Продовжено прийом тез і реєстрацію учасників XIX Наукової конференції “Львівські хімічні читання – 2023”

01.04.2023 | 15:18

Шановні колеги!

Повідомляємо, що прийом тез і реєстрацію учасників XIX Наукової конференції Львівські хімічні читання – 2023, яка відбудеться 29–31 травня 2023 року на хімічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка продовжено до 14 квітня 2023 року.

Додатково хочемо повідомити, що під час Конференції “Львівські хімічні читання” Національна мережа акселерації інноваційних проєктів G-HUB, започаткована партнером Конференції, громадською спілкою Up_To_Future https://gmuseum.org.ua/v.php?ix=ghub проводитиме конкурс для молодих вчених на найкращу презентацію за науковою тематикою «HEALTHCARE INNOVATION», в якій можуть брати участь учасники з усіх секцій.

Автори найкращих трьох доповідей отримають фінансову підтримку. Презентації надсилати до 29 травня 2023 року на електронну адресу olgaparaska@gmail.com

Оргкомітет

XIX Наукової конференції “Львівські хімічні читання – 2023”