14 жовтня 2022 р. VIII Науковий семінар студентів, аспірантів і молодих учених «Прикладні аспекти електрохімічного аналізу»

13.10.2022 | 11:19
14 жовтня 2022 р. з 11:00 розпочинає роботу VIII Науковий семінар студентів, аспірантів і молодих учених «Прикладні аспекти електрохімічного аналізу».
З приємністю запрошуємо Вас до участі у постерній та стендовій сесіях семінару, які відбудуться 14 жовтня.
У програмі запланована лекція запрошеного хіміка-електроаналітика, асоційованого члена Керівного комітету відділу аналітичної хімії Міжнародного союзу теоретичної та прикладної хімії (ІUPAC), керівника лабораторії ЮНЕСКО з електрохімії навколишнього середовища Карлового університету в Празі професора Іржі Барека на тему «Practical applications of modern electroanalytical methods».