Науковці хімічного факультету вибороли грант Національного фонду досліджень України

28.01.2022 | 11:49

Наукова рада НФДУ високо оцінила проєкт «Розробка новітніх матеріалів і процесів для виробництва екологічно безпечних ветеринарних препаратів», науковим керівником якого є проректор з наукової роботи Львівського університету, завідувач кафедри неорганічної хімії хімічного факультету професор Роман Гладишевський. Метою розробки є створення новітніх електродних матеріалів як ключових елементів пристроїв для керованого електрохімічного синтезу високочистих і дієвих розчинів на основі гіпохлоритної кислоти, що можуть застосовуватися у ветеринарії та медицині. Автори проєкту пропонують принципово нові композитні анодні матеріали системи Ti-Pt-Pd-O керованого хімічного складу, кристалічної структури, мікроструктурних параметрів, питомої поверхні, а також комбіновані електрохімічно-піролітичні методи їхнього синтезу.