Всеукраїнський конкурс юних дослідників “Кристали” імені Євгена Гладишевського – 2021

30.05.2021 | 00:06

29 травня 2021 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу юних дослідників «Кристали» імені Євгена Гладишевського. Зважаючи на карантинні обмеження, подію проведено в онлайн-форматі. Організаторами конкурсу були: Національний центр “Мала академія наук України”, кафедра неорганічної хімії Львівського національного університету імені Івана Франка і Комунальний заклад Львівської обласної ради “Львівська обласна Мала академія наук учнівської молоді”.

Конкурс проведено серед учасників двох вікових категорій: середня – школярі віком 6-12 років і старша – школярі 13-18 років.

Учасники старшої вікової категорії готували та надсилали тези своїх наукових спостережень на тему “Кристали – диво природи”. Відібрані 24 доповіді учасників старшої вікової категорії було представлено у вигляді мультимедійних презентацій.

З результатами оцінювання можна ознайомитися за посиланням.