8 лютого 2022 р. Організаційна зустріч щодо розробки нової інтернаціональної магістерської програми «Матеріалознавство»

10.02.2022 | 21:37

8 лютого 2022 року відбулась організаційна зустріч представництва чотирьох університетів – Львівського національного університету імені Івана Франка, Сілезького університету в Катовіце (Польща), Університету Афіона Кокатепе (Туреччина), Жилінського університету (Словаччина) – щодо розробки нової інтернаціональної магістерської програми «Матеріалознавство». До онлайн-обговорень перспектив, планів та робочих нюансів долучились проректор з наукової роботи Львівського університету Роман Гладишевський, координатор проєкту від Львівського університету доцент кафедри фізичної та колоїдної хімії Лідія Бойчишин, незалежний секретар у команді проєкту Сілезького університету в Катовіце Патриція Вайда-Межва, професор кафедри металургії та інженерії матеріалів Університету Афіона Кокатепе Шукру Талас, науковий співробітник кафедри інженерії матеріалів Жилінського університету доктор Юрай Белан, виконавці проєкту із залучених університетів, серед яких – науковці кафедри фізичної та колоїдної хімії та кафедри неорганічної хімії Львівського університету. Проєкт реалізується в рамках програми Erasmus+.

Детальніше ТУТ