Звіт про VIII-ий Український з’їзд з електрохімії та VI Науково-практичний семінар студентів, аспірантів і молодих учених «Прикладні аспекти електрохімічного аналізу»

04.07.2018 | 16:48

Протягом 4–7 червня 2018 року на хімічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка за інформаційної, фінансової та організаційної підтримки Львівської міської ради, Керівної Ради Програми “Львів науковий“ та Львівського комунального підприємства “Львівське конференц-бюро“ відбулися VIII-ий Український з’їзд з електрохімії та VI Науково-практичний семінар студентів, аспірантів і молодих учених «Прикладні аспекти електрохімічного аналізу» (далі – Конференція), які були присвячені 100-річчю Національної академії наук України.

В прикріпленому файлі наведено інформаційний звіт про цей науковий захід.