18 червня 2019 р. Вручення дипломів магістрам хімічного факультету

25.06.2019 | 17:37

18 червня 2019 р. о 14:00 в Актовій залі університету відбулось урочисте вручення дипломів магістрам хімічного факультету, які навчались за освітньо-науковим рівнем підготовки.

Зі словами підтримки та побажаннями майбутніх професійних успіхів магістрів привітав декан хімічного факультету Григорій Дмитрів, заступник декана ОксанаЗелінська , доцент кафедри неорганічної хімії Христина Міліянчук, завідувач кафедри аналітичної хімії Ліля Дубенська,  завідувач кафедри фізичної та колоїдної хімії Олександр Решетняк, порадник однієї з академгруп Лідія Бойчишин. Окрім слів привітань від викладачів була гарна промова самих студентів: як ведучих урочистості, так і випускників. Цьогорічною новинкою стало вручення подяк для наукових керівників магістерських робіт. Оскільки це був перший випуск магістрів, хімічного факультету, які навчались за освітньо-науковим рівнем підготовки, то слід наголосити, що з 13 випускників 11 отримали дипломи з відзнакою, що вказує на надзвичайно високий рівень їхньої підготовки.

Бажаємо нашим новоспеченим магістрам успіхів у подальшому житті.