Всеукраїнська олімпіада Львівського національного університету імені Івана Франка з хімії

04.04.2024 | 16:00

Шановні школярі!

Хімічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка оголошує Всеукраїнську олімпіаду з ХІМІЇ.

Олімпіада відбуватиметься у два етапи.

Перший дистанційний етап Всеукраїнської олімпіади Львівського національного університету імені Івана Франка з ХІМІЇ відбуватиметься до 21 квітня 2024 року. Виконані завдання першого туру разом з анкетою потрібно надіслати на електронну пошту chemdek@lnu.edu.ua.

Другий очний етап олімпіади відбудеться 11 травня 2024 року в аудиторії №1 хімічного факультету (вул. Кирила і Мефодія 6/8, м. Львів).

На учасників та призерів олімпіади очікують подарунки, призи, екскурсія лабораторіями хімічного факультету та вечір цікавої хімії.

До зустрічі у Львові!

Оргкомітет олімпіади.