Lviv Hydrogen Storage Solutions – перший офіційний start up хімічного факультету

20.02.2023 | 13:50
На кафедрі неорганічної хімії за підтримки Наукового парку триває активна робота над стартапом LHSS – “Lviv Hydrogen Storage Solutions”
Стартап спрямований на розробку та імплементацію рішень в сфері водневої енергетики та створення нових акумуляторів!
У команді стартапу молоді вчені кафедри – науковий співробітник кафедри неорганічної хімії Василь Кордан, аспіранти Павлюк Назар, Нитка Віталій, Мілашюс Вікторія, за підтримки декана хімічного факультету Григорія Дмитріва
Команда молодих вчених інтенсивно займається літій-іонними батареями, а також віднедавна почала працювати з метал-гідридними та магній-іонними акумуляторами.Команда також активно працює з матеріалами для метал-гідридних накопичувачів водню і вже отримала результати, що можуть мати практичне застосування!
Маючи суттєвий доробок і хороші наукові результати, молоді вчені вирішили розвивати на базі Наукового парку Львівського університету «Інновації та підприємництво» Ihub Science Park Lviv University стартап, щоб на його основі створити робочі прототипи водневих акумуляторів з метою їхнього подальшого промислового впровадження в рамках повоєнної відбудови України!