06 листопада 2023 р. Візит зі школярами до Компанії “Єнаммін”

06.11.2023 | 18:35
06 листопада 2023 р. в рамках співпраці Хімічного факультет з Компанією “Єнасін”, завдяки запрошенню Євгена Чернишенка та активній організації нашої випускниці, Ольги Сагайдак сучасне хімічне підприємство змогли відвідати школярі з Соснівки та Червонограду (Соснівський ліцей, Сілецька ЗШ І-ІІІ ст. ім. Івана Климіва-Легенді, Соснівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N 14, Червоноградський ліцей). Окрім захопливої екскурсії від Дмитра Олексійович школярі довідались про навчання на нашому факультеті від декана хімічного факультету Григорія Дмитріва, а також про діяльність Профбюро студентів і студентської рада хімічного факультету від Назара Короля та Студентського наукового товариства хімічного факультету від Марії-Сузанни Теплінської.
Чекаємо тепер на цих школярів в стінах факультету, а невдовзі плануємо нові зустрічі з школярами інших регіонів Львівщини.