28.01.2022 | 12:45

Завершується прийом заявок на Всеукраїнський конкурс юних дослідників «Кристали» імені Євгена Гладишевського 2022 для середньої вікової категорії!

· Змагання юних дослідників відбувається вже 13 років поспіль!

· Упродовж цього часу участь у Конкурсі взяли понад 20 тисяч школярів з усіх куточків України та з-за кордону.

· За історію конкурсу учні виростили понад 3,5 тисяч кристалів!

Учасниками Конкурсу у різні роки були талановиті школярі, які зараз є успішними студентами і науковцями провідних українських та іноземних університетів, винахідниками та підприємцями! Адже Конкурс є першим кроком до глибокого наукового пошуку, який веде до успіху!

Запрошуємо стати учасниками великої наукової мандрівки у чарівний світ кристалів разом з Львівським університетом і Малою академією наук уже зараз, просто заповнивши відповідну форму.