Василь Кордан та Мирослава Горяча лауреати премії Президента України

02.12.2022 | 14:37
Чотирьом молодим ученим Львівського університету присуджено премії Президента України за роботу “Нові мультифункціональні монокристалічні та полікристалічні матеріали для акумуляторів, накопичувачів водню, сенсорної техніки та електроніки”:
РУДИШУ Мирону Ярославовичу – кандидатові фізико-математичних наук, доцентові Львівського національного університету імені Івана Франка.
КОРДАНУ Василю Михайловичу – кандидатові хімічних наук, науковому співробітникові Львівського національного університету імені Івана Франка.
ЩЕПАНСЬКОМУ Павлу Андрійовичу – кандидатові фізико-математичних наук, доцентові Львівського національного університету імені Івана Франка.
ГОРЯЧІЙ Мирославі Миронівні – кандидатові хімічних наук, молодшому науковому співробітникові Львівського національного університету імені Івана Франка.
Щиро вітаємо вас із цим високим досягенням та бажаємо нових здобутків на благо науки, Університету та України 💙💛
На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та текст «мирослава горяча василь кордан корд дромом мирон рудиш павло щепанський вітаемо молодих учених льввського унверситету 3 присудженням дженням премий президента украёни»