4 березня 2023 р. ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у секції хімії

06.03.2023 | 10:44

У суботу 4 березня відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у секції хімії. В конкурсі взяли участь 11 учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, вихованців позашкільних навчальних закладів Львівщини.

За результатами заочного оцінювання учнівських науково-дослідницьких робіт, постерного захисту проєктів та виступу учнів на науковій конференції журі конкурсу визначило переможців:

КУЗЬМІНСЬКИЙ Дарій, учень 9 класу Ліцею “Львівський” Львівської міської ради

Тема проєкту: «Отримання плівок кадмій сульфіду шляхом хімічного осадження»

Науковий керівник – ШАПОВАЛ Павло Йосифович, професор, завідувач кафедри фізичної, аналітичної та загальної хімії Національного університету «Львівська політехніка»

ІІ місце

ГРИНЬ Юлій-Костянтин, учень 10 класу Дрогобицького наукового ліцею імені Богдана Лепкого Дрогобицької міської ради

Тема проєкту: «Синтез похідних тетрагідроізохіноліну з арилфурановими фрагментами»

Наукові керівники – ГОРАК Юрій Ігорович, кандидат хімічних наук, старший науковий співробітник кафедри органічної хімії Львівського національного університету імені Івана Франка

РАЗУМЕЙКО Наталія Вікторівна, вчитель вищої категорії, старший вчитель Дрогобицького наукового ліцею ім. Б. Лепкого Дрогобицької міської ради Львівської області

ПРИЙМАК Ольга Олександрівна, учениця 10 класу Дрогобицького ліцею Дрогобицької міської ради

Тема проєкту: «N-Алілтеофілін та його координаційні сполуки купруму (І): синтез та кристалічна структура»

Наукові керівники – СЛИВКА Юрій Іванович, доктор хімічних наук, старший дослідник, доцент кафедри неорганічної хімії ЛНУ імені Івана Франка

ОРИЩАК Надія Богданівна, вчитель хімії Дрогобицького ліцею Дрогобицької міської ради

ПОТУРАЙ Соломія, учениця 8 класу середньої загальноосвітньої школи №77 м.Львова

Тема проєкту: «Кавітаційний вплив на очищення води від мікробіологічних організмів»

Науковий керівник – КОВАЛЬ Ірина Зеновіївна, кандидат технічних наук, доцент кафедри фізичної, аналітичної та загальної хімії інституту хімії та хімічних технологій Національного університету «Львівська Політехніка».

ПОРУЦ Марина, учениця 9 класу Ліцею №5 імені Іванни та Іллі Кокорудзів Львівської міської ради

Тема проєкту: «Синтез поверхнево-активних похідних глюкози»

Науковий керівник – ГЕВУСЬ Орест Іванович, доктор хімічних наук, доцент кафедри органічної хімії інституту хімії та хімічних технологій Національного університету «Львівська Політехніка»

РЯБІНІНА Софія-Олена, учениця 9 класу СЗШ №32 м. Львова