Студентська наукова конференція кафедри неорганічної хімії

13.05.2017 | 00:14

11 травня 2017 року відбулась щорічна студентська наукова конференція кафедри неорганічної хімії. Виголошено 16 наукових доповідей: Юрій Гаращук (V курс) “Кристалічна структура тернарних фаз Лавеса у системах RM–Ni (R = Y, Er; M = Ti, Zr, Hf)”, науковий керівник проф. Котур Б.Я, Роман Кобрин (V курс) “Кристалічна структура нового тернарного карбіду Tb15Fe8C25”, наукові керівники м.н.сп. Левицький В.О., проф. Котур Б.Я, Надія Давидюк, Олена Жишкович (ІІ курс) “Електрохімічне літування фаз зі структурою TiAl3”, наукові керівники асп. Кордан В.М., проф. Павлюк В.В., Василь Стоцький (ІІІ курс) “Кристалічна структура сполуки Sc1,33Pd3Al8”, науковий керівник: чл.-кор. НАНУ, проф. Гладишевський Р.Є., Віталій Нитка (ІV курс) “Електрохімічне гідрування сплавів Tb2Ni17-xMx (M = Li, Mg, Sn)”, наукові керівники асп. Кордан В.М., проф. Павлюк В.В., Єлізавета Староконь (ІІ курс) “Нові сполуки TmTi6Pb4 та LuTi6Pb4”, наукові керівники: м.н.сп. Сенчук О.Ю., чл.-кор. НАНУ, проф. Гладишевський Р.Є., Наталія Дзюбан (V курс) “Потрійна система Ho–Cu–Sn”, наукові керівники: доц. Коник М.Б., пр.н.сп. Ромака Л.П., Ірина Мартиняк (І курс) “Пошук скирміонів у хіральних магнітних матеріалах”, наукові керівники: доц. Муць Н.М., пр.н.сп. Аксельруд Л.Г., чл.-кор. НАНУ, проф. Гладишевський Р.Є., Мар’яна Петровська (ІІІ курс), Ірина Гмерницька (ІV курс) “Нові представники структурного типу SmNiAl4Ge2”, науковий керівник ст.н.сп. Пукас С.Я., Андрій Федько (І курс) “Синтез і кристалічна структура π-комплексів Ag(I) з алільними похідними 1,2,3-триазолу та 1,3,4-оксадіазолу”, наукові керівники ст.н.сп. Сливка Ю.І., проф. Миськів М.Г., Олег Гордійчук (ІІІ курс) “Купрум(І)-галогенідні (Cl, Br, I) π-комплекси з алільними похідними 1,2,4-триазолу: синтез, кристалічна структура і ЯМР-спектроскопія”, наукові керівники ст.н.сп. Сливка Ю.І., проф. Миськів М.Г., Андрій Федорчук (ІV курс) “Синтез та стереохімічні особливості π-комплексів Cu(I) і Ag(I) з 3-аліл-2-тіогідантоїном”, наукові керівники: ст.н.сп. Сливка Ю.І., проф. Миськів М.Г., Назар Павлюк (ІV курс) “Газове гідрування сплаву Mg76Al12Li12”, науковий керівник: доц. Дмитрів Г.С., Марія Леськів (ІІІ курс) “Система Dy2Ni2Al–Dy2Ni2Ga за 600°С”, науковий керівник: ст.н.сп. Міліянчук Х.Ю., Юрій Щепілов (ІІІ курс) “Система CeNiIn1-xGex”, наукові керівники доц. Заремба В.І., зав.лаб. Ничипорук Г.П., Данило Марискевич (ІV курс) “Рентгенофазовий і рентгеноструктурний аналіз сплавів системи Zr–Al–Ge (600°С)”, наукові керівники ст.н.сп. Токайчук Я.О., чл.-кор. НАНУ, проф. Гладишевський Р.Є.

Студентська наукова конференція кафедри неорганічної хімії пройшла успішно. У доповідях і дискусіях було проаналізовано досягнення в області діаграм стану синтезу нових неорганічних сполук, їхньої кристалічної структури, а також кристалохімічного аналізу.

Світлини