна Дмитрук та учениця 6 класу Лозівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Харківської області Анна Еттіх. Переможцями у номінації «Найоригінальніший кристал» стали учениця 4 класу Закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №8 м. Торецьк  Донецької області Вероніка Мещишина та учениця 5 класу Краматорської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Донецької області Вікторія Ткаченко. У номінації «Віртуальний кристал» найкращими стали учениця 5 класу Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка Валерія Дзюбинська й учень 4 класу Ліцею «Сихівський» м. Львова Маркіян Муць.

Детальнішу інформацію про конкурс та фотогалерею можна переглянути тут