Продовжено термін першого дистанційного етапу Всеукраїнської олімпіади Львівського національного університету імені Івана Франка з ХІМІЇ

19.04.2024 | 11:58

Хімічний факультет продовжив термін першого дистанційного етапу першого дистанційного етапу Всеукраїнської олімпіади Львівського національного університету імені Івана Франка з ХІМІЇ до 30 квітня 2024 року. Виконані завдання першого туру разом з анкетою потрібно надіслати на електронну пошту chemdek@lnu.edu.ua.

Другий очний етап олімпіади відбудеться 11 травня 2024 року в аудиторії №1 хімічного факультету (вул. Кирила і Мефодія 6/8, м. Львів).

На учасників та призерів олімпіади очікують подарунки, призи (ведуться розмови з новими спонсорами щодо наповнення призового фонду), екскурсія лабораторіями хімічного факультету та вечір цікавої хімії.

До зустрічі у Львові!

Оргкомітет олімпіади.