Визначено переможців Всеукраїнського конкурсу юних дослідників “Кристали” імені Євгена Гладишевського у середній віковій категорії

23.10.2020 | 13:00

Журі Всеукраїнського конкурсу юних дослідників “Кристали” імені Євгена Гладишевського підвело підсумки конкурсу в номінаціях “Найякісніший кристал”, “Найбільший кристал”, “Найоригінальніший кристал” та “Віртуальний кристал” для середньої вікової категорії.

Переможці Всеукраїнського конкурсу юних дослідників “Кристали” імені Євгена Гладишевського у 2020 році за номінаціями:

“Найякісніший кристал”

Сніжана Дрозденко – учениця 6 класу КЗ “Первозванівське НВО” Кіровоградської області;

Олег Палюга – учень 3 класу Школи-гімназії с. Ваньовичі Львівської області.

“Найбільший кристал”

Вікторія Буряк – учениця 1 класу Краматорської ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 Донецької області;

Анастасія Горлушко – учениця 3 класу Великоцвілянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Житомирської області.

“Найоригінальніший кристал”

Анна Еттіх – учениця 7 класу Лозівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Харківської області;

Данило Шарангович – учень 2 класу Дружківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Донецької області.

“Віртуальний кристал”

Святослав Біда – учень 3 класу Дружківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Донецької області;

Маркіян Муць – учень 5 класу Ліцею “Сихівський” м. Львова.

Спеціальну відзнаку Голови оргкомітету отримала учениця 6 класу Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка Валерія Дзюбинська.

З результатами оцінювання можна ознайомитися за посиланням.