10.09.2019 р. Розпорядження декана щодо призначення порадників студентських груп хімічного факультету

10.09.2019 | 15:11

декана хімічного факультету Львівського національного

університету імені Івана Франка

№ 17

З метою забезпечення роботи порадників на хімічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка та на виконання Концепції національного виховання студентської молоді, затвердженої 25.06.2009 року (протокол № 7/2-4) колегією Міністерства освіти призначити порадниками студентських груп хімічного факультету:

ХМО-11 – доц. Коник Марія Богданівна

ХМХ-11 – доц. Ковалишин Ярослав Степанович

ХМХ-12 – доц. Муляк Олександра Іванівна

ХМХ-21 – доц. Муць Наталія Михайлівна

ХМХ-22 – доц. Коркуна Ольга Яремівна

ХМХ-31 – доц. Біла Євгенія Євгенівна

ХМХ-32 – доц. Стельмахович Богдан Мирославович

ХМХ-41 – доц. Герцик Оксана Миронівна

ХМХ-42 – доц. Зелінська Оксана Ярославівна

Декан хімічного факультету, доц.                                                                                                                                                        Г.С. Дмитрів.