I етап XXV Всеукраїнського турніру юних хіміків

17.10.2017 | 15:12

В суботу, 14 жовтня, на базі хімічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся I етап XXV Всеукраїнського турніру юних хіміків. В турнірі взяли участь 10 команд школярів з Львівської області. Близько десяти годин запеклих «інтелектуальних боїв» і авторитетне журі, яке очолив професор Олександр Решетняк, визначило переможців. Першість здобула команда Львівського фізико-математичного ліцею, яка і представлятиме область під час II (фінального) етапу турніру в м. Тернопіль. Друге місце виборола команда СЗШ №50 м. Львів. А третє місце розділили команди Дрогобицького ліцею та збірна Жовківського району. Незважаючи на результати гри, яскраві емоції, нові знання та досвід − особиста перемога кожної з команд.

Детальніше – на сторінці Миколи Тупичака у Facebook!