5 травня 2026 р. Візит учнів Нововолинського наукового ліцею Волинської обласної ради та Дублянського опорного ліцею імені Героя України Анатолія Жаловаги
5 травня 2026 р. аудиторії, коридори та лабораторії хімічного факультету могли побачити багато нових молодих облич, адже в цей день на факультет завітали учні Нововолинського наукового ліцею Волинської обласної ради, Дублянського опорного ліцею імені Героя України Анатолія Жаловаги а також особливі гоcті – студенти-хіміки Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. В аудиторії №2 гостей чекала презентація про хімічний факультет від декана факультету Григорія Дмитріва та цікаві досліди від Христини Місько. Далі на учнів чекала екскурсія в сучасні лабораторії факультету з Василем Корданом та Андрієм Сітаром, а студентів – спілкування з їхніми львівськими колегами. Найголовніше, що всі залишились задоволені!








