09 листопада 2023 р. Візит зі школярами до Компанії “Фарматрейд”

10.11.2023 | 09:12
Хімічний факультет розширює географію зустрічей з школярами Львівщини. В четвер, 9 листопада 2023 р., завдяки активній співпраці з нашою випускницею Галиною Марчук відбулась зустріч зі школярами Дрогобицького наукового ліцею імені Богдана Лепкого. Про навчання на нашому факультеті учням розповів декан хімічного факультету Григорій Дмитрів, а про діяльність Профбюро студентів і студентської рада хімічного факультету та Студентського наукового товариства хімічного факультету розповіли ОЛег Остроавський та Евеліна Мацько. Після зустрічі в актовій залі відбулась захоплююча екскурсія в лабораторії та на виробничу лінію підприємства ‘Фарматрейд’, за що ми всі вдячні його керівникові Оресту Пирогу!
Ніщо не може зрівнятися із задоволенням зацікавлювати учнів хімією і сьогодні нам це вдалось на 100%