7 травня 2026 р. Екскурсія до Мінералогічного музею Університету

08.05.2026 | 13:34
У четвер, 7 травня 2026 р., студенти першого курсу хімічного факультету в рамках вивчення курсу «Неорганічна хімія» разом з лектором, деканом факультету Григорієм Дмитрівом відвідали Мінералогічний музей Університету. В рамках цього навчального візиту студенти ознайомилися з об’єктами, у яких хімічні елементи зустрічаються у природі, адже саме з цієї теми розпочинається вивчення кожної нової підгрупи хімічних елементів.
Найголовніше те, що студенти залишились задоволені.