30 листопада 2023 р. Команда хімічного факультету “N2O” – переможець Фестивалю Університетська осінь 2023

01.12.2023 | 10:54

30 листопада 2023 р. відбувся XVIII Фестиваль КВК Університетська осінь 2023, котрий був традиційно організований Профкомом студентів Львівського національного університету імені Івана Франка.

Хіміки підтвердили, що назва команди — це не просто газ, а сильний лозунг, за яким ховається ціла купа сміху, яку «N2O» подарували глядачам!
І звісно що здобули кубок «УО»! З чим ми їх і хочемо привітати! Дуже радіємо за Вас і бажаємо ще більше творчих успіхів і ще більше досягнень та перемог!
Окрім цього, капітан команди М’ясніков Владислав заполонив суддів своєю неперевершеною акторською грою і, на додачу, став кращим у відповідній номінації!