Створення Лабораторії спектральних досліджень та Регіонального центру інновацій «Екотара» на хімічному факультеті

28.01.2022 | 12:04

В середу 26 січня 2022 року Вчена рада Університету затвердила положення про створення Лабораторії спектральних досліджень Львівського національного університету імені Івана Франка та  створення Регіонального центру інновацій «Екотара» на хімічному факультеті. Центр створюється в межах реалізації проєкту регіонального розвитку «Розвиток біоекономіки Західного регіону України: виробництво екотари з біодеградабельних полімерів» у рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики – Підтримка регіональної політики України за сприяння Міністерства розвитку громад та територій України й Львівської обласної державної адміністрації. Відповідно до положення про Центр, його метою є підвищення екологічної безпеки Західного регіону України на основі запровадження технологій виробництва екотари з біодеградабельних полімерів. Учасниками Центру є Львівський національний університет імені Івана Франка та Національний університет «Львівська політехніка».