8 травня 2024 р. Навчальний вебінар “Методичні аспекти викладання курсу «Хімія. 7 клас» у 2024–2025 н. р.”

09.05.2024 | 12:46
В рамках курсу “ІНТЕГРОВАНІ НАВЧАЛЬНІ ДИСЦИПЛІНИ” доцент кафедри неорганічної хімії Олексій Павлюк та студенти групи ХМО-41 взяли участь в навчальному вебінарі “Методичні аспекти викладання курсу «Хімія. 7 клас» у 2024–2025 н. р.” організований видавництвом “Ранок”.
Спікерами вебінару були: Вікторія Круглова — провідна редакторка видавництва «Ранок», очільниця відділу БіоХім, просвітниця, журналістка, телеведуча; Олександр Недоруб — учитель хімії Полтавського ліцею №17 «Інтелект» Полтавської міської ради, учитель вищої категорії, учитель-методист, співавтор підручника «Хімія. 7 клас»;  Олександр Янкавець — учитель хімії КЗ «Вінницький ліцей № 7 імені Олександра Сухомовського», учитель  вищої категорії, учитель-методист, аспірант Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, співавтор підручника «Пізнаємо природу» для 5 класу.
Впродовж вебінару було обговорено нові навчальні та методичні матеріали від видавництва «Ранок». Хімія; новий формат у викладанні хімії: рекомендації від авторів підручників з хімії та досвід практиків НУШ.