10 червня 2021 р. Олександр Решетняк та Лілія Дубенська обрані завідувачами кафедр

10.06.2021 | 21:17

10 червня 2021 року, Вчена рада Університету обрала очільників ще 20-ти кафедр Львівського національного університету імені Івана Франка. Свої стратегії розвитку кафедр членам Вченої ради презентувати претенденти на посади завідувачів кафедр факультету управління фінансами та бізнесу, фізичного,  філологічного, філософського, хімічного та юридичного факультетів.

Кафедру фізичної та колоїдної хімії очолив доктор хімічних наук, професор Олександр Решетняк, кафедру аналітичної хімії – кандидатка хімічних наук, доцентка Лілія Дубенська.

Після затвердження протоколу лічильної комісії Ректор Університету, професор Володимир Мельник подякував членам Вченої ради за продуктивну роботу. Також Ректор привітав новообраних завідувачів кафедр, побажавши їм творчої роботи, спрямованої на реалізацію задекларованих програм.

Детальніше: на сайті Університету