Звітна наукова конференція студентів хімічного факультету

22.04.2020 | 09:15

Шановний колектив хімічного факультету!
Повідомляємо Вам, що Звітна наукова конференція студентів хімічного факультету буде проходити в онлайн-режимі на платформі Zoom.
Кафедральні засідання відбуватимуться 5-7 травня, а 13 травня буде проходити Пленарне засідання наукової конференції студентів хімічного факультету – звіт найкращих доповідей студентів (по одній особі з кафедри).

ЗБІРНИК ТЕЗ
Звертаємо увагу на те, що до цієї конференції ми плануємо видати електронний збірник тез. Для того щоб Ваші тези були опубліковані в збірнику, необхідно надіслати тези, оформлені за вимогами, а також виступити з усною доповіддю на кафедральних засіданнях конференції.
Вимоги до оформлення тез тут.
Дедлайн подачі тез: 10 травня 2020 року.
Організаційний внесок: 40 грн.
Номер картки: 5168 7520 0012 3748 (Лопачак Марія Миколаївна)

Електронний варіант тез разом з квитанцією про оплату надсилайте сюди: chem.naukove@gmail.com

З будь-якими запитаннями щодо конференції звертайтесь за цією ж адресою.

На детальнішу інформацію щодо проведення чекайте згодом)