16 травня 2019 р. Підсумки Пленарного засідання наукової конференції студентів хімічного факультету.

21.05.2019 | 09:32

16 травня 2019 р. о 15:00 в ауд №1 відбулось Пленарне засідання наукової конференції студентів хімічного факультету.

На засіданні були представлені вісім кращих доповідей наукових студентських конференцій кафедр факультету та дві доповіді студентів Хімічного факультету Варшавського Університеут:

1. Пришляк Христина (ІІ-ий курс) Електрохімічна полімеризація індолу на поверхні станум (IV) оксиду. Науковий керівник: проф. Аксіментьєва О.І.
  2. Івах Софія (ІІ-ий курс), Ольга Душна (ІІІ-ій курс) Спосіб полярографічного визначення нефопаму гідрохлориду. Науковий керівник: доц. Дубенська Л.О.
  3. Кальмук Володимир (I-ий курс, магістр), Станіцька Марія (I-ий курс, магістр) Синтез нових органічних флуоресцентних та фосфоресцентних матеріалів. Наукові керівники: ст.н.сп. Литвин Р.З., м.н.сп. Піткович Х.Є., проф. Обушак М.Д.
  4. Bachurska Paulina Does intramolecular stapling of oligourea helices change anything? Supervisor: Dr Karolina Pułka-Ziach
  5. Федак Тетяна (ІV-ий курс), Жишкович Олена (ІV-ий курс): Сплави систем Ті -Al, Ti- Sb як електродні метеріали в літій-іонних джерелах електронної енергії. Наукові керівники: доц.
    Зелінська О.Я., проф. Павлюк В.В., м.н.сп. Кордан В.М
  6. Нестерівська Соломія (І-ий курс, магістр) Властивості композитів глауконіт/поліанілін-H3PO4. Науковий керівник: доц. Яцишин М.М.
  7. Kasprzak Natalia New ferrocene derivatives as a redox mediators. Co-authors: Kowalczyk A., Borys K., Nowicka A.
  8. Шевчук Любомир (ІІ-ий курс), Марчишин Марта (ІІ-ий курс) Похідні 1-(піразол-3-ілазо)-нафтален-2-олу – нові аналітичні реагенти для спектрофотометричного аналізу. Науковий керівник: доц. Ридчук П.В.
  9. Сех Тарас (ІІ курс). Синтез похідних тіофену та 1,2,3-триазолу і вивчення їх поведінки у реакціях циклізацій. Наукові керівники: ст.н.сп. Шийка О.Я., проф. Обушак М.Д
  10. Юзва Павло (I-ий курс, магістр) Система Er-Co-C. Наукові керівники: проф. Котур Б.Я., пр.н.сп. Бабіжецький В.С.