Аспірантка кафедри аналітичної хімії Ольга Душна одержала ґрант Народового Центру Наук Польщі

05.04.2023 | 14:45

Аспірантка першого року навчання кафедри аналітичної Ольга Душна зараз стажується за ґрантовою програмою Народового Центру Наук Польщі в Центрі біологічних і хімічних досліджень Варшавського університету. Темою ґранту є діагностика вірусних захворювань (включно з SARS-CoV-2) за результатами аналізу сухих плям крові методом LA-ICP-MS.

16 березня 2023 року аспірантка мала нагоду поспілкуватися з лауреатом Нобелівської премії з фізіології та медицини 2019 року британським ученим-медиком професором Пітером Реткліфом. У рамках програми “The Nobel Prize Inspiration Initiative” учений прочитав лекцію  на тему “Розуміння клітинних механізмів визначення кисню: пригоди лікаря в наукових відкриттях”, а також провів зустріч з аспірантами та молодими вченими Варшавського університету.  Фото зроблено при особистій зустрічі Ольги Душної з Лауреатом у Каземіровському палаці Варшавського університету.